Sevgilimi Nasıl Değiştirebilirim

14 Temmuz 2020 1 Yazar: medyum

Sevgilimle aramız başlarda çok iyiydi. Onun bana karşı olan davranışları çok hoşuma gidiyordu. Ama ilerleyen süreçlerde sevgilimin bana karşı olan davranışları giderek değişmeye başladı. Artık ne yapacağımı bilemez duruma geldim. Hatta ondan ayrılmayı bile düşündüm ama sonra vazgeçtim yapamadım. Onu gerçekten hala çok seviyordum. Sonra konuşmayı denedim ama o hiçbir şekilde davranışlarını değiştirmedi. Ben de en sonunda celb yaptırmaya karar verdim. Bir arkadaşım da daha önce celb yaptırmıştı. Sevgilimi nasıl değiştirebilirim diye medyuma gittim ve o da bana yönlendirme celbi yaptırmayı önerdi. Ben de bu celbi yaptırmayı kabul ettim. Bu celbi yaptırdıktan sonra aradan biraz zaman geçti ve sevgilim gene ilişkinin başındaki gibi davranmaya başladı. Bana karşı olan davranışları tamamen değişmeye başladı. Artık gerçekten güzel giden bir ilişkimiz var ve sevgilim ben nasıl istersem o şekilde davranmaya devam ediyor. İyi ki de bu celbi yaptırmışım diyorum yoksa biz çoktan sevgilimle ayrılmıştık.

Voodoo Büyüsü ile Kişiyi Yönlendirme

Voodoo büyüsü en güçlü kara büyüler arasında yer alır. Bu büyü yöntemini kullandığınız da artık karşınızdaki kişiyi tamamen kendinize bağlamış olursunuz ve kişi sizin sözünüzden çıkamaz. Tamamen kişinin hareketlerini ve düşüncelerini kontrol etmeye başlarsınız. Bu büyü işleminin tarihi çok eskilere dayanır. Bu yüzden de gücü çok büyüktür. Fakat büyünün uygulanması için üç harflilerin de gücüne ihtiyaç vardır. Bu yüzden de bu büyü kendi başınıza yapabileceğiniz bir büyü türü değildir. Mutlaka çok iyi bir medyuma giderek bu voodoo büyüsünü yaptırmalısınız. Kendiniz bu büyü yöntemini uygulamaya kalktığınız da bu kez üç harfliler size musallat olabilirler. Bu yüzden böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Sevgilimi nasıl değiştirebilirim diyen kişiler bu şekilde voodoo büyüsünü kullanabilirler. Fakat bu büyü kesin bir şekilde etki edecek ve sonuç alacaksınız diye de bir şey yoktur. Büyüler kişilerin iradelerine göre değişiklik gösterir. Kişiden kişiye göre bu etki farklılık göstereceği için de belki sonuç alamayabilirsiniz. Kesin bir şekilde sonuç almayı beklememelisiniz. Voodoo büyüsü yapıldıktan sonra kişi üzerinde etkisi görülmeye başlar ise o kişiyi istediğiniz gibi yönlendirmeye başlayabilir ve her istediğinizi yaptırabilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Nasıl Yapılır?

Voodoo büyüsünün yapılması için özel bir ayin gerekmektedir. Bu yüzden bu yöntemi siz uygulamamalısınız. Medyum önceden hazırlanmış olan bir bez bebek üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismini ve büyülü sözcükleri Arapça bir şekilde yazar. Bu şekilde büyü bebek üzerine işlenir. Bu bebek tamamen büyü yapılacak olan kişiyi temsil etmektedir. Kişi artık bu bebek nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlar. Bebek üzerine iğneler batırılır. Bebeğin koluna iğne batırdığınız da gerçek hayatta da kişi bu iğnenin acısını kendi kolunda hissedecektir. Bu yüzden artık her yanlış yaptığında canı yanacağı için siz nasıl isterseniz o şekilde davranmaya başlar. Kişi artık sizin sözünüzden çıkmayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin hareketlerini ve düşüncelerini kontrol altına alarak onu yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Sevgilimi nasıl değiştirebilirim denildiğinde bu şekilde sevdiğiniz kişiyi etkiniz altına alabilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Tesir Süresi Ne Kadar Sürer?

