Sevdiğim Kadına Nasıl Kavuşurum

28 Mayıs 2020 1 Yazar: medyum

Kişiler sevdikleri insana kavuşabilmek için aşk büyülerini tercih ederler. Aşk büyülerinin gücü çok büyüktür. Bu yüzden karşı tarafın iradesi yok olur ve artık kişi tamamen kendi duyguları dışında hareket etmeye başlar. Kişi artık tamamen büyünün istediği şekilde hareket etmeye başlar. Bu yüzden de artık size karşı duyguları olacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilir ve hatta bu kişi ile evlenerek hayatınızı da birleştirebilirsiniz. Sevdiğim kadına nasıl kavuşurum denildiğinde aşk büyülerinden birini tercih ederek amacınıza ulaşabilirsiniz. Artık karşınızdaki kişinin de büyü sayesinde size karşı duyguları oluşur. Büyü kökü yüz yıllar öncesine dayandığı için yapımında dikkatli olunmalı ve mutlaka bilen birinden yani medyumlardan yardım alınmalıdır. Çünkü büyülerin tehlikeli yanları da vardır. Bu tehlikelerden kendinizi uzak tutmak için hiçbir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka tecrübeli bir medyumdan yardım alarak işlemin gerçekleştirilmesini sağlamalısınız.

Kilit Büyüsü ile Kadını Aşık Etme

Kilit büyüsü aşk için kullanılan büyülerden biridir ve etkileri de oldukça büyüktür. Kilit büyüsü çok eskiden bu yana uygulanan bir aşk büyüsüdür. Bu büyünün yapılması için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de bir metal asma kilit üzerine büyülü sözcükler okunur ve büyü yapılarak olan kadının da ismi yazılır. Daha sonra bu kilit kitlenir. Bu kilit kişinin kalbidir ve kişinin size bağlanmasını aşık olması sağlanmış olur. Kişi artık büyünün etkisi altına gireceği için anında duyguları da büyüye göre değişmeye başlar. Bu kilit büyüsü gücü çok büyük olan bir büyü yöntemi olduğu için zaman içerisinde kişide etkileri gözlemlenmeye başlar. Artık kişi size karşı duygular hissetmeye başlar. Artık gün boyunca sizi aklından çıkaramaz. Sürekli sizinle yan yana olmak ister. Bu yüzden de artık size gelerek duygularını açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kadını da büyü sayesinde size karşı duygularının olmasını sağlayabilirsiniz. Sevdiğim kadına nasıl kavuşurum diyenler bu şekilde sevdikleri kişiye büyü yöntemi ile kavuşabilirler. Sadece büyünün doğru bir şekilde uygulandığından emin olmalısınız. Büyü uygulamasında hata olur ise bu kez siz büyüden olumsuz yönde etkilenebilirsiniz ya da musallat olma gibi olaylar ile karşılaşabilirsiniz.

Kilit Büyüsünün Tesir Etme Süresi Nedir?

Kilit büyüsü tesir gücü yüksek olan büyüler arasında yer alır. Bu yüzden bu büyünün tesir süresi de uzun süreli olarak kişi üzerinde görülecektir. Tesir süresi büyüler için çok önemlidir. Belli bir süre sonra her büyünün tesiri geçer ve kişi üzerindeki etkisi bitecektir. Bu yüzden mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra mutlaka büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka tekrar medyuma gitmelisiniz. Medyuma gidip işlemi yenilettiğiniz de artık tamamen büyünün etkileri tekrar kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Büyü etkisi kişi üzerinde görüldüğü sürece kişi sizi sevecektir. Bu yüzden büyünün gücüne çok önem vermelisiniz. Bu şekilde büyünün tesir süresini devam ettirir iseniz kişi de sizi sevmeye devam eder. Eğer büyünün tesir süresi biter ise hiçbir şekilde kişi artık sizi sevmeyecektir. Sevdiğim kadına nasıl kavuşurum diyorsanız bu kilit büyüsünü yaptırdıktan sonra mutlaka gene tesir süresini kontrol etmelisiniz. Büyünün etkisi geçmeye başladığında zaten kişi size karşı soğuk davranmaya başlayacaktır. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Kişinin davranışlarından da büyünün bitip bitmeyeceğini anlayabilirsiniz.

