Biber Büyüsü

Biber Büyüsü

27 Mart 2021 1 Yazar: medyum

Biber Büyüsü

Biber büyüsü, çift ağızlı yani çok amaçlı büyüler arasında yer almaktadır. Büyü ritüelinde tek bir değişiklik yaparak büyünün farklı bir amaca hizmet etmesi sağlanabilir. Biber ile yapılan büyünün hem aşk için hem de ayırma için yapılması mümkündür. Büyünün her iki niyete yönelik yapımı da kuvvetli etkilere sahiptir.

Biber işleminin aşk için yapımı ile ayırma niyetiyle yapımı arasındaki farklardan biri büyünün niyeti, diğeri ise yapımı sırasında kullanılan malzemedir. İki işlemde de 9 adet kırmızı biber kullanılır. Biberlerin tatlı olması durumunda büyünün aşık etme etkileri olacaktır. Biberlerin acı olması ise büyünün ayırma etkileri göstermesini sağlayacaktır.

Biber ile Aşk Büyüsü

Biber ile yapılan aşık etme işleminin etkileri ile istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Fakat aşık edeceğiniz kişinin bir ilişkisi olmaması gerekmektedir. Büyünün yapılabileceği kişiler bekar kişilerdir. Kişinin bir başkasını seviyor olması halinde, eğer bekar ise aşık edilmesi mümkündür. Fakat bu gibi durumlarda büyünün etkileri biraz daha kuvvetsiz olacaktır.

Aşk için yapılan biber büyüsü, bekar ve başkasını sevmeyen kişilere yapıldığında kısa sürede aşık olmaları sağlanabilir. Eğer kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin bir başkasına hisleri yoksa size aşık olmasını büyü ile sağlayabilirsiniz. Büyünün yapımı ile istediğiniz kişinin size aşık olması 3 ile 7 hafta arasında sürebilir. Bu sürenin kısalmasını isteyenler büyüyü yaptıracakları medyum hoca seçimi yaparken özenli olmalıdırlar.

Biber ile Ayırma Büyüsü

Biber işleminin ayırma niyeti ile yapımında ise iki çiftin ayrılması amaçlanır. Büyü hem evli çiftleri hem de sevgilileri ayırma için uygulanabilir. Büyünün yapımı ile ayıracağınız çiftin üzerinde belirli etkiler görülecektir. Bu etkiler partnerlerin birbirine olan tahammülünü zamanla azaltacaktır. İlişkideki tahammül ve anlayış seviyesi azaldıkça kavgalar sıklaşacak ve anlaşmazlıklar artacaktır.

Biber ile yapılan ayırma büyüsünün etkilerine maruz kalan çiftlerin ilişkisinin ne kadar sürede biteceğini kestirmek çok zordur. Çünkü büyünün etki süresi büyü yapılan çiftten çifte değişiklik göstermektedir. Büyünün ne kadar sürede tutacağı tamamıyla büyü yapılan kişilerin birbirine olan bağlılık seviyesi ile ilgili bir durumdur.