Sevgilim Beni Nasıl Affeder?

3 Nisan 2020 1 Yazar: medyum

Sevgilimle uzun süredir birlikteydik. Çok da güzel giden bir ilişkimiz vardı ama sevgilimin ailesi ile arası bozuk olduğu için genel de bu yüzden benimle sürekli olarak kavga ederdi. Durumu anlayışla karşılar hep alttan alırdım. Ama bir gün o kadar sinirlerimi bozdu ki çenemi tutmadım ve ailesi hakkında kötü şeyler söyledim. O da buna çok kızdı ve bir daha yüzümü bile görmek istemediğini söyledi. Aslında başta bu durumun geçeceğini düşünmüştüm. Sevgilimin sinirleri yatışında konuşuruz ve kendimi affettiririm sandım ama hiçbir şekilde o telefonlarımı bile açmadı. Bir daha da zaten onu göremedim. Araya arkadaşlarımızı soktum neler yaptım neler ama bir türlü ona ulaşamadım. Sevgilim beni nasıl affeder diye kafayı yemek üzereyken aklıma bir fikir geldi. İnternette daha önce okumuştum. Bu tarz durumlar da insanlar büyü yaptırıyorlardı. Ben de başka çarem kalmadı diye düşündüm ve büyü yaptırmaya karar verdim. İnternetten bir medyuma ulaştım ve ona giderek sevgilimin bana geri dönmesi ve eskisi gibi olmamız için büyü yaptırdım. Bu büyüyü uygulattıktan kısa bir süre sonra gerçekten sevgilim bana geri döndü ve sanki suçlu ben değilmişim de kendisiymiş gibi benden af diledi. Şimdi sevgilimle birlikteyiz ve çok mutluyuz. İyi ki bu medyuma giderek büyüyü yaptırmışım yoksa sevgilim beni asla af etmeyecekti.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü çok fazla tercih edilen büyü türlerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla insanlar sevgililerine geri kavuşurlar. Geri getirme büyüsü güçlü büyüler arasında yer alır. Bu yüzden mutlaka bu büyü için medyumdan yardım almalısınız. İnternette büyü yapımı ile ilgili pek çok bilgi bulunur fakat büyüler oldukça tehlikelidir. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınız da farkında olmayabilirsiniz ama büyü sizi de sarmaya başlar ve olumsuz yönde etkilemeye başlayacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de kısa zaman içerisinde büyü uygulanacaktır. Bu şekilde kısa zaman içerisinde sonuç alırsınız ve sevgiliniz size geri dönecektir. Bu büyü için genelde medyumlar büyünün daha hızlı etki etmesi için üç harflilerden yardım alır. Bu varlıklar sayesinde çok daha kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır. Siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınız da ise bu kez bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için de mutlaka medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kısa zaman içerisinde etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanır. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınız da olumlu vesveseler vermeye başlar. Bu vesveseler sayesinde kişi artık gece gündüz demeden sizi düşünmeye başlar. Artık kişi rüyalarında bile sizi görür olacaktır. Bu şekilde sizi düşünmekten yorulacak ve sizi arayacak size geri dönecektir. Büyü çok güçlü olduğu için etkilerini de kısa zaman içerisinde göreceksinizdir. Bu şekilde rahatlıkla büyü ile sevdiğiniz kişiye tekrar kavuşabilirsiniz. Büyü etkilerinin devam etmesi çok önemlidir. Bu yüzden büyünün etki etme süresine de çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün kişi üzerinde bir etkisi kalmaz ve bu kez siz de amacınıza ulaşamazsınız. Büyülerin tesir süreleri için kişinin size karşı olan davranışlarını inceleyerek yeniletme yapabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Bu büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için tesir süresi de diğer büyülere göre çok daha uzun sürmektedir. Fakat gene de dikkatli olmak gerekir ve mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Yenileme işlemi için mutlaka gene medyuma giderek işlemi en başından itibaren yaptırmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gitmelisiniz. Aksi taktirde büyüyü yenileyemeyeceğiniz gibi olumsuz olarak da etkilenebilirsiniz. Böyle bir şeyin olmaması için yenileme işlemi için medyuma gitmelisiniz. Medyum büyünün yeniden yapılmasını sağlar ve bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde tekrardan etki etmeye başlayacaktır. Sevgilim beni nasıl affeder diyen kişiler bu büyüyü yaptırdıktan sonra mutlaka etki süresine önem vermelilerdir. Aksi taktirde sevgiliniz büyünün etkisinden çıkar ise kısa zamanda normal hayatına geri döneceği için de sizi terk edecektir. Bu yüzden kişinin davranışlarını mutlaka kontrol etmelisiniz ve belli bir süre sonra büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Geri getirme büyüsü uygulanması dinimizce çok büyük günahtır. Sadece bu büyü değil tüm büyüler dinimizce haram kılınmıştır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bu hayatta da hiçbir işiniz yolunda gitmez. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyü gibi yöntemleri tercih etmek yerine sevgiliniz ile aranızı düzeltmek için normal yolları denemelisiniz. Zaten büyü geçici bir yöntemdir. Büyünün tesiri bittikten sonra sevdiğiniz kişi de normal davranışlarına anında geri dönecektir. Kişi sizi gerçekten sevmez. Sadece büyünün etkisi altında olduğu için sizi sevecektir. Bu yüzden büyü yerine başka seçenekleri tercih etmelisiniz. Sevgilim beni nasıl affeder diyen kişiler büyü yöntemini kullandıklarında mutlaka günaha girerler. Sizlere bu yöntemi asla tavsiye etmiyoruz. Büyüden uzak durmalısınız. Bizler de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Geri getirme büyüsü kara büyüler arasında yer alan en güçlü büyü çeşitlerinden biridir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu büyünün bozulması da oldukça zordur. Hiçbir şekilde büyü yöntemini siz kendiniz bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka bu büyünün bozulması için medyuma gitmelisiniz. Aksi taktirde olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için medyuma gittiğiniz de medyum büyüyü bozar ve kişi de en kısa zaman içerisinde eski hayatına geri dönecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi asla büyü ile ilgili bir şey hatırlamaz. Sanki hiçbir şey olmamış gibi hayatını sürdürmeye devam edecektir. Bu şekilde geri getirme büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Geri Getirme Celbi Sonuç Verir mi?

Geri getirme celbi de büyü gibi çok fazla tercih edilen yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullandığınız da kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır fakat bu yöntemin etkileri büyüdeki gibi uzun süreli olarak etki etmez. Bu yüzden daha çok dikkatli olmalı ve büyüye göre çok daha fazla yeniletme işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Celb işlemi dualar edilerek uygulanan bir yöntemdir. Fakat insanlar gene bu yöntemi kendileri uygulamaya kalkmamalı ve tecrübeli bir medyuma gitmelilerdir. Ancak bu şekilde işlemden kesin sonuç alabilirsiniz. Siz işlemi uygularsanız sonuç alamayacaksınızdır. İşlem uygulandıktan sonra kişinin size karşı olan davranışları değişmeye başlar. Artık gene sizi sevecek ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Sevgilim beni nasıl affeder diyenler büyü yerine zararı olmayan bu celb yöntemini de kullanabilirler. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Sadece yenileme işlemlerine dikkat etmeniz ve zamanı geçmeden önce celb yönteminin yenilenmesini sağlamanız gerekmektedir.