Sevgilimle Nasıl Barışabilirim?

16 Nisan 2020 1 Yazar: medyum

Sevgilimle kısa zaman önce bir kavga etmiştik. Ben bu durumu çok önemsemedim her zamanki kavgalarımızdan nasıl olsa barışırız diye düşünmüştüm ama sevgilim benden ayrılmak istediğini ve artık bu kavgalara katlanamadığını söyledi.  Bu yüzden kısa zaman sonra ayrıldık. Ama ben hala onu çok seviyordum ve ne yapacağımı da bilememiştim. Beni affetmesi için elimden gelen her şeyi yaptım. Hatta diz çöküp yalvardım bile ama o beni hiçbir şekilde affetmedi. Artık yapacak bir şeyim yok durumu kabullenmeliyim derken bir gün internette bir medyum buldum. Celb yöntemini kullanarak insanlar sevdikleri kişilere kavuşuyorlarmış. Ben de sevgilimle barışmak için celb yaptırmaya karar verdim ve iyi bir medyum buldum. Medyuma sevgilimle nasıl barışabilirim dediğimde bana geri getirme celbi önerdi. Bu celbi uygulattım. Kısa zaman sonra sevgilim beni aradı ve artık bensiz yapamadığını geri dönmek istediğini beni affettiğini söyledi. Bu celb sayesinde sevgilim beni affetti ve gene birlikteyiz. Şuan eskisinden de daha mutluyuz. İyi ki bu celbi yaptırmışım.

Barışma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Barışma büyüsü çok fazla tercih edilen bir büyü türüdür. Bu büyü türünü kullandığınız da kısa zaman içerisinde sevgilinizin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Aşk büyüleri arasında yer alan bu barışma büyüsü için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için siz büyüyü yapmaya kalktığınız da tüm olumsuz enerjisini kendi üzerinize çekebilirsiniz. Böyle bir durumda da bu kez siz büyüden etkilenmeye başlarsınız. Hatta bu büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için kısa zaman sonra bu varlıklar size musallat olmaya başlayabilirler. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Bu sevgilimle nasıl barışabilirim diyen kişiler mutlaka medyuma giderek işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalılar. Medyuma gittiğiniz de bu büyü için sevgilinize ait olan bir fotoğraf ya da bir eşya gerekmektedir. Bu eşya üzerine büyülü sözcükler söylenir ve medyum üç harflilerden de yardım alarak büyünün etki etmesini sağlar. Büyü tamamlandıktan kısa bir süre sonra etkileri de kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Mutlaka bu büyüden sonuç alacaksınızdır.

Barışma Büyüsünün Kişiler Üzerindeki Etkileri Nasıldır?

Barışma büyüsü yapıldıktan sonra kişi yavaş yavaş büyünün etkisi altına girer ve artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Özellikle büyü yapımında kullanılan üç harfliler kişiye sürekli sizin hakkınızda vesveseler verirler. Artık kişi bu vesveselerden dolayı sürekli gece gündüz demeden sizi düşünmeye başlar. Bu yüzden de artık dayanamayıp size geri dönecektir. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Kişi kısa zamanda size geri dönerek artık sizinle olmak istediğini söyler ve sevgilinizle barışacaksınızdır. Bu sevgilimle nasıl barışabilirim diye barışma büyüsünü yaptırdığınızda tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız. Büyü yapıldıktan sonra mutlaka tesir süresini kontrol etmeniz gerekmektedir.

Barışma Büyüsünün Tesir Süresi Ne Kadar Sürer?

