Sevgilimin Gözü Benden Başkasını Görmesin

10 Mart 2020 0 Yazar: medyum

Sevgilim sürekli olarak beni başkalarıyla aldatıyordu. Artık bu durumdan o kadar sıkılmıştım ki onu uyarmama rağmen bu hareketine devam etti. Ben onu çok sevdiğim için bir türlü ondan vazgeçemedim. O da bunun farkında olduğu için beni aldatmaya devam etti sürekli. Artık son çare olarak bende celb yaptırmaya karar verdim. Sevgilimin gözü benden başkasını görmesin diye celb yaptırdım. Bu celb sayesinde gerçekten sevgilimin gözü artık benden başkasını görme oldu. Sürekli olarak benimle ilgilendi ve benden bir başkasını düşünemez oldu. Bu celb sayesinde artık gerçekten sevgilimle aramız çok iyi iyi ki bu celbi yaptırmaya karar vermişim. Gerçekten çok işe yaradı ve çok mutluyuz.

Göz Bağlama Büyüsü

Büyü yöntemi pek çok farklı amaç için kişilerin kullandığı bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz gibi istediğiniz kişiyi elde edebilirsiniz. Büyü yöntemini genel olarak insanlar aşk ve sevgi için çok fazla tercih ederler. Göz bağlama büyüsü de insanların sevdiklerinin gözünü bağlamak için kullandıkları bir yöntemdir. Bu büyü yöntemini uyguladıktan kısa bir süre sonra artık sevdiğiniz kişinin gözü sizden bir başkasını görmez olur. Bu sayede sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz. Artık sevdiğiniz kişi karşı cinse hiçbir şey hissedemez olur. Kişinin sadece size karşı duyguları olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Sevgilimin gözü benden başkasını görmesin istiyorsanız eğer bu büyü yöntemini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu yöntem kısa süre içerisinde etkisini gösterecek ve siz de amacınıza ulaşacaksınızdır.

Göz Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Göz bağlama büyüsü yapımı için mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Asla büyü yöntemini kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gitmelisiniz. Aksi taktirde siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkarsanız bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekir. Medyum büyüyü yapmak için sevdiğiniz kişi üzerine bir muska yazar. Bu muskayı mutlaka sevgilinizin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Muska mutlaka kişiye yakın bir yerde olmalı ki tesirini gösterebilsin. Bu şekilde büyü yavaş yavaş kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile artık tamamen kişi size aşık ve size bağlı biri haline dönüşecektir. Kısa zaman da büyünün bütün tesirini görmeye başlarsınız. Büyü tesirini gösterdiği için artık sevdiğiniz kişi tamamen size ait biri olacak ve bir daha sizi hiç aldatmayacaktır. Sevgilimin gözü benden başkasını görmesin diye bu göz bağlama büyüsünü uygulayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz.

Göz Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Göz bağlama büyüsü güçlü bir büyü olduğu için uzun süreli olarak kişiler üzerinde etkisini gösterir. Fakat büyü yönteminin mutlaka belli süreler ile yenilenmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka kişilerin gene aynı medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de tekrar büyü aynı şekilde uygulanmalıdır. Bu şekilde büyünün kişi üzerindeki etkisinin devam etmesini sağlamış olursunuz. Göz bağlama büyüsü bu şekilde yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkisini göstermeye devam edecektir. Büyü yeniletilmez ise kısa zaman içerisinde sevgiliniz gene sizi aldatmaya başlar ve gene eskisi gibi biri olmaya başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka büyünün belli bir süre sonra yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yeniletilmesi için kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyebilirsiniz. Kişi eğer gene eskisi gibi hareket etmeye başladı ise kısa zamanda büyünün tesiri sona erecek demektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Sevgilimin gözü benden başkasını görmesin diye bu büyüyü yaptırdıktan sonra tesir süresine de dikkat ederseniz kesin sonuç alacak ve herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınızdır.

Göz Bağlama Büyüsü Tehlikeli mi?

Göz bağlama büyüsü yapımı ile zor bir büyüdür ve bu büyünün yapımı için medyum üç harflilerden yardım alır. Bu varlıkların yardımı ile büyü yapıldığı için tehlikeleri de vardır. Büyü yapıldıktan sonra bu varlıklar size ya da sevdiğiniz kişiye musallat olabilirler. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu büyüyü yaptırmadan önce mutlaka bir koruma tılsımı yaptırmalısınız. Bu koruma tılsımı sizi ve sevdiğiniz kişiyi büyünün olumsuz etkilerinden ve üç harflilerin musallat olmasından koruyacaktır. Bu şekilde kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Bunun için de mutlaka medyuma gitmeniz gerekir. Gene aynı medyuma giderek koruma tılsımı yaptırabilirsiniz. Koruma tılsımı ile büyünün tüm kötü yanlarından korunursunuz.

Göz Bağlama Büyüsü Günah mıdır?

Göz bağlama büyüsü ile kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz fakat büyü yöntemi kesinlikle dinimize göre yasaklanmıştır ve günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde bu kez sorun yaşayacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar. Büyü Allah’a şirk koşmak demektir. Bu da en büyük günahlardandır. Bu yüzden ne olursa olsun büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yolları tercih etmelisiniz. Büyü yöntemini sizlere kesinlikle tavsiye etmiyoruz ve biz de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyüden uzak durmalısınız. Sevgilimin gözü benden başkasını görmesin diye büyü yöntemini kullanmak yerine sevdiğiniz kişi ile konuşarak sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız. Büyü belli bir süre boyunca etki eden bir yöntem olduğu için zaten geçici olarak sizlerin sorunlarına çözüm olacaktır. Belli bir süre sonra büyünün etkisi biteceği için sevdiğiniz kişi gene normal eskisi gibi davranmaya devam edecektir. Bu yüzden de geçici bir çözüm için günaha girmemeli ve büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Göz Bağlama Celbi

Celb de büyü gibi işe yarayan bir çözümdür. Celb dualar okunarak yapılan bir yöntem olduğu için herhangi bir şekilde bir zararı yoktur. Bu yüzden insanlar genelde büyü yerine celb yöntemini kullanmayı daha çok tercih ederler. Sadece celbin tesir etme süresi büyüye göre çok daha kısadır. Medyumlarda büyü yerine kişilere celb önerirler. Celb yöntemini kullanarak sevgilinizin sizi aldatmasını engelleyebilirsiniz. Bu şekilde de amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb büyüye göre daha çok tercih edilir fakat insanlar genelde bu yöntemi kendileri yapmaya kalkarlar. Böyle bir şey yapmamalısınız. Mutlaka celb için de tecrübeli bir medyuma gitmelisiniz. Aksi taktirde celbinde zararlarını göreceksinizdir. Sevgilimin gözü benden başkasını görmesin diye celb yaptırabilirsiniz. Bu celb sayesinde kısa zamanda sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğiniz olur ve sevgilinizin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Göz bağlama celbi yaptırarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb için de mutlaka insanların tesir süresine dikkat etmeleri gerekmektedir. Celbin de belli bir süresi vardır. Bu süre sonra erdiğinde ise artık tamamen kişi celbin etkisi altından çıkar ve kaldığı yerden hayatını yaşamaya devam eder. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka çok dikkatli olmalısınız ve celbin yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb yeniletildiği sürece kişiler üzerinde etkisini gösterir. Celbin yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekir. Hiçbir şekilde bu işlemi siz yapmamalısınız.