Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

12 Aralık 2019 0 Yazar: medyum

Ara Bozucu Büyü

Bu yazımızda soğutma büyüsü nedir, soğutma büyüsü nasıl yapılır, soğutma büyüsü belirtileri ve soğutma büyüsü nasıl bozulur gibi sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

Büyüler insanlar arasındaki ilişkiler için kullanılmaktadır. Büyü yöntemini kullandığınızda kişilerin duygu ve düşüncelerini rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişiler büyünün kontrolü altına girecekleri için büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Büyüler pek çok farklı amaç için kullanılabilirler. Büyü yöntemi ile insanlar sevdiklerine kavuşabilecekleri gibi sevenleri de birbirlerinden ayırabilirler. Soğutma büyüsü de bu amaçla kullanılan oldukça güçlü bir büyü yöntemidir. Soğutma büyüsü uygulanması zor olan büyülerden biridir. Bu yüzden kendiniz bu büyü yöntemini uygulayacaksanız mutlaka çok dikkatli olmalısınız. Kişiler bu büyü yöntemini uygularken mutlaka çok dikkatli olmalılardır ve hiçbir sözcüğü yanlış söylememelidirler. Aksi taktirde büyü yanlış yapılacağı için bütün gücü sizi sarmaya başlayacaktır ve bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum büyüyü yaptığında siz hiçbir şekilde büyüden olumsuz yönde etkilenmeyeceksinizdir.

Soğutma Büyüsü Yapılma Amacı Nedir?

Soğutma büyüsü çiftlerin üzerine yapılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü gücü çok büyük olduğu için kısa süre içerisinde çiftlerin arasına soğukluk girmesine sebep olacaksınızdır. Bu yüzden kısa süre içerisinde kişiler birbirlerinden nefret edecek konuma gelirler ve birbirlerinden ayrılacaklardır. Bu şekilde soğutma büyüsü tamamen çiftlerin ayrılması ve mutsuz olması amacı ile uygulanmaktadır. Büyünün etkisi büyük olduğu için de kısa süre içerisinde etkileri kişiler üzerinde görülecektir. Soğutma büyüsüyapımı için sadece çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü dikkatli bir şekilde yapıldığı sürece etkileri kişiler üzerinde görülmeye devam edecektir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde kişiler üzerine bir muska yazılır. Bu muska yazıldıktan sonra kişilerin evinin içinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Ayrıca muska dışında kişilerin özel eşyaları üzerine de büyü yapılmaktadır. Bu yöntemde oldukça kuvvetlidir. Kişilerin evlerinden alınmış olan bir eşya üzerine büyülü sözcükler söylenir ve üç harflilerin de yardımı ile büyü tamamlanır. Büyü yapıldıktan sonra bu eşyanın kişiler fark etmeden tekrar kişilerin evine geri konulması gerekmektedir. Bu şekilde büyü kişilerin üzerinde etkisini yavaş yavaş göstermeye başlar. Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra kişiler artık büyünün etkisi ile hareket etmeye başlayacağı için kişiler birbirlerinden soğuyamaya başlayacaklar ve kısa süre içerisinde ayrılacaklardır.

Soğutma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri

Soğutma büyüsü yapıldıktan sonra çift artık birbirine karşı sürekli olarak soğuk davranmaya başlayacaktır. Artık sürekli olarak en ufak konularda bile birbirleri ile kavga edeceklerdir. Özellikle üç harfliler çifte kavga etmeleri için sürekli olarak vesveseler verirler. Bu yüzden de kişiler sürekli kavga ederek birbirlerini kırmaya başlayacaklardır. Kısa zaman içerisinde Soğutma büyüsüetkisi ile kişiler birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Büyünün tesir süresi devam ettiği sürece kişiler birbirlerinden ayrı kalacaklardır.

