Sevdiğim Kişiye Nasıl Kavuşabilirim

8 Temmuz 2020 1 Yazar: medyum

Sevdiğim kişiyle uzun süredir yan yana oturuyoruz ama aramızda komşuluk ilişkisinden başka bir şey yoktu. Bense onu çok sevmeme rağmen bir türlü ona açılamamıştım. Bir gün cesaretimi topladım ve ona açılmaya karar verdim ama o beni sevmediğini söyledi. O günden sonra da bir daha konuşmadık. Ama ben hala onu çok seviyordum ve ona kavuşmak için de her şeyi yapardım. Sonunda medyuma giderek celb yaptırmaya karar verdim. Sevdiğim kişiye nasıl kavuşabilirim diye medyuma gittiğimde bağlama celbi önerdi. Ben de bu bağlama celbini yaptırdım. Bağlama celbini yaptırdıktan kısa süre içerisinde sevdiğim kişi benimle görüşmek istedi ve biz tekrar konuşmaya başladık. Aradan biraz zaman geçtikten sonra da sevdiğim kişi benimle sevgili olmak istediğini söyledi. Sevdiğim kişiyle şuan çok güzel giden bir ilişkimiz var. İyi ki zamanında bu celbi yaptırmışım diyorum.

Bağlama Büyüsü Yapımı Nasıldır?

Bağlama büyüsü çok fazla tercih edilen ve çok fazla çeşidi olan bir büyü türüdür. Bağlama büyüleri yapımı ile zor olan bir büyü türü olduğu için mutlaka dikkat edilmesi gerekir. Hiçbir şekilde kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gidip büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Sevdiğim kişiye nasıl kavuşabilirim diyenler bağlama büyülerinden kilit büyüsünü kullanabilirler. Kilit büyüsü çok fazla kullanılan güçlü bir büyüdür ve bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden de bu büyü çok fazla kullanılır. Kilit büyüsü kullanılması için medyuma gittiğiniz de bir asma kilit üzerine büyülü sözcükler söylenir ve bu şekilde kilit kapatılır. Daha sonra mutlaka bu büyüyü akan bir su içerisine atmanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü işlemi tamamlanmış olur. Kişi de artık büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır.  Kişi artık tamamen size bağlı biri olur ve sizden başkasını düşünemez hale gelir. Artık siz nasıl isterseniz o şekilde davranacak ve tamamen size ait olacaktır. Sevdiğiniz kişiye kavuşmak için bu kilit büyüsünü kullanabilirsiniz. Sizi hiç sevmeyen hatta sizden nefret eden biri bile bu büyü sayesinde size aşık olabilir ve sizinle birlikte olmak ister.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Bağlama büyüsü tesiri uzun süren büyülerden biridir. Özellikle bu büyü kilit ile yapıldığı için tesiri çok uzun süre sürer. Bu şekilde büyü işleminin tesir süresi uzun sürer fakat kalıcı da değildir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini kontrol ettirmelisiniz. Büyünün tesir süresi bittiğinde kişi tamamen normal hayatına geri döner ve normal bir şekilde hareket etmeye de devam edecektir. Kişinin tekrar normale dönmesi ile sizi sevmediğini anlaması da bir olur ve sizi terk edecektir. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir işlem yapmaya da kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenmeye başlarsınız. Bu yüzden medyuma giderek işlem yaptırmalısınız. Sevdiğim kişiye nasıl kavuşabilirim diyenler bu şekilde büyünün tesir süresini yenilettiklerinde herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaklardır. Bağlama büyüsü yenileme işlemi ile sürekli olarak sevdiğiniz kişinin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsünün Yapıldığı Anlaşılabilir mi?

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra büyü yapılıp yapılmadığı kolay kolay anlaşılmaz. Mutlaka büyünün olup olmadığını anlamak için kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde durup dururken kişide büyü olup olmadığı anlaşılmaz. Sevdiğim kişiye nasıl kavuşabilirim diye bağlama büyüsü yaptırdığınız da kişinin birden bire davranışları değişeceği için çevresi tarafından bu durum dikkat çekebilir. Bu yüzden ailesi ya da çevresi bazı durumlardan şüphelenebilirler fakat gene de kişi üzerindeki büyüyü medyuma gitmeden anlayamazlar.

