Sevgilimle Nasıl Barışırım

4 Mart 2020 0 Yazar: medyum

Sevgilimle kısa süre önce ayrılmıştık ve bu durum beni çok üzüyordu. Ne yapsam ne etsem diye düşünürken gerçekten bir çıkar yol bulamadım. Bu durum beni fazlasıyla üzmeye başladı. Artık bir şeyler yapıp sevdiğim erkeği tekrar elde etmem gerekiyor diye düşünmeye başladım ama ondan af dilememe rağmen o beni hiçbir şekilde kabul etmedi. Ben de artık yapacak bir şey bulamadım ve geri getirme celbi uygulamaya karar verdim. Celb uyguladıktan sonra sevgilim bir anda bana geri döndü. Sevgilimle barışalım diye bu celbi yaptırmasam asla tekrar birlikte olamayacaktır. Bu celb sayesinde şimdi sevdiğim erkekle birlikteyiz ve çok mutluyuz. İyi ki bu celbi denemek aklıma gelmiş.

Geri Getirme Büyüsü

Büyü yöntemlerini kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için kısa zaman içerisinde etkisini gösterir ve amacınız ne olursa olsun kısa zamanda etkisini göstermeye başlar. Sevgilimle barışalım diye geri getirme büyüsü yaptırabilirsiniz. Bu büyü yöntemi sayesinde sevdiğiniz kişi kısa zaman içerisinde size geri dönecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi kısa zamanda sizi sevdiğini anlayacak ve tekrardan sizinle birlikte olmak isteyecektir. Özellikle bu büyü yöntemi uygulanırken üç harflilerden yardım alınır. Bu varlıklar da sürekli olarak büyü yapılan kişiye sizin hakkınızda vesveseler verirler. Bu vesveseler sonucunda artık kişi sürekli olarak sizi düşünmeye başlar ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla istediğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilir ve onunla tekrardan mutlu olabilirsiniz. Geri getirme büyüsü güçlü büyüler arasında yer aldığı için mutlaka yapımı sırasında dikkatli olmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Hiçbir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka iyi bir medyuma ya da hocaya giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Ancak bu şekilde büyünün yapımını sağlayabilirsiniz. Medyum büyüyü yaptığında sizi de tüm olumsuz özelliklerinden koruyacaktır ve siz hiçbir şekilde zarar görmezsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü nasıl yapılır denildiğinde bu büyünün uygulanması için medyuma gittiğiniz de büyü yapılacak olan kişinin üzerine bir muska yazılır. Bu muska üç harflilerin etkisi ile yazılır. Bu yüzden büyü çok daha güçlü bir hale dönüşecektir. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlar. Büyü muskaya yazıldıktan sonra mutlaka büyü yapılan kişinin evinde herhangi bir yere saklanmalıdır. Fakat bu muskanın hiçbir şekilde açılmaması ve fark edilmemesi gerekir. Aksi taktirde bu kez büyü bozulacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka muskanın çok iyi bir şekilde saklanması gerekir. Büyü yapıldıktan kısa bir süre sonra etkileri kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Sevgilimle barışalım isteyen kişiler bu geri getirme büyüsünü yaptırdıktan sonra kısa zamanda sevgilisine kavuşacaktır. Geri getirme büyüsü çok güçlü bir büyü yöntemi olduğu için etkileri de çok hızlı bir şekilde görülmeye başlanır. Geri getirme büyüsünü sevgiliniz size dönsün diye yaptırdığınız da mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Geri getirme büyüsü çok güçlü bir büyü yöntemi olduğu için etkileri de kısa zamanda görülür fakat ne kadar güçlü bir büyü olsa da mutlaka belli bir zaman sonra büyünün bütün etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyünün belli bir süre sonra yenilenmesi gerekmektedir. Büyü ancak yeniletildiği sürece etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlar. Bu yüzden büyünün tesir süresine dikkat ederek hareket etmeniz gerekmektedir. Büyü tekrar edilmesi için mutlaka gene aynı medyuma gitmelisiniz. Medyum büyüyü tekrar yapacaktır. Bu şekilde büyü etkilerini tekrardan kişi üzerinde göstermeye devam eder. Sevgilimle barışalım isteyen kişiler bu geri getirme büyüsünü yaptırdıklarında büyü tesir süresi bitmediği sürece kişi sizin yanınızda olmaya devam edecektir. Fakat büyünün tesir süresi sona erer ise bu kez büyünün bütün etkisi kişi üzerinden kalkacağı için kısa zamanda kişi büyü etkisinden çıkacak ve gene sizi sevmediğini fark ederek sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyünün tesir süresine dikkat ederek hareket etmelisiniz. Eğer büyü etkisi bitmeye başlar ise kişi kısa zamanda size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu şekilde büyünün etkilerinin geçmeye başladığını anlayabilirsiniz. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletildikten sonra kişi gene büyünün etkisi altına girerek hareket eder ve tamamen gene size geri dönecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Tehlikeli mi?

Geri getirme büyüsü etkili bir büyü olsa da bu etkilerin bir de sonuçları vardır. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Geri getirme büyüsü yapılmadan önce bu büyünün etkilerinden etkilenmemek için kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Bunun için medyuma gittiğiniz de kendinize bir koruma tılsımı hazırlatabilirsiniz. Bu koruma tılsımı sizi büyünün tüm olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Büyü yapıldıktan belli bir süre sonra kişi büyünün etkisi altına girdiği gibi belli bir zaman sonra bu büyü sizi de etkisi altına alabilir. Bu durumdan siz farkında bile olmazsınız. Bu yüzden artık siz de büyünün etkisi ile hareket etmeye başlarsınız. Bunun yanı sıra büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar size de musallat olabilirler. Böyle bir durumda da kendinizi kurtaramazsınız. Sevgilimle barışalım diye geri getirme büyüsü yaptırdığınız da bu etkilerinde mutlaka farkında olmalısınız. Büyü yapılmadan önce kendinizi koruma altına alırsanız eğer herhangi bir şekilde sorunla karşılaşmayacaksınızdır. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz etkilerinden rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Günah mı?

Dinimize göre büyü ve buna benzer tüm yöntemler kesinlikle günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Kesinlikle büyü yönteminden uzak durmalısınız ve sorunlarınızı normal hayatta normal yollar ile çözmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve hiçbir şekilde sizlere de bu durumu tavsiye etmiyoruz.

Geri Getirme Celbi

Geri getirme büyüsü yerine celb yöntemini kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bu yöntem çok daha işe yarar ve herhangi bir şekilde bir zararı da yoktur. Geri getirme celbini kullandığınız zaman bu yöntem de işe yarar ve sevdiğiniz kişi size geri dönecektir. Büyünün gücü büyük olsa da celbde gene büyü kadar etkili olacaktır. Bu yöntem sayesinde de sevdiğiniz insana kavuşacaksınızdır. Celb için sadece büyü de olduğu gibi tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde celbin etkisi bitince bir işe yaramaz. Sevgilimle barışalım diye celb yaptırdıktan sonra mutlaka tesir süresine de dikkat etmelisiniz. Bu şekilde celbin tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız ve sevdiğiniz kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Sevgiliniz ile bu şekilde barışabilirsiniz. Celb yönteminin gücü büyük olduğu için mutlaka kısa zaman içerisinde sonuç alacaksınızdır. Celb yöntemi büyüye göre çok daha etkili bir yöntemdir ve günah da değildir.