Barışma büyüsü gücü büyük olan büyülerden biridir. Gene de bu büyünün de bir tesir süresi vardır ve bu süre sona erdiğinde artık hiçbir şekilde büyünün herhangi bir etkisi kalmaz. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek işlemlerin yeniden yapılmasını ve tesir süresinin devam etmesini sağlamalısınız. Ancak bu şekilde işlemin devamlılığını sağlayabilirsiniz. Bu sevgilimle nasıl barışabilirim denildiğinde tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece sorun yaşamasınız. Büyünün tesir süresi biter ise kısa zaman içerisinde kişi gene eski davranışlarına geri döneceği için sizi gene terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesine çok önem vermelisiniz. Bu şekilde ancak büyünün devamlılığını sağlayabilirsiniz. Büyünün etkileri devam ettiği sürece kişi de sizi sevmeye devam edecektir. Büyü yönteminin yeniletilmesi için de medyuma gitmelisiniz ve siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Büyü tesir süresinin bitmeye başladığını kişinin hareketlerine bakarak da anlayabilirsiniz. Bu şekilde büyünün yeniletilmesi gerektiğini anlayabilirsiniz.

Barışma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyü kuvvetli büyüler arasında yer alır. Bu yüzden de büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Büyünün bozulması zor ve aynı zamanda bir o kadar da tehlikelidir. Medyuma giderek büyünün bozulmasını sağladığınız da siz hiçbir şekilde büyüden olumsuz yönde etkilenmezsiniz. Büyü bozulması için medyum büyülü nense üzerindeki büyü etkisini gene üç harflileri kullanarak bozmaktadır. Fakat büyü bozulması sırasında üç harfliler kullanıldığı için siz büyüyü bozmaya kalkarsanız eğer bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli olmalısınız ve medyuma giderek işlemin etkisinin ortadan kalkmasını sağlamalısınız. Büyü bozulduktan kısa bir süre sonra kişi kendini toparlar ve gene eski hayatına geri dönecek sizi de gene terk edecektir.

Barışma Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Barışma büyüsü iyi bir amaç için yapılmış bile olsa tüm büyüler dinimizce çok büyük günahtır. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeliler. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınız da en büyük günahlardan birini işlemiş olursunuz ve öldükten sonra cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız ve amacınıza mutlaka doğal yollar ile ulaşmaya çalışmalısınız. Bu şekilde günaha girmemiş olursunuz. Büyü yöntemini kullandığınız da sizi de mutlaka belli bir süre sonra büyü etkisi altına alır ve günlük yaşamınızda da hiçbir şey yolunda gitmeyecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve büyü yöntemini kullanmamalısınız. Doğal yollarla amacınıza ulaştığınız da kişi de sizi gerçekten sevecektir. Büyü tamamen geçici bir yöntemdir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bizler büyü yöntemini sizlere asla tavsiye etmiyoruz. Biz de büyücü ya da medyum değiliz bu yöntemi kesinlikle kullanmıyoruz. Siz de büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız.

Barışma Celbi Yaptırarak Sevgiliyi Geri Getirme

Barışma celbi de kişiler tarafından çok fazla tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu celb yöntemi dualarla uygulanan bir yöntemdir. Bu yüzden insanlar bu yöntemi kendileri de uygulayabileceklerini düşünürler fakat siz bu yöntemi uyguladığınızda sonuç alamazsınız. Bunun sebebi ise celb yöntemini uygulayacak kişinin mutlaka tecrübeli ve kuranı çok iyi biliyor olması gerekmektedir. Bu yüzden celb yönteminin uygulatılması için mutlaka çok iyi bir medyum bulmanız gerekmektedir. Aksi taktirde işlemden hiçbir şekilde sonuç alamazsınız. Celb büyü gibi bir yöntem değildir. Büyünün zararları olsa da celb dualar ile yapılan bir yöntem olduğu için zararı yoktur. Fakat bu yöntem de büyü kadar uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmez. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek tekrar işlemin yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Aksi taktirde işlemin süresi biter ise hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Medyum celb işlemini yenilediğinde gene kişi celbin etkisi altına girer ve size geri dönecektir. Sık sık celb işlemini yenilettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız ve bu şekilde işlemin de devamlılığını sağlamış olacaksınızdır. Celb işleminin yeniletilmesi için kişinin davranışlarını inceleyebilirsiniz. Bu şekilde işlemi hemen yeniletmelisiniz.