Sevgilileri Ayırmak İçin Ne Yapmak Gerek

9 Nisan 2020 1 Yazar: medyum

Kızımın kısa zaman önce hayatına bir erkek girdi ve ben asal bu ilişkiye onay vermedim. Buna rağmen o çocukla görüşmeye devam etti. Ben de aralarının bozulması ve kızımın benim istediğim gibi biriyle birlikte olması için medyuma giderek soğutma celbi yaptırdım. Bu şekilde kızım sevgilisinden ayrılacak ve gene benim istediğim gibi biri ile birlikte olacaktı. Sevgilileri ayırmak için ne yapmak gerek diye medyuma sorduğumda bana celb önerdi. Celbi yaptırdıktan sonra kısa zaman içerisinde gerçekten kızım bir gün eve ağlayarak geldi. Anne sen haklıymışsın dedi. Çocukla ayrılmışlar. Bu celb sayesinde gerçekten kızımın serseri tipli biriyle birlikte olmasını önlemiş oldum. İyi ki de yaptırmışım bu celbi yoksa belki de kızım bana karşı gelecek ve bu çocukla evlenmek isteyecekti. Bu celb sayesinde çocuktan kurtulmuş oldum.

Soğutma Büyüsü ile Ayırma

Soğutma büyüsü güçlü ayrılık büyülerinden biridir. Bu büyü uygulandıktan kısa zaman sonra mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Kısa zaman da kişiler birbirlerinden nefret edecek boyuta gelirler ve ayrılacaklardır. Bu büyünün yapımı için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz işlemi gerçekleştirmeye kalkmamalısınız. Aksi bir durumda siz zarar görebilirsiniz. Medyuma gittiğiniz de büyünün yapılması için kişilerin bir fotoğrafını da yanınız da götürmelisiniz. Bu fotoğraf üzerine büyülü sözcükler söylenir ve soğutma büyüsü yapılır. Büyü yapıldıktan sonra birkaç gün içerisinde kişilerin davranışlarının değiştiğini göreceksiniz. Sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklar ve araları bozulacaktır. Sevgilileri ayırmak için ne yapmak gerek  denildiğinde bu soğutma büyüsünü yaptırabilirsiniz. Soğutma büyüsü tesir süresine de mutlaka dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün etkisi biter ise kısa zaman içerisinde kişiler eski hayatlarına geri dönecekler ve tekrar bir araya geleceklerdir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve tesir süresi bitmeden önce büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde amacınıza ulaşabilir ve büyünün de devamlılığını sağlamış olacaksınızdır. Soğutma büyüsü uygulanması sırasında genelde medyumlar üç harflileri de kullanabilirler. Bu varlıkla size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyüyü yaptırmadan önce medyuma gittiğiniz de kendinize bir koruma tılsımı da yaptırabilirsiniz. Bu şekilde de kendiniz büyünün ve üç harflilerin olumsuz etkilerinden koruyabilirsiniz. Bu tılsım sizi koruma altına alacaktır.

Muska ile Soğutma

Muska yöntemi de çok fazla tercih edilen büyü uygulama şekillerinden biridir. Soğutma büyüsü için de kişiler bu muska yöntemini rahatlıkla kullanabilirler. Muska için gene medyuma gitmeniz gerekmektedir. Siz hiçbir uygulamayı kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de kişiler üzerine bir muska yazılır. Bu muska üç harfliler ile yazıldığı için çok etkilidir ve kısa zaman içerisinde kesin sonuç almanızı sağlar. Bu şekilde amacınıza ulaşabilirsiniz. Muska yapıldıktan sonra mutlak karşı tarafın evinde bir yere saklanmalıdır. Bu şekilde büyü kişiye yakın olur ise kısa zaman da etkilerini de gösterecektir. Özellikle muskanın yazılmasında kullanılan üç harfliler kişiye sürekli olarak vesvese verirler. Kişi de artık tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlar ve sürekli olarak sevdiği kişi ile kavgalar etmeye başlayacaktır ve artık ondan soğuyacak hatta nefret edecek boyuta gelecektir. Bu şekilde sevenleri rahatlıkla ayırabilirsiniz. Sevgilileri ayırmak için ne yapmak gerek merak edenler bu yöntemi rahatlıkla kullanabilirler. Bu şekilde sevenlerin ayrılmasını sağlayarak daha kısa sürede sonuç alırsınız. Ayrıca büyü de olduğu gibi muskanın sürekli olarak yeniletilmesine de gerek yoktur. Muska açılmadığı ya da ev dışına çıkmadığı sürece etkilerini kişi üzerinde sürdürmeye devam edecektir. Bu şekilde muska dışında bir işlem de yaptırmanıza gerek kalmaz. Muska yöntemini kullanarak kesin sonuca ulaşabilirsiniz. Bu yöntem oldukça etkilidir ve çok fazla tercih edilir. Siz de bu yöntemi kullanarak amacınıza ulaşabilir ve sevenlerin ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Sadece bu işlem için çok iyi ve tecrübeli bir medyuma gitmelisiniz.

