Sevgilim Beni Kıskanmasın

22 Mart 2020 0 Yazar: medyum

Sevgilimle kısa bir süre önce kıskançlık yüzünden kavga etmiştik. Önceden böyle biri değildi hiçbir şekilde beni kısıtlamaz tam tersine giyimime kuşamıma karışmazdı ama artık neden bilmiyorum çok kıskançlık ediyor. Evet kıskanılmak güzel bir duygu fakat bu artık aşırıya kaçtığı için beni bunaltmaya başladı hatta artık bütün kavgalarımızın sebebi kıskançlık. Bu yüzden ne yapacağımı bilemez duruma düştüm. Bu durumdan yakın bir arkadaşıma bahsettim. Daha doğru o sevgilimle beni gözlemlemiş ve durumun farkına varmış benimle konuşmak istedi. Onunla sohbet ettik ve daha önce oda böyle bir şey yaşadığını söyledi. Kısa zaman önce bir medyuma gitmiş ve kıskançlık celbi yaptırmış. Kısa zaman sonra bu celb işe yaramış ve sevgilisi artık onu hiç kıskanmıyor ve kısıtlamıyormuş. Bana da bu yöntemi denememi tavsiye etti. Ben de şansımı denemek istedim ve beraber medyuma gittik. Medyum sevgilim beni kıskanmasın celbi yaptı. Bu celb sayesinde gerçekten kısa zaman sonra gibi biri oldu. Aramız eskisinden de iyi. İyi ki bu arkadaşımı dinlemişim ve celb yaptırmayı kabul etmişim yoksa erkek arkadaşımla kesin bu kıskançlık yüzünden ayrılırdık.

Kıskançlık Büyüsü Yapımı

Kıskançlık büyüsü çok fazla tercih edilen büyülerden biridir. Bu büyü türü genelde sevgilisi çok kıskanç olan kişiler tarafından çok fazla tercih edilmektedir. Bu büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zaman içerisinde mutlaka sonuç verecektir. Bu şekilde sevgilinizin artık kıskanç biri olmamasını sağlayabilirsiniz. Sadece bu tarz yönlendirme büyülerinin gücü büyük olduğu gibi yapımı da çok zordur. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Bu yüzden mutlaka işlemin yapılması için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Aksi taktirde çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden mutlaka iyi ve tecrübeli bir medyum bularak ondan yardım almalısınız. Böylelikle siz de zarar görmemiş olacaksınızdır. Medyuma gittiğiniz de bu büyünün yapımı için ilk olarak sevgilinize ait olan özel bir çamaşırı da yanınız da getirmeniz gerekmektedir. Bu çamaşır üzerine büyülü sözcükler söylenir ve büyü yapılır. Genelde büyü üç harfliler ile birlikte yapılır ki etkisi daha kuvvetli olsun. Bu şekilde büyü yapıldıktan sonra mutlaka kişinin eşyasını fark ettirmeden tekrar geri koymanız gerekmektedir. Büyü kısa zaman içerisinde kişi üzerinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Sevgilim beni kıskanmasın isteyen kişiler bu şekilde büyünün yapılmasını sağlayarak kısa zaman içerisinde sonuç alabilirler.

Kıskançlık Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kıskançlık büyüsü yapıldıktan sonra kısa zaman içerisinde kişinin tüm davranışları değişmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi artık size karşı hep olumlu davranmaya başlayacak ve sürekli olarak sizin yanınız da olacaktır. Hiçbir şekilde sizi kıskanmaz ve kısıtlamaz. Kişi tamamen kendi öz iradesini kaybetmeye başlar ve artık tamamen büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde kişi sizi kıskanmaz ve siz nasıl isterseniz öyle bir sevgili olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir ilişki yaşamaya devam edebilirsiniz. Kıskançlık büyüsü yapıldıktan sonra devamlı olarak büyünün kişi üzerinde etki etmesini istiyorsanız mutlaka dikkat etmelisiniz ve tesir süresinin yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde ancak büyünün etkileri kişi üzerinde devam edecektir. Eğer büyünün tesir süresi sona erer ise hiçbir şekilde kişi büyü etkisi altında olmaz ve gene eskisi gibi sizi kıskanmaya devam edecektir. Bu yüzden tesir süresi çok önemlidir.

