Su Büyüsü

29 Ocak 2020 0 Yazar: medyum

Su büyüsü birçok farklı amaç için yapılmakta olan bir büyüdür. Su büyüsü kişiler ticaret hayatının bereketli olması için yapılır. Kısmet açmak için yapılmaktadır. Halk arasında bazı kişiler su büyüsü için bağlama büyüsü de derler. Sevdikleri kişileri kendilerine bağlamak için yapar ve yapımında yardım alırlar. Bazı kişiler ise de kendilerine hayırlı kısmetler bulmak için yaptırmakta ve yapmaktadır. Su büyüsü aynı zamanda iki kişi arasındaki soğukluğun azalması için de yapılmaktadır. Su büyüsü bazen de sevdiğiniz kişi veya eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız eğer o aldattığı kişiyi unutması ve size dönmesi içinde yapılmaktadır, fakat bu çok nadiren yapılan bir su büyüsü çeşididir.  Su büyüsü ile kaybolan eşyaların bulunması içinde yapıldığı bilinmektedir. Su büyüsünün birçok amacı olduğu gibi aynı şekilde de yapım aşamasının birçok farklı yolu bulunmaktadır. Su büyüsü yapılan işleme ve yapılma aşamasındaki işlemlerin değişikliğine göre tesir süresi değişmekte olup, yere dökülen su büyüsü ve içilen su büyüsü arasında farklar bulunmaktadır. Su büyüsü yapmak için kesinlikle su büyüsü hakkındaki bilgili insanlar ile alanında uzmanlaşmış olan medyum ile çalışılmalıdır. Bu sebeple kesin olarak su büyüsünü tek başınıza yapmanızı önermez, su büyüsü yapmak için yardım almanızı tavsiye ederiz.

Su Büyüsü Neden Yapılır?

Su büyüsü geçtiğimiz yıllarda genel olarak hep kısmet açmak ve bağlamak için yapılmakta olan bir büyü çeşidi olmuştur. Su büyüsünü kişiler kendileri için kısmet açma ve ticaret alanında yükselme için yaparlar. Su büyüsünü aynı zamanda iki sevgilinin arasının ısınması için ve aralarındaki soğukluğun gitmesi için yapıldığı bilinmektedir. Su büyüsünü evli kişilerin eşleri için yaptırdığında gözlenmektedir. Su büyüsü evli kişilerin eşlerini kendilerine bağlamak için yapıldığı bilinir. Aynı zaman da su büyüsünü evli kişiler aldatıldıkları durumda eşlerinin aldattıkları kişiyi unutması amaçlı olarak ta yapıldığı bilinmektedir. Su büyüsü genel olarak hep iyi bir amaçla yapılmaktadır. Su büyüsü kötü bir niyet ve amaçla yapılan bir büyü çeşidi değildir.

Su büyüsü yapımı, yapılan büyü çeşidine göre değişiklik gösterir. Kişi su büyüsünü kendi için yaptırıyorsa eğer su büyüsünde okunacak olan duaları bir bardak suya okur veya okutur o suyu içer. Su büyüsü yapımının birçok çeşidi vardır. Bunlardan bir tanesi ise yere dökmektir. Su büyüsü yapılan suyu, su büyüsü yapmak istediğiniz kişinin geçeceği yere dökmeniz ve o kişinin suyu döktüğünüz yerden geçmesi ile birlikte su büyüsü yapıldı olarak bilinir. Bu yöntem su büyüsü yapımında en kolay olmakla beraber aynı zamanda en geç tesir gösteren bir su büyüsü yapımı yoludur. Su büyüsü yapımı işlemlerinde en zor olanı kişinin o su ile duş almasını sağlamaktır. Bu yöntem neredeyse en zor yöntemlerden bir tanesidir. Bu yöntemi genel olarak evli kişiler sevgilisi olan kişilerin yaptığı bilinmektedir. Su büyüsü yapımında bu yöntemin kullanılması genel olarak karşı kişiyi kendine bağlaması amacıyla yapılan bir yöntem olarak bilinir. Su büyüsü yapımı genel olarak zor olmayıp kolay yapımlı olan büyülerdir. Su büyüsü yapımı için ihtiyaç duyulan tek materyalin su olduğu bilinmektedir. Su büyüsü yapımında kesinlikle su büyüsü hakkında bilgili kişilerden ve bu konu alanında uzmanlaşmış medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Su büyüsü yapımında kesinlikle dikkatli olmak ve dikkatli hareket etmek gerekmektedir. Su büyüsü yapımında u büyüsü yaptığınız veya su büyüsü yaptığınız kişinin bu olaydan haberi olmaması gerekmektedir, aksi takdirde su büyüsü kesin olarak tutmaz ve işe yaramaz. Su büyüsü yapımı tehlikelidir. Su büyüsü yapımında dikkatli olmak gerekmektedir.