Soğutma Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir etki süresi vardır. Bu etki süresi sona erdiğinde ise kişiler artık normal davranışlar sergilemeye başlarlar ve normal hayatlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde birbirlerine geri döneceklerdir. Büyü etkisinin kişiler üzerinde devam etmesi için büyünün tekrar edilmesi gerekmektedir. Bunun için de kişiler tekrar aynı medyuma gitmelilerdir. Büyü yöntemini asla siz kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden büyünün yapımı için medyuma gitmelisiniz. Büyü tekrar aynı şekilde yapılarak yenilenir. Bu yüzden de gene aynı etki ile kişiler üzerinde tesiri görülmeye devam edecektir. Büyü gene kişiler üzerinde etki edeceği için çift sürekli olarak gene kavga etmeye başlar ve tekrar ayrılacaklardır. Soğutma büyüsümutlaka tesir süresi sona etmeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün kişiler üzerinde bir etkisi kalmaz ve kişiler üzerlerinde büyü olduğunu anlayacaklardır. Bu sebeple tesir süresini sürekli olarak kontrol etmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri sürmeye devam eder.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulmalıdır?

Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Kendiniz asla büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü sizi etkilemeye başlayacaktır.  Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğinizde bu büyünün bozulması için üç harflilerden yardım alınır. Üç harfliler ancak isterlerse büyünün bozulmasını sağlayacaklardır. Büyü bozulduktan sonra kişiler de eskisi gibi normal bir şekilde hareket etmeye devam edeceklerdir. Kişiler büyü bozulduktan sonra hiçbir şekilde büyüyü hatırlamayacaklardır. Soğutma büyüsübozulduktan sonra kişiler üzerlerinde büyü olduğunu da anlamayacaklardır.

Soğutma Büyüsü Yaptırmak Günahmı?

Dinimize göre büyü ve büyü yöntemleri ile uğraşmak son derece günahtır. İnsanlar hiçbir şekilde bu yöntemleri kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktire mutlaka cezalandırılacaklardır. Böyle bir durumda kişiler öldüklerinde cehennem ile cezalandırılırlar. Bu yüzden dinimize göre büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Hiçbir sebeple büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde olumsuz sonuçlar ile karşılaşacaksınızdır. Bizler bu yüzden büyü yöntemlerini uygulamayı tercih etmiyoruz. Sizlere de kesinlikle büyü yöntemini kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini denememelisiniz. Büyü gibi bir yöntemi kullanmak yerine mutlaka amacınıza doğal yollar ile ulaşmaya çalışmalısınız. Soğutma büyüsügibi bir büyü kullanmak yerine amacınıza normal yollardan ulaşamaya çalışmalısınız. Ayrıca insanların mutluluğunu önlemeye çalışmak da dinimize göre günahtır. Bu yüzden normal yollar ile bile kimsenin mutluluğuna engel olmaya çalışmamalısınız. Kendi mutluluğunuz ile ilgilenmeyi tercih etmelisiniz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Soğutma Büyüsü Tehlikelimi?

Her büyünün gücü birbirinden farklıdır. Bu yüzden büyülerin tehlikeleri de büyüktür. Özellikle gücü büyük olan büyülerin tehlikeleri çok daha büyük olmaktadır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemiyle uğraşmamalısınız. Büyü yöntemleri genel olarak şeytani güçler kullanılarak yapılmaktadır. Bu yüzden de bu varlıkların gücü insanları da etkilemektedir. Özellikle bu varlıklar insanların enerjilerinden beslenirler. Büyü ile uğraştığınızda bu varlıklar size musallat olacaklardır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyü yöntemi ile uğraştığınızda mutlaka bu tarz olumsuzluklar ve tehlikeler ile karşılaşacaksınızdır. Soğutma büyüsüde bu varlıkların yardımı ile yapılmaktadır. Yani bu büyüyü yaptığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Büyüler aynı zamanda belli bir süre geçtikte sizi de etkileri altına almaya başlayacaklardır. Bu yüzden de siz farında bile olmadan büyüden kötü anlamda etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden mutlaka önlem almalısınız ve büyünün zararlı etkilerinden kendinizi korumalısınız. Aksi taktirde büyü sizi de etkiler.

Soğutma Büyüsüne Ek Büyüler

Soğutma büyülerinin çok daha güçlü bir şekilde kişiler üzerinde etki etmesi için ve tesirinin daha uzun olması için ek olarak bağlayıcı büyüler yapılmaktadır. Bu bağlayıcı büyüler sayesinde kişiler daha uzun süreli olarak büyünün etkisinde olacaklardır. Bağlayıcı büyülerin mutlaka ana büyü ile uyumlu büyüler olması gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün hiçbir şekilde ana büyü üzerine bir etkisi olmayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve Soğutma büyüsü ile uyumlu olacak bir bağlayıcı büyü tercih etmelisiniz.