Yıldız Büyüsü

Yıldız Büyüsü

16 Aralık 2019 0 Yazar: medyum

Yıldız Büyüsü Nedir?

Büyü insanların hayatlarını değiştiren ve onların duygu düşüncelerini kontrol altına almanızı sağlayan oldukça güçlü bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınızda amacınız ne ise kısa sürede ulaşacaksınızdır. İnsanlar büyünün gücünden yararlanarak farklı amaçlar için bu yöntemi kullanmaktadırlar. Büyü insanın yıldızını yükseltmek için de kullanılmaktadır. Bazı insanların enerjileri ve yıldızları çok düşük olmaktadır. Bu yüzden de hayatlarında bazı şeyler yolunda gitmez. Bunun önüne geçmek için yıldız büyüsü kullanılır. Yıldız büyüsü gücü büyük bir büyüdür ve yapıldığı andan itibaren kişi üzerinde etkilerini göstererek kişinin yıldızının yükselmesini sağlar. Kişinin yıldızı yükseleceği için de kısa süre içerisinde hayatında olumsuz giden ne varsa anında çözülecek ve her şey bir anda yoluna girecektir. Yıldız büyüsü gücü büyük büyülerden biri olduğu için kişiler kendi başlarına bu büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde bu büyü yöntemi yüzünden kısa süre içerisinde siz olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız ve büyü sizi de sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden büyüden uzak durmalısınız ya da medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu şekilde ancak büyüden olumsuz yönde etkilenmezsiniz. Medyum sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır.

Yıldız Büyüsü Yapımı

Yıldız büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için farklı bir şekilde uygulanmaktadır. Bunun için medyuma gittiğinizde ilk olarak medyum kişinin yıldız haritasını çıkartacaktır. Bu şekilde kişinin yıldız haritası çıkarıldıktan sonra kişinin üzerine bir muska yazılır. Bu muskayı kişinin mutlaka sürekli olarak üzerinde taşıması gerekmektedir. Kişi muskayı üzerinde taşıdığı süre boyunca büyünün etkisi altında olacaktır. Eğer muska bir şekilde kaybolur ya da açılır ise kısa zamanda büyünün bütün etkisi kişi üzerinden kalkacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerini üzerinizde taşımaya devam edeceksinizdir. Bu  yıldız büyüsü bu şekilde kişi üzerinde etkisini göstermeye devam edecektir.

Yıldız Büyüsü Yapım Amacı

Yıldız büyüsü kişilerin enerjilerini ve yıldızlarını yükseltmek için yapılan büyü türlerinden biridir. Bu büyü türü ile kısa sürede kişinin hayatındaki her şey yoluna girecektir. yıldız büyüsü ile eğer kişinin hayatında özel biri yok ise ve hayatına birini alamıyorsa kısa süre içerisinde kişinin hayatına aşık olacağı biri girecek ve kişinin kısmeti açılacaktır. Eğer kişinin evi çok bereketsiz ise ve aldığı para bir türlü kişiye yetmiyor ise bu büyü sayesinde kısa süre içerisinde kişi çok bereketli biri haline dönüşecektir. Kişinin hayatında sürekli olarak her şey olumsuz ilerliyor ise kişinin yıldızı yükseleceği için yavaş yavaş her şey yoluna girmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar.

Yıldız Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri yapım şekillerine ve güçlerine göre değişiklik göstermektedir. Büyü ne kadar güçlü ise kişi üzerindeki tesir süresi de o kadar uzun olacaktır. yıldız büyüsü gücü büyük olan büyülerden biridir. Bu yüzden de etkileri uzun süreli olarak kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Fakat hiçbir büyünün tesir etme süresi sonsuza dek sürmez. Mutlaka belli bir süre geçtikten sonra kişinin üzerindeki büyü etki süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün yeniletilme süresi çok önemlidir. Eğer büyüyü yeniletmezseniz kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi dışına çıkacak ve gene eskisi gibi hayatına devam edecektir. Kişinin gene yıldızı düşeceği için kısa zamanda bütün işleri gene eskisi gibi yolunda gitmeyecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine önem verilmeli ve zamanında yeniletilmesini sağlamak gerekmektedir.

Yıldız Büyüsü Yeniletilmesi

Yıldız büyüsü yeniletilmesi için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Büyü işlemini siz kesinlikle kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden sizde olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Medyum büyüyü yenilemek için kişi üzerine tekrardan bir muska yazacaktır. Bu muska ile eski muskanın yerini değiştirmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri gene kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Bu şekilde yıldız büyüsü yeniletilmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra gene kişi üzerinde büyünün etkileri görülmeye başlanacaktır. Kişi büyünün etkisi altına gireceği için gene hayatında her şey güzel gitmeye başlayacaktır. Bu şekilde büyü etkisi ile kişinin yıldızı gene yükselecektir.

Yıldız Büyüsü Nasıl Bozulur?               

Yıldız büyüsü gücü büyük olan büyülerden biri olduğu için uzun süreli olarak etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Bu büyünün bozulması oldukça zordur. Özellikle büyü muska üzerine yapıldığı için mutlaka büyünün bozulması için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Asla büyü yöntemini kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün tüm olumsuz etkilerini siz kendi üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Ayrıca bu büyü yapımında üç harfliler kullanıldığı için de büyünün bozulması sırasında bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden de mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum yıldız büyüsü bozulması için üç harflilerden yardım alacaktır. Bu varlıklar kişinin üzerindeki büyü etkisinin bitmesini sağlayacaktır. Büyünün etkisi sona erdiğinde ise kişi gene normal hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam edecektir. Kişi gene eskisi gibi yıldızı düşük biri haline dönüşecektir.

Yıldız Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Dinimizde büyü yöntemleri ile ilgili sürekli olarak kişiler uyarılmıştır. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü ve bunun gibi yöntemleri kullanmaya kalkmamalısınız. Mutlaka doğal yollar ile günaha girmeden amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullandığınızda kişinin kaderini önlemiş ve değiştirmiş olacaksınızdır. Bu da Allah’ın yazdığı kaderi değiştirmek yani ona şirk koşmak olacaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de asla bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine enerjinizi yükseltmek için farklı şeyler yapabilirsiniz. Farklı aktiviteler ile uğraşacak enerjinizi ve yıldızınızı yükseltebilirsiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. yıldız büyüsü kullandığınızda hem büyünün tehlikelerini göreceksinizdir hem de büyü yüzünden günaha gireceksinizdir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka normal yolları kullanmayı tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Yıldız Büyüsü Tehlikeleri

Yıldız büyüsü güçlü büyüler arasında yer alır bu yüzden tehlikeleri de büyüktür. Büyünün tehlikelerini görmemek için mutlaka kendinize bir koruma büyüsü yaptırmalısınız. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinden kendinizi koruyacaksınızdır. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için belli bir süre sonra bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka bir koruma muskası yazdırmalısınız. Bu koruma muskasını sürekli olarak üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde gösterecektir. Koruma büyüsü sizi büyünün bütün olumsuzluklarından koruyacaktır. Bu şekilde koruma büyüsü ile hiçbir şekilde siz büyüden zarar görmezsiniz  ve tamamen büyünün kötülüklerinden  bu şekilde korunmuş olacaksınızdır.