Urgan Büyüsü Nasıl Yapılır?

1 Şubat 2020 0 Yazar: medyum

Urgan Büyüsü Nedir?

En merak edilen sorular içerisindedir. Urgan büyüsü ile büyü yapmak için bu işlerle uğraşan kişilerin yanına bir urgan iple gidilir. Yanımızda götürdüğümüz urgan ipi ehil kişi tarafından yağlanır. Ama bu yağlama bir gün öncesinden yağlanmış olması lazımdır. Ve bu büyünün daha kuvvetli ve etkisi hemen olması için tercih edilen yağ türü domuz yağı olması gereklidir.  Bu domuz yağıyla yağlandığı zaman medyum kişi tarafından sihirli sözcüklerle okunmaya başlar. Ve medyumu iyi seçmelisiniz. Seçtiğiniz medyum ise sözcükleri okurken eksiksiz ve yanlışsız okuması gereklidir. Eğer yanlış bir şekilde telaffuz ederse medyum büyü tesirini göstermez. Ve boşuna o kadar zahmete girmiş olursunuz. Ve büyü yapılırken olmazsa olmazlardan üç harflilerin yardımı ile büyü etki etmeye başlayacaktır. Büyü için gerekli olan urganı okuyup üfledikten sonra beraber olmak istediğiniz kişinin evinde bulamayacak bir şekilde saklamanız gerekir. Bulmaması gerekir urganı. Eğer ki düzgün bir şekilde saklamazsanız ve kişi urganı kolayca bulur ve büyü olduğunu üstünde anlayacaktır. Bulunmadığı takdirde cinler yardımı ile yapıldığı için ve içerisinde domuz yağı kullanıldığı için hemen etkisini gösterecek ve kişi büyünün altına girecektir. Domuz yağını bildiğiniz üzere kapılara sürmede adını sıkça duyduğumuz yöntemlerden bir yoldur. Ve dinimizce domuz yağı haram olduğu için bu yüzden de tercih ediliyor.

Yapıldıktan sonra kişinin tutum ve davranışları değişmeye başlıyor. Kişi olduğundan daha sessiz ve sakin davranış sergilemeye başlıyor. Ve bir süre sonra kişi çevreden kendini soyutlamaya başlıyor. Kendi kabuğuna çekiliyor. Bu süre zarfında kişi kendi kabuğundayken aklına bin bir çeşit hayal kurarken buluyor kendini sürekli onu düşünüyor hayaller kuruyor. Onunla beraber mutlu bir yaşam hayali kurmayı başlar. Bir süre aklından çıkmıyor ve elde etme çabasına girerek aramaya başlıyor. Ve bu arada üç harfli varlıklar tarafından kulağına sözcükler söylemeye başlıyor. Kişi üç harflilerin sürekli fısıldamasıyla çıldırma derecesine gelir. Artık onların sözleriyle hayatı başka boyuta taşınır. Rüyalarında artık üç harfliler sayesinde o kişiyi görmeye başlar. Ve bu sürekli görme işlemi sıkmaya başlar. Ve icraat yolunda ilerlemeye başlar kişi. Evlilik yolunda ilerlemeye başlar. Sonuç evlenmeyle neticelenebilir. Hayatı başka boyuta taşınır artık. Büyü yapan kişi etkisinin azaldığını hissederse eğer tekrar yaptırması gereklidir. Ama yine aynı medyum aracılığıyla yeniletmek başvurmalıdır. Yine sihirli sözcükler okunur. Ve etkisi yine devam eder. Sizi düşünmeye başlar yine evliyseniz gözü sizden başkasını artık görmez. Ne isterseniz hemen bir an önce halletme yolunda çabalamaya başlar. Bu sizi mutlu ediyorsa yeniletirsiniz. Ama artık sıkıldıysanız etkisinin geçmesini bekler ve yeniletme işlemi yaptırmazsınız. Neden derseniz bazıları fazla ilgiden oldukça çabuk sıkılabilir. Zaten amacınız sizi sevmesi ilgi göstermesi olduğu için yenilemek için bütün yolları denersiniz. Eğer kendi başınıza bu büyüyü yenilemeye çalışırsanız büyü tersine döner ve üç harfliler size musallat olurlar büyü size işlemeye başlar. Ve karşınızda ki kişi büyü yaptırdığınızı anlayacağı için hayatınız çekilmez bir boyuta taşınır. Bu yüzden mutlak olarak yapacağınız işlemi iyi araştırmalı ve tüm sonuçlarına katlanmalısınız. Hayatınız birden mutluyken mutsuzluğa dönüşebilir. Dediğim gibi sonucu bu dünyada iyi olabilir ama mutlaka cezasız kalmayacaktır. Ve yaparken bunu düşünmelisiniz ben bu büyüyü yapsam beni sahteden sevecek gerçekten sahte sevgiye ne kadar ihtiyacım var benim ve beni mutlu edecek mi diye düşünmeliyiz. Sonra büyü yaptırma teşebbüse girişmeliyiz. Elbette bizde doğru yolu bulacağızdır. Sahte mutluluklara evliliklere yer vermeyelim hayatımız da. Mutluğumuzu paylaşalım paylaştıkça çoğalır zaten.