Soğutma Büyüsü Günah mııdr?

 Büyü dinimizce günah sayılan bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden sizlere büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Biz de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Kesinlikle büyüden uzak durmalı ve doğal yollar ile amacınıza ulaşmayı denemelisiniz. Bu sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemi Allah’a şirk koşmaktır. Kişiyi istemediği bir şeyi yapmaya mecbur bırakırsınız ve kişinin kaderi artık kendi iradesi dışında değişmiş olacaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullandığınız da en büyük günahlardan birini işlemiş olursunuz. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmamalısınız. Büyü aynı zamanda kısa süreli bir çözümdür. Kişi kısa süreliğine sizin istediğiniz gibi davranır fakat büyünün etkisi bittiğinde ise kısa zaman da kişi gene eskisi gibi hareket etmeye devam edecektir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yolları kullanmayı tercih etmelisiniz.  Böylece günaha da girmemiş olursunuz.

Soğutma Büyüsü Nasıl Bozulur

Soğutma büyüsünü kişiler kendileri bozmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka bir büyünün bozulması için medyuma gitmeniz gerekmektedir. Siz kendiniz bu işlemleri bozmaya kalktığınız da olumsuz pek çok durumla karşılaşacaksınızdır. Özellikle üç harfliler büyünün bozulmasını istemezler. Bu yüzden size musallat olabilirler. Aynı zamanda büyünün olumsuz etkileri de sizi içine çekebilir. Büyü bozulması için bu yüzden mutlaka medyuma gitmelisiniz. Bu şekilde kendinizi büyünün olumsuz tüm etkilerinden ve üç harflilerden de korumuş olacaksınızdır. Büyü çok etkili bir yöntem olduğu için bozulması da oldukça zordur ve mutlaka zaman alacaktır. Büyünün bozulması için tekrar kişilerin fotoğrafı üzerine büyülü sözcükler söylenir. Medyum üç harflilerden de gene yardım alır ve büyünün bozulmasını sağlar. Büyü bozulduktan sonra kişi belli bir süre normal davranamaz. Büyü çok güçlü olduğu için belli bir süre boyunca kişinin enerjisini toplaması gerekecektir. Büyü kişinin tüm enerjisini çekecektir. Bu yüzden kişi hemen eski hayatına geri dönemez. Büyünün etkisi tamamen bittikten sonra kişi ne olduğunu bile anlamaz ve normal hayatına kaldığı yerden devam eder. Hiçbir şekilde de üzerinde büyü olup olmadığını anlamayacaktır. Bu şekilde büyünün bozulmasını ve kişi üzerindeki etkisinin de tamamen ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz.

Soğutma Celbi ile Ayırma

Celb yöntemi de kişilerin çok fazla tercih ettikleri işlemlerden biridir. Bu işlem uygulandıktan sonra uzun bir süre beklemeniz gerekebilir. Bu yöntem dualar eşliğinde uygulandığı için büyü gibi bir hafta içerisinde değil bir ay sonra etki edebilir. Bu işlemin uygulanma şekline ve medyuma da bağlıdır. Bu yüzden mutlaka çok iyi bir medyuma gitmeniz gerekmektedir. Ancak bu şekilde amacınıza ulaşacaksınızdır. Aynı zamanda büyü de olduğu gibi celb işlemin de de tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Celb işleminin tesir süresi çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden mutlaka tesir süresi bitmeden önce celbin sık sık yeniletilmesini sağlamalısınız. Celb yeniletildiği sürece etkileri kişiler üzerinde sürmeye devam edecektir. Sevgilileri ayırmak için ne yapmak gerek diyenler bu işlemin tesir süresine dikkat ederek celb yöntemini kullanabilirler. Bunun dışında hiçbir şekilde bir sorun yaşamayacaksınızdır.