Voodoo büyüsü çok etkili bir büyü olmasına rağmen bir gün bu büyünün de etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Hiçbir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etkili olmaz. Bu yüzden büyü işlemini uyguladıktan sonra mutlaka büyünün etki süresine de dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresi bitmeye yakın artık kişi normal bir şekilde davranmaya başlayacak ve büyüden etkilenmeyecektir. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde gene eskisi gibi hayatına dönecektir. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Medyum bebek üzerindeki büyü etkisini tekrar yenilediğinde gene eskisi gibi hareket etmeye başlayacaktır. Büyülerin tesir süresi çok önemlidir. Mutlaka tesir süresini kontrol etmelisiniz ve büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Büyü yenileme işlemini siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Voodoo büyüsü çok tehlikeli ve zor bir büyü yöntemi olduğu için bu kez sizi de olumsuz yönde etkilemeye başlayabilir. Bu yüzden dikkat etmeli ve kendiniz herhangi bir şey yapmadan mutlaka medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Sevgilimi nasıl değiştirebilirim diyen kişiler büyünün tesir süresine dikkat ederek zamanı geldiğinde mutlaka bu büyünün yenilenmesini sağlamalılardır.

Voodoo Büyüsü Nasıl Bozulur?

Voodoo büyüsü nasıl bozulur denildiğinde bu büyü çok güçlü bir büyü olduğu için ve özel ayinlerle yapıldığından bozulması da oldukça zordur. İnsanlar genelde kaynaklardan faydalanarak büyü işlemini kendilerinin de bozabileceklerini düşünürler fakat büyü bozma işlemi hem çok tehlikelidir hem de çok zordur. Bu yüzden büyü bozma işlemi için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de büyünün bozulması için voodoo bebeği üzerindeki etki üç harflilerin gücü ile ortadan kaldırılır. Bu çok güçlü bir büyü olduğu için kişi hemen anında büyü etkisi altından çıkmaz. Bu yüzden belli bir süre boyunca mutlaka beklenmesi gerekmektedir. Kişi yavaş yavaş büyünün etkisinden kurtulur ve bu etki sona erdiğinde ise hiçbir şekilde kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlamaz. Büyü etkisi bitince kişi tamamen artık normal hayatına devam edecektir. Bu şekilde voodoo büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Voodoo Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Büyü işleminin uygulanması dinimize göre en büyük günahlardan biridir ve büyü yöntemini kullanan kişi dinden çıkmış olur. Bu yüzden büyü işlemini hiçbir şekilde kullanmamalısınız. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu yüzden biz büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de hiçbir şekilde büyü yöntemini tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yerine amacınıza doğal yollardan ya da sevdiğiniz kişi ile konuşarak halletmeye çalışmalısınız. Büyü yöntemi geçici bir süreliğine kişiler üzerinde etki ettiği için de bu yöntemi kullandığınız da boşu boşuna günaha girmiş olursunuz. Aynı zamanda büyü yöntemi tehlikeli de bir yöntemdir. Bu yöntemi kullandığınız da üç harfliler size musallat olabilirler ve bu yüzden bu varlıklar artık sizin hayatınıza da karışmaya başlarlar. Bu sebeple de büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız.

Yönlendirme Celbi Yaptırmak

Yönlendirme celbi yaptırarak da sevdiğiniz kişinin size karşı olan duygu ve düşüncelerini kontrol etmeye başlayabilir ve onu istediğiniz gibi yönlendirmeye başlayabilirsiniz. Bu yöntem büyüye göre tehlikesi olmayan ve günahsız bir yöntem olduğu için daha çok tercih edilir. Celb için kişiler niyet ederler ve dualar okunarak işlem yapılır. Celb işlemini herkes uygulayamaz. Mutlaka bu konuda tecrübeli olan bir medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde celb işlemini yaptırabilirsiniz. Celb zaman alan bir işlem olduğu için bir süre beklemelisiniz. Hemen işlemden sonuç alamazsınız. Bazı durumlarda da kesin bir şekilde sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Celb dualar ile uygulanan bir yöntem olduğu için kesin sonuç veren bir yöntem değildir. Bu yöntem rahmani bir yöntem oluşu ile çok fazla tercih edilir. Sevgilimi nasıl değiştirebilirim diyen kişiler celb yöntemini de kullanabilirler.