Sevgilimden Ayrıldım Unutmak için Ne Yapmalıyım?

16 Mayıs 2020 1 Yazar: medyum

Başlıktaki soruyu onlarca, yüzlerce insan kendi kendisine soruyor ve sağdan soldan araştırma yaparak ayrıldığı sevgilisini unutmak için ne yapması gerektiğinin cevabını arıyor. İnternter istatistiklerine baktığımız zaman veya diğer platformlarda bu sorulara cevaplar arayan bir sürü insan olduğunu görüyoruz. Kimisi kız arkadaşından ayrılmış derdine derman arıyor, kimisi erkek arkadaşından ayrılmış unutmak için ne yapmam gerekir diye yardım arıyor. Bizlerde bu konuyu ele alarak siz değerli okurlarımıza elimizden geldiğince tarafsız bir şekilde sizleri ne yapmanız gerektiği konusunda bilgilendirmek istiyoruz. Sevgilimden ayrıldım unutmak için ne yapmalıyım adı altında açtığımız bu başlıkta en azından psikolojik olarak rahatlama sürecine bile girebilirsiniz.

Büyüler Size Yardımcı Olur mu?

Bilindiği üzere aşk büyüleri, bağlama büyüleri, soğutma ve uzaklaştırma büyüleri gibi bazı ilmi çalışmalar vardır. aşık etme büyüsüyle sevdiğiniz kişiyi aşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık etmeniz mümkün olabiliyor. Bağlama büyüsü de eşinizi, sevgilinizi veya sevdiğiniz herhangi birisini size bağlı olması için yapılan bir büyü olduğunu biliyorsunuzdur. Soğutma büyüsü ise yanınızda olan birisinin sizden soğumasını ve yanınızdan gitmesini istediğiniz için yaptırabiliyorsunuz. Son olarak uzaklaştırma büyüsü de istemediğiniz birisinin yanınızdan uzaklaşması için yapılabiliyor. Bu dört büyü farklı tekniklerle elde edilebilmektedir. Mesela, bildiğimiz nohutla aşk büyüsü yapılabiliyor, sarımsakla aşk büyüsü yapılabildiği gibi kaşıkla bağlama büyüsü, resimle uzaklaştırma büyüsü vs. yapılabilmektedir. Biz en çok rağbet gören en çok revaçta olan büyüler üzerinden konuyu aydınlatmak istedik. Birisine kötülük yapmak için yapılan büyüler de vardır elbet ancak onlar bizim konumuz dışında olduğu için başka bir paylaşımda bu gibi konulara da değindik.  Sevgilinizden herhangi bir nedenle ayrıldınız ya da ayrılmak zorunda kaldınız bunun için aşk büyüsü veya bağlama büyüsü sizi ilgilendiren bir büyü çalışması olmayacaktır. Soğutma büyüsü bu konuda size yardımcı olabilecek en iyi büyülerden birisidir. Sevdiğiniz insandan hem siz, hem de kendisinin birbirinizden soğumasını sağlayan bir büyüdür. Bu kapsamda unutmak için soğutma büyüsü yaptırabilirsiniz. Ancak soğutma büyüsü veya diğer büyüleri yaptırmadan önce burada anlatacaklarımızı iyi okumanızı tavsiye ederiz.

Büyüler diğer tüm dinlerde olduğu gibi islam dininde de kesin bir dille yasaklanmış süreçlerdir. Kuran-ı Kerim ayetlerine göz attığınız zaman büyüler hakkında çok şey anlatılmaktadır. Sonuç olarak yaptırılmaması emredilmiştir. Ancak buna rağmen birçok insan günahı hiçe sayarak büyü yaptırmaya devam etmektedir. İnsanoğlunun yaratıldığı ilk yıllardan beridir bu büyüler günümüze kadar gelmiştir. Büyüler günah olduğu gibi malumunuz medyumlar üç harflileri veya diğer ruhani varlıklar ile iletişime geçerek onları büyü için görevlendirmektedirler. Mesela; siz soğutma büyüsü yaptırdığınız zaman etrafınızda üç harfliler dolaşacaklardır belki siz onları görmeyeceksiniz ama her an karşılaşma riskiniz bulunmaktadır. Siz büyüyü yaptırdığınız için sizi rahatsız edecekleri gibi büyüye maruz kalacak olan kişi de aynı sizin gibi üç harflilerden nasibini alacaklardır. Tabi her büyüyü yaptıran bu sorunlarla karşılacak diye bir şey söz konusu değildir. Onlarca yüzlerce insan bugün büyü yaptırabiliyor. Hepsinde aynı sorunlar olmuyor elbet. Size sorun yaratabilecek asıl nedenler başta büyüyü kendiniz yapmaya kalkışmanız diğer etken ise büyü yapacak olan medyumun işinin ehli olmamasından kaynaklıdır. Ancak bu tamamen bir risktir ve bu riski sevgilinizi unutmak için almaya değecek bir risk değildir. Peki, ne yapmanızı öneriyoruz?

Soğutma Celbi Yaptırabilirsiniz

Soğutma celbi tıpkı soğutma büyüsü gibi etkisi olan birisinden soğumanız için veya birinin sizden soğuması için yapılan dua işlemidir. Büyü yapılırken malzeme kullanılır ancak celb yapılırken malzeme kullanılmaz. Büyü etki etmesi için cinler görevlendirilir ancak celb yaptırdığınız zaman cinler görevlendirilmez.

Bilindiği üzere medyumlar bir insanın hem geçmişini, hem geleceğini görebilen üstün kişilerdir. Aslında Allah’ın insanoğluna bir hediyesi gibi de düşünülebilir. İyi niyetle kendilerinden yardım istenilebilir. Celb işlemlerinde ise bu medyum kişiler Allah’tan yardım isteyen kişi için dua eder. Celb işlemi için 7 günde dua okunur. Bu okunan dualar kağıda medyum tarafından yazılır. Tılsımlı sözcüklerle dua bir okunur. Kişinin isteği üzerine niyet edilir ve bu nedenle büyüden farklı olduğu ortaya çıkar. Şöyle düşünelim daha kısa olarak dini bütünlüğe sahip kişilerin size dua etmesi gibi…

Soğutma Celbi Kime Yaptırılır?

Eski sevgilimi unutmak istiyorum diyorsanız veya sevgilimden ayrıldım unutmak istiyorum gibi sorulara cevaplar arıyorsanız bizimle iletişime geçerek soğutma celbi yaptırabilirsiniz. Bu çalışma için 15 gün etkisini görende oluyor, 90 gün bekleyende olabiliyor. Siz ayrıldığınız sevgilinizi unutmak istiyorsunuz 90 gün içinde onu hatırlamayacak seviyede ilerleme kaydedebilirsiniz. Ancak bu çalışmanın tutması için mutlaka canı gönülden istekli olmanız gerekiyor. Kişiden kişiye göre etki süreleri farklı olabildiği gibi hiç tutmama riski de olabilmektedir. Biz kesin bir dille sizlere garanti vermiyoruz ancak yüzde doksan oranlarında başarı sağladığımızın sizlere referans olarak ispat edebiliriz.