Kilit Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kilit büyüsü bozulması zor olan bir büyü türüdür. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Büyünün bozulması için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyumdan yardım alarak büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Medyum büyünün bozulması için büyülü olan kilidi açar ve üç harflilerin de yardımı ile büyünün etkisiz hale gelmesini sağlar. Bu şekilde büyü etkisiz hale geldiğinde artık tamamen kişi büyünün etkisi altından çıkar ve bu kez artık size karşı bir şey hissetmeyeceği için ayrılma kararı alacaktır. Kişi büyüden kurtulduktan sonra normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam eder. Hiçbir şekilde size karşı bir hissi kalmaz. Fakat büyünün bozulması sırasında yanlış bir şey uygulanır ise kişi bu durumdan olumsuz yönde etkilenebilir. Büyü bozulması için genelde medyumlar üç harflilerden de yardım alırlar. Bu varlıklar büyü bozulma sırasında yanlış bir uygulama yapılır ise büyü yapılan kişiye musallat olabilirler. Bu yüzden dikkatli olunmalı ve siz kendiniz büyünün bozulması için bir şey yapmamalısınız.

Kilit Büyüsü ile Kadını Kendine Aşık Etme Günah mıdır?

Kilit büyüsü ya da herhangi bir başka aşk büyüsü ile kişilerin duygularını değiştirip kendinize aşık edebilirsiniz. Fakat insanların kaderlerini istemleri dışında değiştirdiğiniz için çok büyük günaha girersiniz. Bu yüzden hiçbir şekilde  büyü yöntemini kullanmamalısınız. Büyü yöntemini kullandığınız da karşınızdaki kişiyi değiştirebilirsiniz fakat bu geçici bir süreliğine gerçekleşir. Kimse ömür boyunca büyünün etkisi altında kalmaz. Bu yüzden boşu boşuna büyünün yaptırarak günaha girmiş olursunuz. Büyü yöntemini size hiçbir şekilde tavsiye etmiyoruz. Büyü kesinlikle en büyük günahlardan biridir ve hiçbir insan büyü yöntemini kullanarak amacına ulaşmaya çalışmamalıdır. Biz de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Sevdiğim kadına nasıl kavuşurum diyenler mutlaka normal yollar ile karşısındaki kişiyi etkilemeye çalışmalıdır. Büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmamalıdır. Büyü aynı zamanda tehlikeleri de çok olan bir yöntemdir. Büyü yöntemini kullandığınız da her şey yolunda gibi görünse de belli bir zaman sonra artık gene her şey kötü gitmeye başlar ve hayatınız da olumsuz olarak etkilenecektir.

Sevdiğine Kavuşmak İçin Aşk Celbi Yaptırmak

Celb yöntemi de eski bir yöntemdir ve dualar okunarak yapılır. Bunun için kendiniz gene bir şey yapmamalısınız. Bu konuda tecrübeli olan bir medyumdan yardım almalısınız. Ancak bu şekilde işlemden sonuç alabilirsiniz. Celb işleminin uygulanması için medyuma gittiğiniz de medyum bir dua okumaya başlar sizin de bu duayı tekrar etmeniz gerekir. Daha sonra 14 gün boyunca medyum işlemi gerçekleştirir siz de evde medyumun size verdiği duayı her gün mutlaka tekrar etmelisiniz. Bu duayı ederken dileğiniz ne ise niyet etmelisiniz. Bu şekilde celb işlemi 14. Günün sonunda tamamlanmış olur. Celb işlemi tamamlandıktan sonra hemen o gün anında bir sonuç almazsınız. Hatta bazı durumlarda sonuç alınamayabilir. Sonuç almak kişiden kişiye göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden işlemin doğru bir şekilde uygulandığından emin olmalısınız. Celb işlemi yaklaşık olarak iki hafta ya da daha uzun bir süre sonra etkisini göstermeye başlar. Kişi artık celbin etkisi altında olacağı için sizi düşünecek ve size karşı duyguları oluşmaya başlayacaktır. Bu şekilde kişi size aşık olur. Celb ile sevdiğin kadının size aşık olmasını sağlayabilirsiniz. Celb dualarla yapılan bir işlem olduğu için günahı yoktur ve kişiye de zarar vermez. Aynı zamanda ömür boyu bu işlemin etkileri kişi üzerinde görülmektedir. Bu şekilde celb işlemini bir kez uyguladığınız da ömür boyunca kişi celbin etkisi altında kalır.