Sevgilim Beni Nasıl Affeder

2 Temmuz 2020 1 Yazar: medyum

Sevgilimle aramız normalde çok iyi olmasına rağmen kısa zaman önce bir kavga edip ayrıldık. Anlam veremedim neden böyle bir ayrılık yaşadık. Sevgilim benim söylediğim sözlere çok alınmış. Af diledim neler neler yaptım ama hiçbir şekilde beni affetmedi. Artık onsuz olmaya dayanamadığım için bende medyuma gidip celb yaptırmaya karar verdim. Sevgilim beni nasıl affeder diye medyuma gittiğimde bana geri getirme celbi önerdi. Bu celbi uyguladıktan sonra gerçekten sevgilim bir anda beni aradı ve çok pişman olduğunu artık bensiz yapamadığını söyledi. Kısa zaman içerisinde sevgilimle barıştık ve gerçekten şimdi eskisi gibi çok iyiyiz. Kısa zaman içerisinde hemen barıştık.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak

Geri getirme büyüsü ile sizi terk eden kişiyi rahatlıkla kendinize geri getirebilirsiniz. Büyü yöntemi çok güçlü bir yöntem olduğu için kişi sizi sevmiyorsa bile artık sizi sevecek ve size geri dönmek isteyecektir. Geri getirme büyüsü çok güçlü etkilere sahip bir büyü olsa bile kesin bir şekilde etki edecek ve sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Bu yüzden kesin bir sonuç almayı beklememelisiniz. Geri getirme büyüsü için medyuma gitmelisiniz. Hiçbir şekilde kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan yardım almalısınız. Bu şekilde siz büyüden zarar görmezsiniz. Geri getirme büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de kişi geri gelsin diye bir ip üzerine büyülü sözcükler söylenir ve sürekli ip bitene kadar kişinin isimi söylenerek düğümler atılır. Bu şekilde ip düğümlendiğinde kişinin kalbi de size düğümlenir ve tekrar sizi sevecek size geri dönmek isteyecektir. Kişinin evinde bir yer bu düğümlü ipliği mutlaka saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde iplik kişinin evinde kaldığı sürece etkileri de kişi üzerinde görülecektir. Bu şekilde büyü etkisini gösterir. Sevgilim beni nasıl affeder diyorsanız bu geri getirme büyüsünü uygulatarak amacınıza ulaşabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Ne Kadar Sürer

Geri getirme büyüsü güçlü büyüler arasında yer alır fakat belli bir tesir etme süresi vardır. Bu yüzden dikkatli olmalısınız ve tesir süresine önem vermelisiniz. Tesir süresini bitmeden önce yeniletmek çok önemlidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkar ve bu kez sizi de sevmediğini anlayacağı için sizi terk edecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün yenilenmesini sağlamalısınız. Büyünün yenilenmesi için medyuma gitmelisiniz. Medyum tekrar büyüyü aynı şekilde uygular ve bu şekilde büyü tekrar kişi üzerinde etki etmeye devam edecektir. Büyü etkisi sürdüğü sürece kişi de sizi sevmeye ve yanınızda olmaya devam edecektir. Geri getirme büyüsü yaklaşık olarak birkaç ay kadar kişi üzerinde tesirini göstermektedir. Tesir süresi çok önemlidir. Sevgilim beni nasıl affeder denildiğinde tesir süresine dikkat etmeniz gerekir. Tesir süresine dikkat ettiğiniz sürece herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Geri Getirme Büyüsü Dinimizde Günah mıdır?

Geri getirme büyüsü gibi tüm büyüler bizim dinimiz de haram kılınmış, yasaklanmıştır. İnsanlar büyü ile her şeyi elde edebileceklerini düşünürler. BU yanlış bir düşüncedir. Büyü üç harfliler ile birlikte yapılır ve bu varlıklar insanları kullanırlar. Büyü kesinlikle hem tehlikeli hem de günah bir yöntemdir. Büyü ile geçici bir süre için amacınıza ulaştığınızı sanabilirsiniz. Fakat büyü yaptırdığınız da Allah’a şirk koşmuş onun yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz. Bilin ki o sizin için en iyisini bilir ve verir. Onsan gelen her şeye şükretmeli ve kabullenmelisiniz. Sevgiliniz ile ayrıldıysanız eğer bu sizin içi hayırlı olandır. Bu yüzden bunu değiştirmek için büyü ve ya başka bir yola başvurmamalısınız. Büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’ın yazdığı kadere karşı geldikleri için cehennem ateşi ile cezalandırılırlar. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı denememelisiniz. Büyüden kesinlikle uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmak size fayda getirmez. Tam tersine olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalırsınız. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz ve sizlere de büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyüden kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Geri Getirme Büyüsü Anlaşılır mı?

Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi kendi iradesini kaybedeceği için büyüye dair kendisi herhangi bir şey anlayamaz. Sadece kişideki bu davranış değişikliklerini çevresindeki insanlar fark edebilirler. Fakat onlarda kesin bir şekilde bu kişinin üzerinde büyü olup olmadığını anlayamazlar. Büyü olup olmadığını ancak medyumlar anlar. Bu yüzden kişinin mutlaka medyuma gitmesi gerekir. Bunun dışında herhangi bir şekilde kişi kendi üzerinde büyü olup olmadığının farkına varmaz.

Geri Getirme Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü yöntemleri genellikle üç harflilerin gücü kullanılarak uygulanır. Bu varlıklar da insanların iradeleri ile oynamayı ve onlar ile uğraşmayı çok severler. Bu yüzden büyü yapmak ve yaptırmak çok büyük günahtır ve tehlikelidir. Büyü yaptırdığınız da sadece karşı taraf değil belli bir zaman geçtikte sonra siz de büyünün etkisi altına girerek haytanızı yaşamaya başlarsınız. Büyü sizi de kontrol etmeye başlar. Bu üç harfli varlıklar size musallat olabilirler ve sizi yönlendirmeye başlayabilirler. Bu tarz durumlar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka büyüden uzak durmalısınız. Büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aynı zaman da bu varlıkların etkilerinden kendinizi korumak için bir koruma tılsımı gibi bir şey yaptırabilirdiniz. Bunun için de iyi bir hocaya gitmelisiniz. Hoca üzerinize koruma tılsımını yaptıktan sonra da mutlaka büyüden ve bu varlıkların etkilerinden etkilenmemek için tılsımı sürekli olarak üzerinizde taşımalısınız. Bu şekilde tılsımı üzerinizde taşıdığınız sürece herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmayacaksınızdır. Sevgilim beni nasıl affeder diyen kişiler büyüden etkilenmemek için geri getirme büyüsü yaptırmadan önce kendilerine korumak için koruma tılsımı yaptırabilirler. Bu tılsım sizi büyünün etkilerinden korur.

Geri Getirme Celbi Yaptırmak

Geri getirme celbini kullanarak da kişiler amaçlarına ulaşabilirler. Fakat celb yöntemi de kesin sonuç veren bir yöntem değildir. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Celb yönteminden kesin sonuç almayı beklememelisiniz. Celb Rahmani bir yöntem olarak geçer. Tarihi çok eski yıllara Osmanlılara kadar dayanmaktadır. Osmanlı zamanında da uygulanan bu yöntem de dualar okunmaktadır. Dualar okunarak yapılan bir yöntem oluşu ile herhangi bir zararı yoktur. Bu şekilde bu işlemi uygulamayı tercih edebilirsiniz. Geri getirme celbi için de kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan ya da iyi bir hocadan yardım almalısınız. Bu işlem için medyum size bir dua verir ve 15 gün boyunca sürekli olarak her gün bu duayı tekrar etmeniz gerekmektedir. Duayı okuyan kişinin niyetinin temiz olması ve bu isteğini gerçekten kalpten istemesi gerekmektedir. Bu şekilde rahatlıkla işlem tamamlanır. İşlem tamamlandıktan sonra sonuç almanız biraz uzun sürebilir. İşlem aylar sonra kişi üzerinde etkisini gösterecektir. Bu yüzden büyüye göre çok daha uzun süre etki eden bir yöntemdir. Fakat bu işlem bir kez yapılır ve etkileri de ömür boyunca kişiler üzerinde görülmektedir. Sevgilim beni nasıl affeder denildiğinde bu yöntemi kullanarak da amacınıza ulaşabilirsiniz.