Sevdiğim Kızla Nasıl Evlenirim

2 Temmuz 2020 1 Yazar: medyum

İnsanlar sevdikleri kişiler ile bir araya gelebilmek ve onlarla evelenebilmek için büyü yöntemini tercih ederler. Aşk büyüleri kuvvetli büyülerdir ve bu şekilde evlilik için de kullanılırlar. Fakat büyü yöntemi ne kadar güçlü olsa da etkileri ve sonuç verip vermeme durumu tamamen kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Bu şekilde büyü yöntemini kullandığınız da kesin bir sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Sevdiğim kızla nasıl evlenirim diyenler bunun için aşk büyülerinden birini kullanabilirler. Aşk büyülerinin hepsinin farklı şekillerde uygulama yöntemleri vardır. Bu uygulama yöntemine göre büyünün tesir etme şekli ve gücü de farklılık gösterecektir. Bu şekilde aşk büyülerini kullanabilirsiniz.

Aşk Büyüsü Kullanarak Evlenmek

Aşk büyüleri gücü büyük kara büyülerdendir. Bu büyü yöntemi kişinin duygularını tamamen ele geçirir ve artık kişiyi tamamen yönlendirmeye başlar. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de artık size karşı duygular hissetmeye başlar ve size aşık olacaktır. Sevdiğiniz kişinin de size karşı tamamen duyguları olması için bu şekilde aşk büyülerini kullanabilirsiniz. Aşk büyülerinin uygulanması da oldukça zordur. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Büyünün uygulanması için mutlaka medyuma gitmelisiniz. Kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi bir durumda büyü sizi de tesiri altına alır ve bu kez siz de büyü nasıl isterse o şekilde davranmaya başlarsınız. Böyle bir şey olmaması için mutlaka medyuma giderek yardım almalısınız. Medyuma gittiğiniz de büyünün yapılması için farklı yollar tercih edilse de genel olarak kişiyi tamamen size aşık edip bağlayabilmek için en çok kilit büyüsü kullanılır. Kilit büyüsü bir asma kilit üzerine yapılır. Bu kilit tamamen kişinin kalbini temsil eder. Kilit kitlendikten sonra kişinin kalbi tamamen size ait olacaktır ve kişi size aşık olacak, hayatını artık sizinle birleştirmek isteyecektir. Sevdiğim kızla nasıl evlenirim diyen kişiler bu şekilde kilit büyüsünü kullanabilirler. Kilit büyüsü için medyum kilit üzerine büyü yapılacak olan kişinin ismini ve büyülü sözcükleri yazar. Daha sonra kilit kitlenir ve akan bir su içine atılır ya da temiz bir toprak içine gömülür. Bu şekilde büyü tamamlanmış olur ve etkileri de kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır.

Aşk Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi

Aşk büyüsü yapıldıktan sonra kişi kendi duygularını kontrol edemez hale gelir. Bu yüzden kişi tamamen büyünün etkisi ile hareket edeceği için artık sizi sevecek ve size aşık olacaktır. Bu şekilde aşk büyüsünü kullanarak sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık ederek onunla evlenebilirsiniz. Büyü yönteminin tesir süresi de çok önemlidir. Özellikle evlilik için büyü yöntemini kullanıyorsanız mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Büyünün tesiri azalmaya başladıkça kişi artık tamamen normal bir şekilde hareket etmeye başlar ve bu yüzden de zaman içerisinde normale döneceği için sizi de sevmediğini fark edecek ve sizi terk edecektir. Bu yüzden büyünün mutlaka belli bir zaman sonra yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için de tekrar medyumdan yardım almalısınız. Büyü aynı şekilde yapılarak yeniletilir. Bu da büyünün tesirinin artmasını ve gene aynı şekilde kişi üzerinde devam etmesini sağlar. Büyü etkisini sürdürdüğü sürece kişi sizinle olacak ve evlenecektir. Sevdiğim kızla nasıl evlenirim diyen kişiler mutlaka büyünün tesir süresini de ara ara kontrol ettirmelilerdir. Aksi taktirde büyünün tesir süresi biter ise bu kez hiçbir şekilde büyünün etkisi kişiler üzerinde kalmaz.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Aşk Büyüsü ile insanların duygularını değiştirerek kendinize karşı duygular beslemelerini sağlayabilirsiniz. Fakat bu şekilde yaşayacağınız aşk gerçek bir aşk değildir ve aynı zaman da dinimize göre de bu yöntem çok büyük günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bu yöntemi kullanmak yerine mutlaka normal yollar ile karşınızdaki kişiyi etkilemeye çalışmalısınız. BU şekilde karşınızdaki kişi de gerçek duygular ile sizi sevecektir. Gerçek bir ilişki yaşayacaksınızdır. Büyü yöntemini insanlar ne amaçla olursa olsun kullandıklarında cehennem ile cezalandırılırlar. BU yüzden büyü işlemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Bizler büyü yöntemini kullanmayı kesinlikle tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durun. Bu yöntemi kullandığınız da çok büyük günaha gireceğiniz için cehennem ateşi ile de cezalandırılacaksınızdır.

