Voodoo Büyüsü

Voodoo Büyüsü

18 Aralık 2019 0 Yazar: medyum

Vudu Büyüsü

Büyüler çok eski zamanlardan bu yana insanların kullanmayı tercih ettikleri oldukça güçlü bir yöntemdir. Özellikle insanlar aşk için büyü yöntemlerini kullandıkları için aşk büyülerinin çeşidi ve yapım şekilleri çok farklıdır. Bu büyüler arasında voodoo büyüsü de bulunmaktadır. Bu büyünün gücü oldukça büyüktür. İnsanlar geçmişte de en çok bu büyüyü kullanmışlardır ve bu büyüye cadı büyüsü demişlerdir. Voodoo büyüsünü kullandığınızda karşınızdaki kişinin tüm hareketlerini ve duygularını kontrol altına almanız mümkündür. Bu şekilde kolaylıkla sevdiğiniz kişinin davranışlarını kontrol altına alarak onun da sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. İnsanlar bu şekilde voodoo büyüsünü kullanarak rahatlıkla sevdikleri kişiler ile birlikte olmaktadırlar. Voodoo büyüsü en güçlü aşk büyülerinden biri olduğu için mutlaka medyuma giderek bu büyünün yapılması şarttır. Aksi taktirde büyü yöntemini siz kendiniz uygulamaya kalkarsanız pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin sağlığınız için çok daha iyi olacaktır.

Voodoo Büyüsü Yapım Şekli

Voodoo büyüsü yapımı için medyum bir bez bebek ve iğneler kullanmaktadır. Bu bez bebek üzerine kişinin ismi okunur ve büyülü sözcükler söylenir. Büyü tamamlandıktan sonra artık bu bebeğe yapacağınız her şeyi büyü yapılan kişi de hissetmeye başlayacaktır. Bebeğin koluna iğne batırdığınızda kişi de kolunda bu batma hissini yaşayacaktır. Bu şekilde kişiye istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz. Kişi istediğinizi yapmadığı taktirde iğneleri bebeğe saplamanız yeterlidir. Bu şekilde kişi acı çekeceği için sizin her dediğinizi yapacaktır. Voodoo büyüsü bu şekilde kişiler üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü pek çok farklı amaç için kullanılsa da genel olarak kişiler sevdikleri kişiye ulaşabilmek için bu büyü yöntemini kullanırlar. Kişi artık büyünün etkisi altında olacağı için kalbindeki acı yüzünden sizi sevmeyi kabul edecektir. Bu şekilde kişinin hayatını ve her türlü hareketini rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Voodoo büyüsü gücü en büyük büyülerden biri olduğu için uzun süreli olarak kişi üzerinde etkisini sürdürecektir. Ne kadar kuvvetli bir büyü olsa da belli bir süre sonra mutlaka büyünün kişi üzerindeki etkisi azalmaya başlayacaktır. Büyünün etkisi azaldıkça kişi de sizden uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu yüzden mutlak büyünün bu tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır. Büyünün etkisi sona ermesin diye gene aynı şekilde büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Asla siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Medyum büyüyü gene aynı şekilde yaptığında etkisi de yenilenmiş olur ve gene aynı güç ile kişi üzerinde etki edeceği için kişi gene sizi sevecektir. Bu şekilde büyü yöntemini yenileterek kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Voodoo büyüsü tesir süresi için mutlaka sürekli olarak kişinin davranışlarını kontrol etmeniz gerekmektedir. Kişi artık normal bir şekilde hareket etmeye başladı ise büyünün tesiri kısa süre içerisinde sona erecek demektir. Bu yüzden mutlaka dikkatli olmalısınız. Büyünün tesiri bittiğinde kişi eski davranışlarına geri dönecek ve üzerinde de büyü olduğunu anlayacaktır. Bu yüzden mutlaka bu tesir süresi sona ermeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde devamlılık kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Voodoo büyüsü çok eski ve zor yapılan bir büyü olduğu için mutlaka özel bir ayinle medyum tarafından bozulması gerekmektedir. Bu yüzden siz kendiniz hiçbir şekilde büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenirsiniz ve büyü sizi sarmaya başlayacaktır. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Bunun için medyuma gittiğinizde bez bebek üzerindeki büyünün etkisiz hale gelmesi için üç harfliler ile özel gir ayin yapılır. Ancak bu varlıklar büyünün kişi üzerindeki etkisinin ortadan kalkmasını sağlayacaktır. Voodoo büyüsü bu şekilde bozulduktan sonra kişi üzerinde hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Büyü tesiri tamamen ortadan kalkacak ve kişi normal hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam edecektir. Bu şekilde büyü etkisinin geçmesi ile kişi üzerinde büyü olup olmadığını da hatırlamayacaktır ve sizi de hatırlamayacağı için sizi sevmeyecek ve sizi terk edecektir. Bu şekilde voodoo büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Tehlikeli midir?

Voodoo büyüsünün gücü çok büyük olduğu için tehlikeleri de oldukça fazladır. Büyünün tehlikelerinden etkilenmemek için mutlaka kendinizi korumaya almanız gerekmektedir. Büyü özel bir ayin ile üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar size musallat olabilirler. Zaman içerisinde sizi de kendi dünyalarına çekmeye çalışabilirler ve enerjinizi emeceklerdir. Böyle bir olumsuz durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek kendinize bir koruma büyüsü yaptırmalısınız. Medyum cevşen şeklinde bir koruma duası yazacaktır. Bu duayı kişinin sürekli olarak üzerinde taşıması gerekmektedir. Aksi taktirde bu duayı üzerinizden çıkarırsanız ya da büyü kaybolur ise kısa süre içerisinde büyünün tüm etkileri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve bu duayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Aksi taktirde büyü sizi olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır.

Voodoo Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre büyü yöntemlerini kullanan insanlar mutlaka cezalandırılacaklardır. Dinimizde büyünün varlığı kabul edilmiştir fakat bu yöntemi kullanarak insanları etki altına almak en büyük günahlardan biridir. Kişiler hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınızda kısa süre içerisinde siz de büyünün gücünden etkileneceksinizdir. Ayrıca bu yöntemi kullanan insanların başı beladan kurtulmaz. Bu dünyada da öldükten sonrada mutlaka cehennemi yaşayacaklardır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve büyü gibi bir yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Doğal yollar ile amacınıza ulaştığınızda günaha girmemiş olacaksınız ve sevdiğiniz kişi de sizi gerçekten sevecektir. Ayrıca bu şekilde kişi sizi gerçekten seveceği için sizin yanınızda olacaktır ve sizi terk etmeyecektir. Fakat büyünün tesiri sona erdiğinde ise kişi tamamen büyünün etkisi altından çıktığında sizi de terk edecektir. Voodoo büyüsü gibi bir büyü yöntemi kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Voodoo Büyüsü Sonuçları

Büyü yöntemi ile insanlar amaçlarına ulaşacaklardır fakat büyü sonuçları her zaman tehlikelidir. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışmamalılar. Bizler hiçbir zaman büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullandığınızda mutlak olumsuz sonuçlar ve üç harflilerin musallat olması gibi durumlar ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden doğal yollar ile amacınıza ulaşmak her zaman sizin için daha sağlıklı olacaktır. Büyü yöntemi aynı zamanda geçici bir yöntemdir. Hiçbir büyü sonsuza dek kişiler üzerinde etki etmez. Bu yüzden de mutlaka büyülerin etkileri geçici olacaktır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalısınız, amacınıza normal yollar ile ulaşmalısınız.