Urgan Büyüsü Nasıl Yapılır Ve Tehlikesi Var Mıdır?

 Urgan büyüsü nasıl yapılır ve tehlikesi var mıdır? Akla gelen sorulardandır. Bahsettiğim gibi paragrafta işinin ehli kişiler tarafından yapılması gereklidir. Ve bu büyü yenileme aşamasında kendimiz yapmaya çalışırsak sonuçları bize ters olarak yansıyacak. Ve yardım aldığımız üç harfliler bize musallat olacaktır. İş tersine dönmüş olacaktır. Ve kesinlikle tek başına yapma yolunu tercih etmeyin. Şayet tercih ederseniz sonucuna katlanmayı seçmiş olursunuz. Ve bu urgan büyüsünün etkisi kuvvetli olduğu için zamanla sizi de etkisini alacaktır. Zamanla sizde akıl ve iradenizi kaybetmeye başlayacaksınız. Ve yaparken bunları düşünerek yapın derim ben. Doğal birçok etkileme yöntemleri vardır. Onları denerseniz eminim ki daha kolay amacınıza ulaşacak ve belki de zamanla ben bunun için mi uğraştım diyeceksiniz. Hayat bizi çünkü her zaman imtihanlarla sınar yaşadığımız olaylar ile yeni kararlar almaya başlarız. Ve yaşadığımız olaylar gerçekleştiği an gözümüze çok büyük gözükebilir. Ama yaşımız ilerledikçe farkına varırız ki ufacık olaylar için dertlerimizi derya etmişizdir. Sonradan geçen bir sene için yine aynı şeyleri söyleriz. Hayatımız deneme yanılma yöntemi gibidir. Yaşayarak öğreniriz öğrendikçe yaşadığımız her şey eskisini yok etmiş yenisini var saymış olur. Bu yüzden hayatı o kadar ciddiye almayalım he şey geçici birinin sizi sevmesi onaylaması o kadar önemli olmasın. Yaşıyoruz ve görüyoruz direniyoruz hayat denen bu yolda sonra öleceğiz. Yaşarken doğru yaşayalım geçici hayat değil de ebedi hayat bizim amacımız olsun. Bir gün başımıza elbette kötü şeyler gelecektir. Ama bizim umudumuzu yitirmeyelim. Her şerde bir hayır vardır diyerek kendimizi teselli etmeliyiz. Böyle kendimize teselli vermeliyiz. Bizim başımıza gelenler başkasına farklı şekilde gelir ama herkes çıkış yolunu bir şekilde bulur. Yeni yüzmeyi öğrenenlerin çırpınışı bize der olsun zamanla o çırpınışlar yerini güzel olaylara bırakır. Yeter ki asla pes etmeyelim.

Urgan Büyüsü Nasıl Yapılır Ve Kime Yaptırmalısınız?

Urgan büyüsü nasıl yapılır ve kime yaptırmalısınız? Bu da aklımıza gelen sorulardan bir tanesidir. Urgan büyüsü yapılırken işin ehli ve medyum tarafından yapılmalıdır. Tüm bu işlemler yapılırken usta kişilerin olması lazım ve yenilenirken de yaptırdığınız medyum ile iletişim halinde olmanız lazım. Yoksa işleriniz tersine döner ve istediğiniz sonucu alamazsınız. Ve üç harflilerden büyünün içinde olduğu için sizi rahat bırakmaz. Her zaman aklınızın bir köşesinde kulağınıza fısıldar ve çekilmez hal alır. Geceleri hayatınızı çekilmez hale çevirecek şeyler yaşatır. Çevreniz tarafından yadırganır ve dışlanırsınız. Onlar sizin büyülü veya üç harflilerin bulaştığını anladığında sizden korkacak ve uzaklaşacaklardır. Bu da sizi psikolojik olarak çöküşe uğramanıza yol açacaktır. Her şeyin mükemmel bir şekilde sonuçlanmasını istiyorsanız birebir her şeyi uygulamalısınız. Doğru uygulama doğru yer ve zaman sizi başarıya ulaştıracaktır. Sonrada sonucunu beklersiniz. Bu sonuç bizi mutlu etse de bu sahte bir mutluluktur. Ama insanlar bu mutluluğa karşı o kadar özlem içinde oldukları için onlara uzun süre yetiyor. İnsanlar çünkü yaşadıkları üzüntülü olaylardan dolayı hep mutsuzluk içerisinde yaşıyorlar. Hele ki yaşınız bir de küçük ise sizi yanlış yollara sürükleyebiliyor. Bu yüzden ailemizin rolü büyük çocukları üzerinde ne kadar doğru eğitim ile yetiştirirlerse o kadar mutlu üretken bireyler kazandırıyorlar topluma. Ve topluma kazandırdıkları insanlar hayatımızın bir ufku niteliği taşıyorlar. Ve hayallerimizin baş tacı oluyorlar.