Bağlama Büyüsünün Yapılması Dinimizce Günah mıdır?

Bağlama büyüsü yapılarak sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz fakat kişinin bu duyguları gerçek değildir. Bu yüzden büyü yöntemini kullandığınız da kişi gerçek duygular ile sizi sevmez. Aynı zamanda büyü yöntemini kullandığınız da çok büyük günaha girmiş olursunuz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmanızı size tavsiye etmiyoruz. Biz de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü yöntemi günahtır ve bu yöntemi kullandığınız da cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu sebeple de büyü yönteminden uzak durmalısınız. Bu yöntem geçici bir yöntemdir ve siz bu geçici yöntem için ahiretinizi yakmış olursunuz. Büyü yöntemini kullanmak yerine sizi seven kişiler ile birlikte olmalısınız. Büyü yöntemi yerine sevdiğiniz kişiyi doğal yollar ile etkilemeye çalışmalısınız.

Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu tarz güçlü büyülerin bozulması oldukça zordur. Bu yüzden büyü bozma işlemi sırasında çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Bu işlem için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekir. Büyü bozma işlemini siz kendiniz uygulamaya çalıştığınız da yanlış bir işlem yaparsanız bu kez üç harfliler size musallat olur ve bu durumdan kurtulmanız da oldukça zor olacaktır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekir. Bağlama büyüsünün bozulması için medyum gene üç harflileri kullanmaktadır. Bu varlıkların enerjilerinden ve güçlerinden yararlanılarak büyü etkisiz hale getirilir. Daha sonra kişi büyünün etkisinden çıktıktan sonra normal bir şekilde hayatına hiçbir şey olmamış gibi kaldığı yerden yaşamaya devam eder. Kişi sizi de sevmediğini anlayacaktır bu yüzden de sizi terk edecektir. Bu şekilde büyünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Büyü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Büyü yapımı ile zor ve tehlikeli bir işlemdir. Bu işlemi yaptırmadan önce mutlaka kendinizi korumalısınız. Aksi taktirde siz de büyüden etkilenebilir ve aynı zamanda üç harflilerin de musallat olması gibi durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Medyuma giderek kendinize bir koruma tılsımı yaptırdığınız da herhangi bir şekilde büyüden zarar görmezsiniz. Sadece bu tılsımı sürekli olarak üzeriniz de taşımanız gerekmektedir. Tılsımı kaybeder ya da çıkarır iseniz koruması kalırsınız. Bu yüzden mutlaka tılsımı çok iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Aksi taktirde kendiniz koruma altına almazsanız bu kez siz olumsuz durumlarla karşılaşacaksınızdır.

Bağlama Celbi Yapımı

Bağlama celbi kullanarak da sevdiğiniz kişinin size bağlanmasını ve sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bunun için de mutlaka medyum ya da tecrübeli bir medyumdan yardım almalısınız. Aksi taktirde kendiniz işlemi uyguladığınız da sonuç alamayabilirsiniz. Aynı zamanda celb işleminde de kesin bir sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Bu işlem de tamamen kişinin iradesi ile alakalı bir durumdur. Celb işlemi için hocaya gittiğiniz de size bir dua verilir. Bu duayı sürekli olarak on dört gün boyunca niyetinizi de belirterek okumanız gerekir. Bu şekilde sürekli olarak duayı okuduğunuz da işlem tamamlanış olur. Celb işleminin kişi üzerinde etki edebilmesi için bir süre beklemeniz gerekmektedir. Mutlaka birkaç ay geçtikten sonra işlem etki eder. Anın da kişi üzerinde etkileri görülmez. Bu işlem dua okunarak yapıldığı için ne karşı tarafa ne de size herhangi bir zararı olmaz. Sevdiğim kişiye nasıl kavuşabilirim denildiğinde bu şekilde celb işlemini de kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb işlemi aynı zamanda ömür boyu etkilerini de taşımaktadır. Bu yüzden de çok fazla tercih edilmektedir.