Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü

12 Aralık 2020 2 Yazar: medyum

Süryani Büyüsü

Süryani büyüsü, kökeni antik çağlara kadar dayanmakta olan gelmiş geçmiş en kuvvetli büyüler arasında yer alır. Hem iyi niyetler ile hem de kötü niyetler ile uygulanabilen süryani işlemleri mevcuttur. Doğru yöntemler ile yapılan süryani işlemlerinin inanılmaz etkileri olabileceği gibi, yapılış niyetine bağlı olarak dehşete düşürecek etkileri de olabilir.

Büyünün iyi niyetler güdülerek yapılması halinde normal iyi niyet büyülerinden daha kuvvetli etkiler ve sonuçlar elde etmek mümkündür. Ancak büyünün böyle artıları olduğu gibi belli başlı eksileri de bulunmaktadır. Aynı durum kötü niyetler ile yapılan süryani işleminde de geçerlidir. Yapılan kötü niyet işlemi normal kötü niyetli büyülerden daha güçlü etkiler gösterecektir.

Süryani Büyüleri Nasıl Yapılır

Süryani işlemleri genellikle büyülere ihtiyaç duyan kişiler tarafından yaptırılır. Büyü yaptıran insanları ikiye ayırmak mümkündür. Birinci grup büyü yaptırmaya ihtiyaç duyan kişilerdir. İkinci grup ise büyü yaptırmayı isteyen kişilerdir. Büyü yaptırmaya ihtiyaç duyan insanlar ya zor bir durumun içerisindedirler ya da zor bir duruma girmemek için büyü yaptırmaları gerekmektedir.

Büyüleri istek üzerine yaptıran kişiler ise düşmanlarına ders vermek isteyenler veya sevdiklerini kendilerine aşık etmek isteyenler ile örneklendirilebilir. Tabi ki her iki durumda da büyü yaptırmak gayet normal karşılanmalıdır. Burada anlatmaya çalıştığımız şey insanların büyü yaptırma haklarını ihtiyaç durumunda kullanmaları değildir. Büyü yaptırmak için illa ihtiyaç duymaya gerek yoktur. Ancak süryani büyüsü genellikle büyülere ihtiyaçtan dolayı başvuranların tercihi olmaktadır.

Süryani İşlemi Yapan Medyumlar

Bu genellemenin nedeni ise süryani büyülerinin daha kısa sürede sonuç veren ancak belli riskler içerebilen büyüler olmasıdır. Zor bir durumda kalmış kişilerin hızlı sonuç veren büyülere ihtiyaçları vardır. Süryani büyüleri ne kadar riskli olsa dahi doğru bir şekilde yapıldığı takdirde kısa sürede inanılmaz sonuçlar verebilecektir.

Bu özelliği nedeniyle süryani işlemleri, büyülerin etkilerine ihtiyaç duyan kişiler tarafından riskleri umursanmadan tercih edilir. Büyünün riskleri nedir derseniz kısaca özetleyelim; büyünün süryani büyülerinde uzman olmayan medyumlarca yapılması halinde yan etkilere sebep olması mümkündür. Bu yan etkiler tamamıyla bilinmezlikten meydana gelir ve kişi ne bekleyeceğini bilemez. Bu nedenle belli bir risk faktörü mevcuttur. Fakat özel olarak süryani büyülerinde ustalığı olan medyumlar sayesinde bu risklerden kaçınmak da mümkündür.