Sevdiğim Kadın Beni Nasıl Sever

10 Mayıs 2020 1 Yazar: medyum

Bir kadını kendinize aşık etmek için aşk büyülerinden adet kanı büyüsünü kullanabilirsiniz. Kadını kendine bağlamak için kullanılan en etkili büyülerden biridir. Yapımı ile zor bir büyü olduğu için dikkat edilmesi gerekir. Doğru bir şekilde uygulanmaz ise sonuç almanız zorlaşır. Bu yüzden mutlaka adet kanı büyüsünün doğru bir şekilde uygulanması gerekir. Adet kanı büyüsü kara büyüler arasında yer alan etkili bir büyü türüdür. Fakat ne kadar etkili bir büyü yöntemi olsa da kesin sonuç alacaksınız diye bir şey yoktur. Büyü uygulandıktan sonra sonuç alıp almamanız kişiden kişiye göre değişiklik gösterir. Bu yüzden kesin sonuç almayı beklemeyin. Sevdiğim kadında beni sevsin isteyen kişiler bu adet kanı büyüsünü uygulatmak için de medyuma gitmeliler. Bu büyü sizin uygulayabileceğiniz şekilde değildir. Özel bir uygulama şekli vardır. Dikkat edilmez ise olumsuz sonuçlarda doğurabilir. Bu yüzden medyuma giderek yardım alıp büyünün yapılmasını sağlamalısınız.

Adet Kanı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Adet kanı büyüsü oldukça zor uygulanır. Bu büyünün uygulanması için size aşık olmasını istediğiniz kadının adet kanına ihtiyaç vardır. Bu kan üzerine medyum büyülü aşk sözcüklerini okur. Fakat büyünün zor kısmı büyü yapıldıktan sonradır. Eğer kadının size aşık olmasını istiyorsanız bu adet kanını içmeniz gerekir. Ancak büyü kişi üzerinde bu şekilde etkili olur. Siz kadına ait olan adet kanını içtiğiniz de kadın artık tamamen size bağlı hale  gelecektir. Bu işlemi kolaylaştırmak için kandan birkaç damla çaya veya kahveye katarak içebilirsiniz. Bu şekilde büyünün etkilerini görmeye başlarsınız. Sevdiğim kadında beni sevsin istiyorsanız mutlaka büyünün doğru bir şekilde uygulanmasına dikkat etmelisiniz. Bu şekilde büyüden sonuç almanız daha kolaylaşacaktır. Fakat kesin sonuç alamayabilirsiniz. Büyüler ne kadar etkili yöntemler olsa da kesin sonuç vermeyebilirler. Bunun bir garantisi yoktur.

Adet Kanı Büyüsü Etkileri Nedir?

Adet kanı büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında değişiklikler meydana gelmeye başlar. Kişi artık size kalpten bağlı biri olacaktır ve artık sadece sizin yanınızda olmak ister. Sürekli sizinle vakit geçirmek ister. Kısa zaman içerisinde bu duygularını da size açacaktır. Bu şekilde büyü kişiyi tamamen etkisi altına alacağı için sizi hiç sevmeyen hatta nefret eden biri bile olsa sizi sevmeye başlayacaktır. Sevdiğiniz kişi ile bu şekilde birlikte ve mutlu olabilirsiniz. Adet kanı büyüsü yapıldıktan sonra kişinin özellikle kanını kullandığınız için size karşı fikirleri değişecek ve sizi kendine daha yakın hissedecektir. Bu yüzden kısa zaman içerisinde size aşık olur, hisler beslemeye başlar. Bu şekilde büyü etkisini kişi üzerinde göstermeye başlar.

Adet Kanı Büyüsü Tesir Süresi Var mıdır?

Büyülerin hepsinin tesir süresi birbirlerinden farklılık göstermektedir. Bir büyünün etki süresi yapımı ile alakalıdır. Büyü ne kadar zor ise o kadar etki süresi de uzun olacaktır. Büyünün etki süresi yaklaşık olarak birkaç ay sürecektir. Bu süre bittiğinde ise kişi büyünün etkisi altından yavaş yavaş çıkmaya başlar. Bu yüzden de kişi eskisi gibi size karşı bir şey hissetmemeye başlayacaktır. Bu yüzden de sizi terk eder. Büyünün etkilerinin devamlılık kazanması için büyüyü tekrar yaptırabilirsiniz. Ya da ekstra olarak farklı bir aşk büyüsü daha yaptırarak bu büyünün gücünün artmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de sonuç alacaksınızdır. Bu işlemlerin her biri için kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka tekrar medyumdan yardım alarak işlemlerinizi gerçekleştirilmelisiniz. Sevdiğim kadında beni sevsin istiyorsanız büyüyü sürekli olarak yaptırmalısınız ki etkisi de süreklilik kazansın.

