Sevgilimle Ayrılmak İstemiyorum

1 Mart 2020 0 Yazar: medyum

Sevgilimle bir süredir aramız bozuk ve ben bu durumun neden böyle olduğunu ona sorduğumda durumun benle alakalı olmadığını söyledi. Artık ne yapsam ne etsem diye düşünmekten çok sıkıldım. Aramızın gene eskisi gibi iyi olmasını istiyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyorsa yapmaya karar verdim. Yakın bir arkadaşım bana bir hoca önerdi ve onunla birlikte hocaya giderek sevgilimle ayrılmayalım celbi yaptırdım. Kısa süre sonra sevgilimle aramız gene eskisi gibi güzel oldu. İyi ki arkadaşımı dinlemişim ve bu hocaya gidip celb yaptırmışım. Sonuç çok iyi. Artık sevgilimle doğru düzgün kavga bile etmiyoruz.

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü oldukça kuvvetli bir büyü yöntemidir. Bu yüzden çok fazla tercih edilir. Bağlama büyüsü kullanarak istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize bağlayabilirsiniz. Bu şekilde istediğiniz kişiyle birlikte olarak rahatlıkla mutlu bir ilişki sürdürebilirsiniz. Sevgilimle ayrılmayalım diye bağlama büyüsü yaptırmak için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Asla kendi başınıza bu yöntemi kullanmayı denememelisiniz. Mutlaka medyum ile bu işi halletmelisiniz. Aksi taktirde büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalktığınız da bu kez büyüden siz de olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınız. Büyü sizi etkilemeye başladığında bu kez sizin de davranışlarınız değişecek ve hayatınız olumsuz yönde ilerlemeye başlayacak. Böyle bir şey olmaması için mutlaka tecrübeli bir medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde medyum sizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaktır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de büyü yapımı için kişinin saç teli kullanılır. Bu saç teli üzerine kişinin ismi okunarak sürekli olarak düğümler atılır. Bu şekilde kişiye bağlama büyüsü yapılmış olunur. Büyü yapıldıktan sonra bu saç teli yakılır ve külleri de bir bardak su içerisine dökülür. Daha sonra bu suyu da sizin içmeniz gerekmektedir. Sevgilimle ayrılmayalım diye bu büyüyü yaptırdıktan kısa bir süre sonra etkilerini sevgiliniz üzerinde görmeye başlayacaksınızdır. Bu şekilde büyü etkisi ile kişi artık sürekli olarak sizinle birlikte olmak isteyecek ve siz nasıl isterseniz o şekilde hareket etmeye başlayacak. Bu büyü sayesinde sevgiliniz artık eskisinden çok daha iyi biri olacak ve size çok iyi davranacak. Bağlama büyüsü sayesinde artık tamamen sevgiliniz size bağlı ve size aşık biri haline dönüşecek. Bu büyü gücü büyük bir büyü olduğu için tesir süresi de uzun sürer. Fakat gene de büyünün tesir süresinin ara ara kontrol edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi sona erer ise bunca emek boşa gider, büyü etkisini kaybeder ve artık sevgiliniz gene size karşı aynı şekilde davranmaya başlayacaktır. Böyle bir şey olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün tesir süresinin yeniletilmesini sağlamalı ve bu süreye dikkat etmelisiniz.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Yenilenmesi

Bağlama büyüsü tesir süresi yeniletilme işlemini kişiler kendileri yapmamalıdır. Mutlaka medyuma giderek bu büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Medyum tekrar bu büyüyü en başından itibaren uygulamaya başlar. Bu şekilde büyü uygulandıktan sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etki etmeye devam eder. Fakat mutlaka büyünün kişi üzerindeki etkisinin bitmeden önce yeniletilmesine çok önem göstermelisiniz. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ise kısa zamanda olup bitenin farkına vararak bu durum için önlem alabilir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka kişinin size karşı olan davranışlarını incelemelisiniz. Sevgilimle ayrılmayalım için bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi bir süre sonra gene size karşı soğuk davranmaya başladı ise artık büyünün tesir süresi bitecek demektir. Bu şekilde büyünün yeniletilmesi gerektiğine karar verebilirsiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüsü güçlü bir büyü yöntemidir. Bu yüzden yapımı gibi bozulması da oldukça zordur ve zaman alır. Böyle bir durumda büyü bozdurmak için iyi ve tecrübeli bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde bu kez büyü bozma işlemi sırasında siz de büyüden etkilenebilirsiniz, ayrıca büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyebilirler ve bu yüzden size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için siz değil medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Bu şekilde medyum büyüyü bozduğunda siz hiçbir şekilde büyüden zarar görmezsiniz. Sevgilimle ayrılmayalım diye yapılan bu bağlama büyüsü bozulduktan sonra kişi kısa zamanda kendini toparlar ve normal hayatına, davranışlarına geri döner. Bu yüzden de kişi gene size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi büyü ile ilgili herhangi bir şey hatırlamaz.

Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Bağlama büyüsü yaptırmak tabi ki de günahtır. Dinimiz de büyüler ile ilgili kişiler sürekli olarak uyarılmışlardır. Fakat insanlar günlük hayatlarında bir türlü amaçlarına ulaşamadıkları için bu yöntemi kullanarak amaçlarına ulaşmaya çalışırlar. Fakat dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler muhakkak cehennem ile cezalandırılacaklardır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka doğal yollar ile sıkıntılarınızı çözmeye çalışmalısınız. Biz hiçbir şekilde büyü yöntemini sizlere tavsiye etmiyoruz. Bu tarz tehlikeli ve günah olan bir yöntemi biz de kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yerine sevdiğiniz kişiyi karşınıza alarak konuşabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyle aranızdaki sorunları çözebilirsiniz. Büyü yöntemini denediğiniz de sevdiğiniz kişinin davranışları değişebilir ama bu durum tamamen belli bir süre boyunca geçerli olur. Bu yüzden belli bir süre sonra kişi gene size aynı şekilde davranmaya başlar. Boşu boşuna günaha girmek yerine amacınıza kesinlikle normal yollar ile ulaşmaya çalışmalısınız.

Bağlama Celbi Yaptırmak

Bağlama celbi de çok fazla kullanılan bir yöntemdir. Celb yöntemi büyüye göre tehlikesi olmayan bir yöntemdir. Bu yöntem dua üzerine kuruludur. Bu yüzden herhangi bir zararı olmadığı için çok fazla tercih edilir. Tecrübeli bir medyuma ya da hocaya gittiğiniz de bağlama celbi dualar okunarak yapılır. Bu yöntemi kendinize yapabilirsiniz ama mutlaka çok iyi Kur’an bilen biri tarafından yapılması gerekir. Duaların etkili olabilmesi için bu önemlidir. Ben bu konuda yeterince iyiyim diyorsanız celb yöntemini deneyebilirsiniz fakat iyi bir hocaya gitmek sizin için çok daha iyi olur. Sevgilimle ayrılmayalım diye bağlama celbi yaptırabilirsiniz. Bu celb gene büyü gibi kişi üzerinde etkilerini göstermeye başlar ve sevdiğiniz kişi artık tamamen size bağlı biri haline dönüşür. Kısa zaman sonra bu celb sayesinde sevgilinizin size karşı davranışları değişmeye başlar. Celb süresi de büyü gibi kısıtlıdır. Hiç bir yöntem insanlar üzerinde sonsuza dek işe yaramaz. Mutlaka belli bir süre için geçerlilikleri vardır. Bu süre sona erdiğinde ise kısa zaman sonra her şey eski haline geri dönmeye başlayacaktır. Bu yüzden mutlaka celb içinde büyü için de tesir süresine dikkat ederek hareket etmelisiniz. Bu şekilde celb yöntemi yeniletildiğinde etkilerini gene kişi üzerinde gösterir ve sevgiliniz gene size karşı oldukça iyi davranacaktır. Tesir yenileme için ekstra bir şey yapmanıza gerek yoktur. Hocaya giderek celbi en başından itibaren yaptırmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde gene kişi celb etkisi ile hareket eder. Celbin etkilerinin süreklilik kazanması için mutlaka yenilenmesi şarttır.