Zincir Büyüsü

28 Aralık 2019 0 Yazar: medyum

Zincir Büyüsü Ne İşe Yarar?

Büyü yöntemleri uygulandıkları andan itibaren kişiyi tesiri altına alır ve bu yüzden kişi artık sadece büyü gücü etkisinde hareket etmeye başlayacaktır. Büyü yönteminin gücü büyük olduğu için kısa süre içerisinde bu yöntemi kullanarak amacınıza ulaşacaksınızdır. Genel de büyü yöntemini sevdiklerine kavuşamayan insanlar kullanmayı tercih ederler. Bu yüzden büyü yöntemi aşk için çok fazla tercih edilmektedir. Bu aşk büyülerinden biri de zincir büyüsü olup bu büyü ile istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi elde ettiğinizde artık kişinin gözü sizden başkasını görmeyecektir, sadece sizi hayatında isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile rahatlıkla birlikte olabilirsiniz. Büyünü gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde kişi üzerinde etkilerini gösterecektir. Fakat bu büyünün yapımı için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini siz kendiniz kullanmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma gidip büyünün yapılmasını sağlamak sizin için daha iyi olacaktır. Bu şekilde siz büyüden zarar görmeyeceksinizdir.

Zincir Büyüsü Yapımı

Bu büyünün yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyum bir zincir üzerine büyülü aşk sözcüklerini okuyacaktır. Daha sonra büyü yapılacak olan kişinin de ismi okunarak üç harflilerin enerjisinden yararlanılıp büyü işlemi tamamlanmış olacaktır. Bu zincir büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiye yakın olduğu sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Kişi kısa zamanda büyünün etkisi altına girerek artık normal bir şekilde davranamaz. Kişinin iradesini tamamen büyü alacaktır ve kişide tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi artık sürekli olarak sizi düşünmeye başlar. Özellikle üç harfliler de sürekli olarak kişiye vesvese vereceklerdir. Kişi de bu vesveselere göre hareket edeceği için size karşı duyguları oluşmaya başlayacaktır. Bu yüzden kısa zaman içerisinde kişi sizi sevecek ve bu duygularını size açacaktır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kişi artık sizden başkasını düşünemez olur ve kişinin gözü sizden bir başkasını görmeyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olabilirsiniz. Bu aşk büyüsünün tesiri de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Büyü kişinin evinde kaldığı sürece herhangi bir şekilde sorun yaşamayacaksınızdır.

Zincir Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyüleri tesir süreleri oldukça önemlidir. Bir büyünün tesir süresi sona erdiğinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için normal bir şekilde davranmaya başlayacaktır ve artık eski hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu şekilde büyü yönteminin sürekli olarak yeniletilmesi gerekmektedir. Büyülerin yeniletilmesi için aynı işlemler en başından itibaren tekrar edilmelidir. Bu yüzden mutlaka tekrar medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamanız şarttır. Eğer büyüyü siz yenilemeye kalkarsanız kısa süre içerisinde büyüden siz de etkileneceksinizdir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız şarttır. Bu zincir büyüsü yeniletildikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Artık kişi gene sizi düşünecek ve sizin yanınızda olmak isteyecektir. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene sizin yanınızda olacaktır. Fakat büyünün mutlaka zamanında yeniletilmesine önem vermelisiniz. Eğer büyü zamanında yeniletilmez ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için kısa zaman içerisinde olup bitenin farkına varabilir ve üzerinde büyü olduğunu anlayacağı için sizi terk edecek ve önlem alacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün zamanında yeniletilmesine önem vermelisiniz.

Zincir Büyüsü Nasıl Bozulur?

Zincir büyüsü yapılması ve bozulması en zor olan büyülerden biridir. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gitmeden hiçbir şekilde kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bu zincir büyüsü bozulması için medyuma gittiğinizde büyülü zinciri de mutlaka yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyünün etkileri zincir üzerinden çıkarılır ve kişi de kısa süre içerisinde büyünün etkisinden çıkacaktır. Kişi büyünün etkisinden çıktıktan sonra normal bir şekilde davranmaya başlayacaktır. Kişi kısa zamanda normal hayatına geri dönecektir. Özellikle büyünün etkisinden kurtulduktan sonra kişi hiçbir şekilde büyüye dair bir şey hatırlamayacaktır. Bu yüzden üzerinde büyü olup olmadığını anlayamaz ve sizi de hatırlamadığı için sizden ayrılacak, normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam edecektir. Büyü bozulduktan sonra kişinin belli bir süre boyunca enerjisini toplaması gerekmektedir. Büyüler insanların enerjilerinden faydalanırlar ve yıldızlarını düşürürler. Bu yüzden kişi büyü etkisinden kurtulduğunda yorgun ve bitkin olacaktır. Belli bir süre boyunca kişi enerjisini topladıktan sonra gene normal bir şekilde hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Zincir Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre büyü ve büyü yöntemlerini uygulamak en büyük günahlardan biridir. Hiç bir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde dinimize göre bu kişiler cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu zincir büyüsü ile amacınıza ulaşarak sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz fakat mutlaka büyü hayatınızı da kötü yönde etkileyecektir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemlerini kullanmak yerine doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi elde etmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilediğiniz de kişi sizi gerçek anlamda sevecek ve gerçekten yanınızda olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda ise kişi büyünün etkisinden çıktığı anda sizi de terk edecektir. Bu yüzden doğal yolları tercih etmek sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda Allah’ın yazdığı kaderi de hiçe saymış olacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için sizlere büyü yöntemini kullanmayı asla tavsiye etmiyoruz ve bizde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz.

Zincir Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü yöntemleri insanların enerjilerini kullanır ve üç harfliler ile yapıldıkları için de çok tehlikelidirler. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok severler. Bu yüzden belli bir süre sora bu varlıklar size musallat olabilirler. Ayrıca büyü kişinin enerjisini çekeceği için sağlığını da olumsuz yönde etkileyecektir. Sadece büyü yapılan kişi değil belli bir süre sonra siz de büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Büyü sizi de sarmaya başlar ve iradenizi kullanamaz hale gelirsiniz. Bu yüzden sizin de hayatınız olumsuz yönde ilerlemeye başlayacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bu zincir büyüsü sizi de etkilemesin diye büyüyü yaptırmadan önce mutlaka kendiniz koruma altına almalısınız. Büyüden etkilenmemek için bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Koruma muskası sizi büyünün bütün kötü özelliklerinden ve üç harflilerin etkilerinden koruyacaktır. Sadece bu muskayı sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekecektir. Büyüyü sürekli olarak taşıdığınızda bir sorun ile karşılaşmazsınız fakat büyüyü üzeninizde çıkarttığınız anda bütün tehlikeler gene sizi bulacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için bu büyülü koruma muskasını çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Bu muska sizi koruyacaktır.