Kıskançlık Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kıskançlık büyüsü güçlü büyüler arasında yer alan bir büyü türü olduğu için etkileri uzun süreli olarak kişi üzerinde kalıcı olmaktadır. Fakat mutlaka bu büyünün tesir süresi de bir gün bitecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için de kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekir Hiçbir şekilde  yenileme işlemini siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez pek çok olumsuz durum söz konusu olabilir ve siz de büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlayabilirsiniz. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Medyuma gittiğiniz de büyü en başından itibaren aynı şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde etkilerini kişi üzerinde göstermeye devam edecektir. Sevgilim beni kıskanmasın diye bu büyüyü yaptırdıktan sonra kişiler mutlaka tesir süresine çok önem vererek hareket etmelilerdir. Aksi taktirde büyünün herhangi bir işlevi kalmaz ve etkisi biteceği için her şey gene eskisi gibi olacaktır.

Kıskançlık Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kıskançlık büyüsü ya da bunun gibi diğer büyülerin hepsi dinimize göre yasaklanmıştır ve çok büyük günahtır. Kişiler hiçbir şekilde bu büyü türünü kullanmayı tercih etmemelidirler. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Aksi taktirde bu kez günaha girersiniz ve cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Sadece öldükten sonra değil bu dünyada da mutlaka cehennem hayatını yaşarsınız. Böyle bir şeyin olmaması için hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bunun yerine sevdiğiniz insanla konuşarak sorunlarınızı dile getirip çözmeyi denemelisiniz. Böylesi sizin için de ilişkiniz için de çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi geçici bir çözümdür. Bu yöntemi kullandığınız da elbet bir gün tesir süresi sona erecektir. Bu yüzden mutlaka normal yolları tercih etmelisiniz. Bu şekilde siz de zarar görmemiş olursunuz ve ilişkinizi de kalıcı olarak düzeltmiş olursunuz. Sevgilim beni kıskanmasın diyen kişiler mutlaka doğal yollar ile ilişkilerini düzeltmeye çalışmalılar. Bizler büyü yöntemini hiçbir şekilde hayatımız da kullanmıyoruz sizlerde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kıskançlık Celbi Yaptırmak

Kıskançlık celbi çok fazla tercih edilen bir diğer yöntemlerden biridir. Bu yöntemi kullandığınız da kısa zaman içerisinde mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Kıskançlık celbi büyüye göre daha zararsız bir yöntem olduğu için medyumlar tarafından da insanlar tarafından da daha çok tercih edilmektedir. Bu yöntemi kullandığınız da mutlaka amacınıza ulaşırsınız. Celb yöntemi dualar ile uygulanan bir yöntem olduğu için büyüye göre tesir süresi biraz daha kısa sürmektedir. Fakat yeniletildiği sürece etkileri sürmeye devam eder. Bu yüzden celb yönteminin tesir süresine dikkat ederek hareket etmelisiniz ve belli bir süre sonra mutlaka yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de kıskanç biri olmayacaktır. Celb işlemini herkes uygulayamaz. Mutlaka kuran hakkında çok bilgisi olan kişiler bu yöntemi uygulayabilmektedirler. Bu yüzden siz bu yöntemi kullanamaz ve uygulayamazsınız. Mutlaka iyi bir medyuma giderek işlemi yaptırmalısınız. Sevgilim beni kıskanmasın isteyen kişiler mutlaka bu celb yöntemini denemeliler. Bu şekilde celb ile istediğiniz gibi karşınızdaki kişiyi yönlendirebilirsiniz ve onu istediğiniz gibi birine dönüşebilirsiniz. Bu işlemin yeniletilmesi için de kişiler kendileri bir şey yapmaya kalkmalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek işlemin yeniden yaptırılmasın sağlamalısınız. Bu şekilde işlemin etkileri de kişi üzerinde görülmeye devam edecektir. Siz de sevdiğiniz kişi ile mutlu bir şekilde ilişkinizi yaşamaya devam edeceksinizdir.