Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

6 Şubat 2021 0 Yazar: medyum

Ayırma Büyüsü Yapan Medyumlar

Ayırma büyüleri, kötü niyet büyüleri arasında yer alan ve eski zamanlardan beri yapılan büyülerdir. Bu büyülerin etkisine maruz kalan çiftlerin ilişkileri, ne kadar mutlu ve uyumlu bir beraberlik sürdürüyor olsalar da sona erecektir. Ayırma büyüsü yapan medyumlar, gerekli niteliklere sahip olmaları koşulu ile bu sonuçları sağlayabilirler.

Ayırma büyülerinin kuvvetli etkileri olduğu gibi meşakkatli ritüelleri de vardır. Bu işlemlerin yapımı sırasında en ufak bir hata dahi yapılmamalıdır. Ayırma büyülerinin hassas bir işleyişleri olduğu için ritüelin özensizce yapılması büyünün tutmamasına yol açacaktır. Bu sebeple ayırma büyüsünü yapacak kişinin gereken özeni ve inceliği göstermesi çok önemlidir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır

İki sevgiliyi veya karı kocayı ayırmak için yapılan ayırma büyüsü, iki insanın birbirine olan hislerini tamamıyla köreltebilir. Büyünün bu etkisinin işlemesi için ritüelinin doğru yapılması gerekir. Büyü yapılırken kullanılacak materyaller ve bilgiler önceden hazırlanmalıdır. Ayırma büyüsü yapılacak kişilerin bilgileri edinilmelidir. Büyü yapılacak çiftin ayrı ayrı isimleri, doğum tarihleri ve annelerinin isimleri öğrenilmelidir.

Ayırma büyülerinin birden fazla yapılış biçimi vardır. Büyünün çeşitleri olduğu için her ayırma büyüsünde bu bilgilere ihtiyaç duyulmayabilir. Fakat birçok ayırma büyüsünün ritüeli sırasında bu bilgiler kullanılarak büyünün enerjilerinin doğru kişilere yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Kişilerin evine büyülü enerjiyi yayacak objeler yerleştirilerek yapılan ayırma büyüsünde, böyle bilgilere ihtiyaç duyulmayacaktır.

Evde Ayırma Büyüsü Yapılır Mı?

Ayırma büyüsü yaptırmadan önce hangi ayırma büyüsü çeşidinden yararlanacağınızı belirlemelisiniz. Büyünün yapımı sırasında doğru ritüelin kullanılabilmesi için bu kararın verilmesi gerekir. Karar vermekte zorlananlar uzman medyumlarından kendilerini yönlendirmesini isteyebilirler. Medyum hocanın büyü yapılacak kişilerin enerjisine göz atar ve onları birbirinden en hızlı şekilde ayıracak büyünün seçimini yapabilir.

Ayırma büyüsü yaptırmak isteyen kişiler büyüyü evlerinde kendileri yapıp yapamayacaklarını sorarlar. Eğer büyünün gerçek tarifini bulursanız büyü ritüelini yapma girişiminde bulunabilirsiniz. Fakat herhangi bir sonuç almanız imkansız olacaktır. Çünkü ayırma büyüsü yapan medyumlar, büyünün tutmasını sağlayacak tecrübeye erişmek için büyülü ilimlere dair çalışmalara yıllarını verirler. Bu niteliklerden yoksun kişilerin yapacağı ayırma büyüsü tutmayacaktır.