Adet Kanı Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Büyü yöntemini kullandığınızda tehlikeleri ile de karşı karşıya kalırsınız. Özellikle büyü yapıldıktan sonra kişinin hayatı değişmeye başlar. Sadece karşı tarafın değil aynı zamanda sizin de hayatınız değişecektir. Büyü yüzünden işlerinizi artık yolunda gitmez, bereketsiz bir hayat yaşamaya başlarsınız. Tek olumsuz yönü de bu değildir. Artık büyü yaptırdığınız için farklı enerjiler sizi rahatsız etmeye başlayabilir ve sizin hayatınıza olumsuz yönde etkileri olacaktır. Bu olumsuz enerjiler genelde üç harflilerdir. Onlar insanlar ile uğraşmayı çok severler. Bu yüzden sizi kontrol etmeye ve hayatınızı yönetmeye başlayabilirler. Bu durumdan kurtulmak için kendinize koruma muskası yazdırabilirsiniz. Ama bu muska da yeterli olmayabilir. Bu yüzden size büyüleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

Adet Kanı Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Adet kanı büyüsü ya da diğer tüm büyüleri kullanmak bizim dinimizce günahtır. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmamalılar. Büyü yöntemini kullandığınız da cehennemlerde yanarsınız. Bu yöntem en büyük günahlardan biri olan Allah’a şirk koşmaktır. Bu yöntemi kullandığınızda onun sizlere verdiklerini kabul etmemiş olursunuz. Kişilerin kaderlerini değiştirmiş olursunuz. Bu yüzden çok büyük günah işlemiş olacaksınızdır. Büyü yöntemini hiçbir şekilde kullanmamalısınız. Sizlere asla tavsiye etmiyoruz. Büyü yerine mutlaka daha doğal yolları kullanarak sevdiğinizi etkilemelisiniz. Ona hoşlanacağı jestler yapabilirsiniz. Sevdiğim kadında beni sevsin istiyorsanız mutlaka büyüden uzak durarak farklı bir yolla amacınıza ulaşmak sizin için daha iyi olacaktır.

Adet Kanı Büyüsünden Korunmak İçin Ne Yapmalı

Adet kanı büyüsü etkilerinden kendinizi korumak için dikkatli olmalısınız ve medyuma giderek kendinize bir koruma büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma büyüsü diğer büyülere karşı sizi koruma altına alacaktır. Bu şekilde rahatlıkla büyünün etkilerinden kendinizi korumuş olursunuz. Büyü etkileri sizi hiçbir şekilde olumsuz etkileyemez. Aynı zamanda şeytani güçlerin etkilerine karşı da bu yöntem sizi korumaya başlayacaktır.

Aşk Celbi Yaptırmak

Aşk celbi yöntemini de kullanarak amacınıza ulaşabilirsiniz. Celb yöntemi aslında dinimizde yer alan istemek ile aynıdır. İnsanlar dualar ile niyetlerini çağırırlar. Celb tamamen bu şekilde uygulanır. Sadece dualar ederek. Kişi medyuma ya da hocaya gittiğinde aşk celbi uygulanması için dualar okunur. Siz de medyum ile birlikte bu duaları tekrar etmelisiniz. Bu şekilde celb işlemi etkisini göstermeye başlar. Bu şekilde celb işlemi uygulandıktan sonra iki hafta ya da birkaç ay içerisinde işlemden sonuç alabilirsiniz. Fakat bu işlem için de kesin sonuç alabilirsiniz diyemeyiz. Bu yöntem tamamen dualar edilerek uygulanan bir yöntem olduğu için kesin sonuç alamayabilirsiniz.

Celb Yöntemini Uygulamak Günah mıdır?

Celb yöntemi dualar ile uygulanan bir yöntem olduğu için zararı yoktur ve günah da değildir. Tabi ki dinimize göre insanları istekleri dışında yönlendirmek ve onlara zarar vermek en büyük günahlardan biridir. Onlara zarar verecek şekilde kötü niyetle bir işlem yaptırmadığınız sürece günaha girmezsiniz. Celb işlemin de tamamen temiz niyetli olmanız gerekir. Allah’tan tamamen temiz kalplilikle isteklerinizi istemelisiniz. Bu şekilde dualar ederek niyetinizi belirttiğiniz de günaha girmezsiniz.

Celb Yöntemini Kendimiz Yapabilir miyiz?

Celb yöntemi ne kadar zararsız ve basit bir yöntem olarak görülse de insanlar bu yöntemi kendileri uygulayamazlar. Eğer bu yöntemi kendiniz uygularsanız sonuç almanız mümkün olmaz. Mutlaka iyi bir hocaya gidilerek bu işlemin uygulatılması gerekir. Sevdiğim kadında beni sevsin diye bu celb yöntemini kullanabilirsiniz fakat kendiniz işlemi uygulamamalısınız.