Su Büyüsü Yapımı Tehlikelimi?

Su büyüsü yapımı her büyü yapımı gibi tehlikelidir. Su büyüsü yapımında dikkatli olmanın bir diğer nedeni ise su büyüsü yaptırdığınız ve ya su büyüsü yaptığınız kişinin olaydan haberi olmaması gerekir. Su büyüsü yaparken o kişiye yakalanırsanız veya o kişi bir şeylerin farkına varırsa ortaya tehlikeli durumlar çıkar. Bu sebeple çok dikkatli olmanızda fayda vardır. Su büyüsü yapımının aynı zamanda doğru bir şekilde yapılması gerekmektedir. Su büyüsü yapmak için konu hakkındaki bilgili kişilerden yardım alınması gerekmektedir. Su büyüsü için aynı zamanda alanında uzman medyumlardan da yardım alabilirsiniz. Su büyüsü doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulandığı takdir de ortaya tehlikeli bir durum çıkmamaktadır. Su büyüsü yapında yanlış ve eksik bir şeyler yaptığınızı fark ettiğiniz anda kesinlikle su büyüsü yapımını durdurmalısınız. Su büyüsü yapımındaki yaptığınız yanlış için kesin olarak konu hakkındaki bilgili kişiler, daha önceden su büyüsü yapmış olan kişilerden ve alanında uzman medyumlardan yardım alınması gerekmektedir. Su büyüsü için kesin olarak yardım almanız gerekir. Su büyüsü aksi halde gerçekten tehlikeli olup, kendinize bağlamak istediğiniz kişi için ters sonuçlar doğurmakta olduğu bilinir. Su büyüsü ile kişinin kendisine bağlamak istediği kişi su büyüsü yaptıran kişiye bakmaz, kişiye bağlanması gerekirken o kişiden uzaklaştığı bilinir. Bu durum diğer su büyüleri içinde geçerli bir durumdur.

Su Büyüsü Nasıl Yapılır?

Su büyüsü için gereken tek materyalin su ve bardak olduğu bilinir, fakat bazı medyum ve alanında uzman kişiler tarafından sadece su olmamakla birlikle su büyüsü yapılan kişinin bir adet resmi istendiği de bilinmektedir. Su büyüsü yapımı genel olarak kolay bir yapıma sahiptir. Bu sebeple kişiler su büyüsünün bu kolay yapımına kanıp ne yazık ki kendileri yapmaya kalkar ve su büyüsü yapımında eksik ve yanlışlar yaparlar. Bu durum onların yatığı su büyüsünü geçerli kılmaz aynı zamanda tehlikeli durumlar ortaya çıkarır. Ne yazık ki kişiler bu yanlışları yaptıklarının farkına varmayıp, su büyüsü tutmadı olarak adlandırırlar. Su büyüsü yapımı kolaydır. Su büyüsü yapmak için tek olarak suya ihtiyacınız vardır. Su büyüsünün zor olan kısmı ise su büyüsü yaptığınız kişiye o büyüyü uygulama kısmıdır. Su büyüsü uygulamaları da doğru bir şeklide olduğu takdirde bir dorun çıkmaz. Sadece sabır ile beklemeniz gerekmektedir. Su büyüsü belirli biz zaman içerisinde tesirini gösterdiği takdirde size kalan sadece artık büyük bir keyif ile su büyüsü yaptığınız şeyin veya kişilerin nasıl yoluna girdiğini izlemek olur.

Su Büyüsü Yapmak Günah Mı?

Su büyüsü yapımı nasıl ki diğer büyü yapımları günah ise su büyüsü yapımı da aynı şekilde günahtır. Su büyüsünün amacı kişileri kendinize bağlamak ve onları hür iradesi ile karar vermedikleri şeylere karışarak sizin istediğiniz şeyleri yapmasına sebep olmaktır. Su büyüsü yapımı ne amaçla ve ne olarak yapılırsa yapılsın günahtır. Günah olmasının sebepleri ise İslam’da büyülere yer verilse dahi o büyülerin yapımının haram kılınmış olmasıdır. Bu sebeple su büyüsü yapmadan ve yaptırmadan önce iki kez düşünmek ve ona göre karar vermek gerekmektedir. Bu dünya için uğraşırken ahiret hayatınız için iyi şeyler yapmadığınızı bilmeniz gerekmektedir. Su büyüsü yapımı ile karşınızdaki kişiye zorla bir şeyler yaptırmış olursunuz. Bu durum hem çok tehlikeli hem de İslam’da günahtır.