Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

27 Şubat 2021 2 Yazar: medyum

Büyü Yapıldığı Nasıl Anlaşılır

Büyülerin hem iyi niyetler güdülerek, hem de kötü niyetler güdülerek yapılmaları mümkündür. İyi niyetler ile yapılan büyülerin insanlara hayırlı etkileri olacaktır. Kötü niyet büyüleri ise insanlara fiziksel, ruhsal ve manevi zarardan başka bir şey sağlamayacaktır. Kötü niyet büyülerinin kendilerini ve etkilerini gizleyebiliyor olması sebebiyle insanlar büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diye sorabilirler.

Kötü niyet büyülerine maruz kalan kişiler bu durumdan haberdar olabilmeyi isterler. Çünkü büyüye maruz kalındığından haberdar olunmaz ise büyünün etkilerinden kurtulmak için bir müdahale yapılamaz. Bu sebeple insanlar büyülerin nasıl anlaşıldığını bilmek isterler. Sizlere yazımızda büyü yapıldığının farkına varabilmek ve şüphelerinizi doğrulayabilmek için kullanabileceğiniz iki yoldan bahsedeceğiz.

Büyüler Nasıl Tespit Edilir

Büyülerin tespitini yapmak kolay değildir. Özellikle kötü niyet büyülerini tespit etmek normalden çok daha zordur. Çünkü bu işlemler kendilerini gizleyebilmelerini sağlayacak etkilere de sahiplerdir. Büyüleri tespit etmek için başvurabileceğini ilk yol büyülerin belirtileri hakkında bilgi edinmektir. Eğer büyü belirtilerini doğru bir şekilde gözlemlerseniz üzerinizde büyü olup olmadığına emin olabilirsiniz.

Fakat bunun için en azından yakın bir tahmininiz olmalıdır ki doğru büyü belirtilerini araştırabilesiniz. Çünkü her büyünün belirtisi bir başka büyünün belirtisinden farklı olabilir. Büyüleri tespit edebilmek için başvurabileceğiniz diğer yol ise medyum hoca bakımı yaptırmak olacaktır. Medyum bakımları ile büyülerin tespiti çok kısa sürelerde tamamlanabilir. Bu işlemin bir diğer artısı ise belirtilere kıyasla daha kesin tespitler yapılabiliyor olmasıdır.

Büyü Bozan Medyumlar Kimlerdir

Büyü yapıldığı nasıl anlaşılır diye soruyorsanız üzerinizde büyü olduğundan şüphe ediyor olabilirsiniz. Böyle bir durum içerisindeyseniz kendinizi riske atmamalı ve geç olmadan bir adım atmalısınız. Sizlere önerimiz bir an önce işinin ehli bir medyum ile iletişime geçmenizdir.

Büyülerin bozulabilmesi için öncelikle tespitinin yapılması gerekir. Bunun için işini bilen bir medyumdan bakım yapmasını isteyebilirsiniz. Çoğu büyünün tespiti bir gün içerisinde dahi yapılabilir. Büyü tespiti yapıldıktan sonra üzerinizde büyü olduğuna dair şüpheleriniz doğrulanır ise yine vakit kaybetmeden büyü bozma işlemlerini başlatmalısınız. Büyüye ne kadar erken müdahale edilir ise bozulması o kadar kolay olacaktır.