Aşk Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Aşk büyüsü yaptırmak aynı zamanda tehlikelidir de. Aşk büyüsü yaptırdığınız da üç harflilerin size musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu varlıkların gücü büyü için kullanılmaktadır. Fakat bu varlıklar da insanların gücünü kullanarak beslenirler. Bu yüzden zaman içerisinde hem büyü yaptıran kişiyi hem de büyü yapılan kişiyi etkilemeye başlarlar. Artık tamamen kişiler büyünün etkisi altına girerler ve üç harfliler onları yönlendirmeye başlar. Böyle bir şey olmaması için dikkatli olmalısınız. Büyü yaptırmadan önce mutlaka kendinizi koruma altına almalısınız. Büyünün etkilerinden uzak durmak için bir koruma büyüsü yaptırabilirsiniz. Koruma büyüsü sizi büyüden korur, üç harflilerin size musallat olmasını engeller.

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma işlemi oldukça zor ve tehlikeli bir işlemdir. Bu işlemin bozulması için medyuma gittiğiniz de kilit açılır ve üzerindeki büyü ancak üç harflilerin etkileri ile ortadan kaldırılmaktadır. Bu varlıkların gücü ile büyü etkisiz hale gelir ve artık kişi tamamen büyünün etkisinden kurtulur. Büyünün etkisi geçtikten sonra kişi normal hayatına geri döneceği için artık sizi de sevmediği fark edecek ve sizi terk etmek isteyecektir. Büyünün etkisi bittikten sonra kişiler tamamen normale dönerler ve büyü ile ilgili de herhangi bir şey hatırlamazlar.

Aşk Celbi Yaptırmak

Aşk celbi çok fazla kullanılan büyüye alternatif bir yöntemdir. Bu yöntem ile büyü arasında bazı farklılıklar vardır. Celb yöntemi tamamen dualar okunarak yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden rahmani bir yöntemdir ve günah değildir. BU işlem uygulandıktan sonra herhangi bir zararını da görmezsiniz. Bu şekilde celb işlemi uygulandığında hiçbir şekilde işlemden siz zarar görmezsiniz. Aşk celbi uygulandıktan sonra karşınızdaki kişinin size karşı davranışları olumlu yönde değişir. Artık kişi tamamen size aşık olacak ve sizinle evlenmek isteyecektir. Bu işlem ömür boyunca kişi üzerinde etkisini sürekli olarak gösterir. Bu sebeple de bu işlem büyüye göre çok daha fazla kullanılmaktadır. Fakat celb işlemi dualar ile yapılan bir işlem olduğu için kesin bir sonuç alıp almamanız gibi bir durum yoktur. Bazen celb işlemi de işe yaramayabilir. Kesin bir işlem değildir. Bu işlemi uygulamak için medyuma gittiğiniz de iki hafta uygulama süresi vardır. Bu süre bittikten sonra da kişilerin mutlaka tesir etmesi için beklemesi gerekmektedir. İşlem etkisini göstermeye başladığında kişi de değişmeye başlar. Sevdiğim kızla nasıl evlenirim diyen kişiler bu şekilde celb işlemini de kullanabilirler. Celb işlemi daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Gene de siz büyü ya da celb gibi işlemleri kullanmak yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız.