Büyünün Fiziksel Etkileri Nelerdir

Büyünün Fiziksel Etkileri Nelerdir

17 Nisan 2021 0 Yazar: medyum

Büyünün Fiziksel Etkileri Nelerdir?

Büyüler birçok farklı amaca hizmet etmesi nedeniyle yapılan ve eksilerden günümüze aktarılan uygulamalardır. Büyük birçok farklı nedenle günümüzde de yapılabilmektedir. Hem kadınlara hem de erkeklere yapılan bu büyüler ak ve kara olmak üzere iki temel ayrıma sahiptir. Kara büyüler tamamen kötülüğü ve karşı tarafa zarar vermeyi amaç edinirken ak büyüler insanlığın yararına yapılan büyü çeşitleridir. Her ne kadar büyülerin çeşitleri olsa da insanlar büyünün fiziksel etkileri nelerdir ve tehlikeli midir diye merak ederler.

Genel olarak insanların iradeleri üzerinde hakimiyet kurmaya amaç edinen ak büyü çeşitleri ve kara büyüler son derece farklı etkiler ortaya çıkarabilmektedir. Bazı büyülerin kişiler üzerinde fiziksel etkileri de bulunmaktadır. Büyü çeşitleri yapılma amacına ve yapan kişinin uygulamayı doğru bir şekilde yapmasına bağlı olarak farklı etkiler ortaya çıkarmaktadır.

Büyü Fiziksel Belirtileri

Kişinin üzerinde son derece büyük etkileri olan büyüler bulunmaktadır. Bu büyüler içerisinde kişilerin unutkanlık yaşamasına neden olabilecek farklı büyüler yapılabilmektedir. Kişilerin ileri safhalarda gün içerisindeki en basit olaylarda dahi unutkanlık göstermesi büyünün tesiri ile gerçekleşen olaylardır. Bununla birlikte büyü yapılan kişilerde dengesiz bir karar verme süreci meydana gelir. Aynı zamanda işitmede zorluk yaşaması ve konuşma problemlerin bulunması da kişilerin büyü etkisi ile meydana getirdikleri özellikler arasındadır. Büyülerin en belirgin fiziksel etkisi ise büyü yapılan kişinin hızlı bir şekilde zayıflaması ya da kilo almasıdır.

Özellik ve sabun büyüsü gibi kadim büyüler insanların hızlı bir şekilde zayıflayarak hastalanmalarına neden olmaktadır. Büyülen her bakımdan tehlikeli olup kişiler üzerinde ruhsal, psikolojik, fiziksel etkiler ortaya çıkarmaktadır. Bununla birlikte Kara Büyü etkileri nedeniyle çevrelerine karşı oldukça saldırgan tavırlar sergileyebilirler.

Büyü Tehlikeli Midir?

Büyüler son derece tehlikeli uygulamalar olabilmektedir. Hem yapan hem de yaptıran kişinin 2 defa düşünmesi ve sonuçları konusunda oldukça titiz davranması gerekmektedir. Yapılan kişiye ölüme kadar götürebilecek olan bu uygulamalar son derece risk taşımaktadır.

Direkt olarak insanların akıl sağlığını da tehdit edebilecek nitelikte büyü çeşitleri bulunmaktadır. Fakat büyünün fiziksel etkileri nelerdir ve tehlikeli midir diye sorulduğunda listelenebilecek riskli etkiler de vardır. Bu nedenle risk altında kalmak istemeyenlere önerimiz büyüden şüphelenmeleri halinde uzman bir medyuma danışmaları olacaktır.