Sarımsak Büyüsü

20 Aralık 2019 0 Yazar: medyum

Sarımsakla Yapılan Büyü

Sarımsak büyüsü tesiri kuvvetli olan aşk büyülerinden biridir. Bu büyü ile rahatlıkla istediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilirsiniz. Özellikle sizi hiç sevmeyen hatta nefret eden bir kişinin bile büyü yöntemi ile duygularını değiştirebilirsiniz. Bu şekilde amacınıza kısa süre içerisinde ulaşacaksınızdır. Büyü yöntemleri gücü büyük yöntemler olduğu için karşı tarafı anında tesiriniz altına almanızı sağlar. Bu yüzden büyü ile kişinin tüm duygularını değiştirebilir ve onu yönlendirebilirsiniz. Büyülerin gücü büyük olduğu için siz kendiniz uygulama yapmaya kalkmamalısınız. Sarımsak büyüsü ile aşık etme için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde üç harflilerden yardım alınarak kısa süre içerisinde büyü işlemi yapılır. Bu şekilde medyuma gittiğinizde siz de büyüden olumsuz yönde etkilenmemiş olacaksınızdır. Bu yüzden kısa süre içerisinde zarar görmeden amacınıza ulaşmış olursunuz.

Sarımsak Büyüsü Yapımı

Bu büyünün uygulanması için medyum bir diş sarımsak üzerine büyülü sözcükleri okur. Daha sonra üç harflilerin de yardım etmesi ile büyü tamamlanmış olacaktır. Büyü bittikten sonra mutlaka bu sarımsağın büyü yapılan kişi tarafından yenilmesi gerekmektedir. Ancak kişi sarımsağı yediği sürece büyünün etkileri kişi üzerinde kalıcı olacaktır. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyü etkisini göstermeyecektir. Sarımsak büyüsü ile aşık etmeyapıldıktan sonra kişi kısa süre içerisinde büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi sürekli olarak sizinle alakalı hayaller kurmaya başlayacaktır. Kişi kısa zaman içerisinde sürekli sizi düşünecek büyü ilerledikçe de bu düşünceler artacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi de size karşı duygular beslemeye başlayacaktır. Büyünün etkisi ile kişi size gelerek duygularını açacaktır.

Sarımsak Büyüsü Belirtileri

Sarımsak büyüsü yapıldıktan sonra ilk belirtisi kişinin davranışları artık normal olmayacaktır. Büyü kişinin enerjisini çekmeye başlayacağı için artık kişi daha yavaş bir şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Sürekli olarak kişi üzerinde bir uyku hali olacaktır. Kişi depresyona girmiş gibi davranır ve ruh gibi dolaşacaktır. Çevresi ile artık görüşmemeye başlar ve kendini tamamen insanlara kapatacaktır. Görüşmek istediği tek kişi sadece siz olacaksınızdır. Kişi ailesiyle bile görüşmez hale gelecektir. Kişi üzerindeki bu değişiklik mutlaka çevresi tarafından fark edilecektir. Fakat kişi sarımsağı yediği için çevresi kişi üzerinde büyü olup olmadığını anlayamayacaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde kişinin bu davranışlarına anlam verilemez. Büyü yapıldıktan sonra kişi sürekli sizin adınızı sayıklamaya başlar. Sürekli olarak sizin hayaliniz ile yaşayacaktır. Sarımsak büyüsü yüzünden kişi iradesini kullanamaz, kendi hayatı ile ilgili kararları artık kendisi veremez duruma gelir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde sadece sizin kontrolünüzde hareket eden biri haline dönüşecektir. Özellikle de kişinin duygularını istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Sarımsak büyüsü belirtileri kişi üzerinde bu şekilde görülmektedir.

Sarımsak Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Sarımsak büyüsü güçlü aşk büyüleri arasında yer aldığı için kişi üzerindeki etkileri de oldukça uzun sürecektir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişi size aşık olur. Fakat büyü tesiri bir gün mutlaka sona erecektir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilmesi için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Bu şekilde ancak büyü sizi etkilemez. Büyü için medyum gene sarımsak üzerine büyülü sözcükleri okur ve gene sarımsağı kişinin yemesi gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde tekrardan göstermeye başlayacaktır. Sarımsak büyüsü ile aşık etmeyeniletildikten sonra gene aynı etkiyi kişi üzerinde gösterecektir. Fakat bu tesir süresinin geçmemesine çok dikkat etmelisiniz. Mutlaka büyü tesir süresi sona ermeden önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıktığında sizi sevmediğini anlar ve terk edecektir. Ayrıca kişi üzerinde büyü olduğunu da anlayabilir. Bu yüzden kişiyi sürekli olarak kontrol etmelisiniz. Kişinin davranışlarını kontrol ederek de büyünün tesir süresinin bitip bitmeyeceğini anlamak mümkündür. Eğer kişi bir anda size karşı soğuk davranmaya başlamış ve sürekli olarak sizinle kavga etmeye başlamış ise büyünün bütün etkisi azalıyor ve yeniletilmesi gerekiyor demektir. Bu yüzden kişinin davranışları çok önemlidir. Bu şekilde kişinin davranışlarını inceleyerek büyüyü yeniletebilirsiniz.

Sarımsak Büyüsü Bozulması Zor mudur?

Sarımsak büyüsü bozulması zor olan büyülerden biridir. Bu büyünün bozulması için kişiler gene medyuma gitmelilerdir. Büyü üç harflilerin yardımı ile yapıldığı için bu varlıklar büyünün bozulmasını istemeyeceklerdir. Bu yüzden de siz büyüyü bozmaya kalktığınızda size musallat olabilirler. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz. Sarımsak büyüsü ile aşık etmebozulması için medyum gene üç harflileri kullanır ve kişi üzerindeki büyü etkisini ortadan kaldırır. Bu şekilde büyü tamamen bozulmuş olacaktır. Büyü bozulduktan sonra kişi büyünün etkisi altından çıkarak normal hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam edecektir. Bu şekilde kişi sizi de sevmediği için terk edecek, gene kendi hayatını yaşamaya devam edecektir.

Sarımsak Büyüsü Yaptırmak Dinden Çıkarır mı?

İslam dininde hiçbir Müslüman kesinlikle büyü yöntemini kullanmamalıdır. Aksi taktirde dinimize göre bu büyü yöntemini kullanan insanlar mutlaka cehennem azabı yaşayacaklar ve öldükten sonra da cehenneme gideceklerdir. Bu yüzden büyü yöntemini amacınız ne olursa olsun hiçbir şekilde kullanmayı tercih etmemelisiniz. Mutlaka amacınıza normal şartlar ile ulaşmaya çalışmalısınız. Ayrıca dinimize göre büyü yöntemini uyguladığınızda Allah’a şirk koşup onun yazdığı kaderi de hiçe saydığınız için dinden çıkmış sayılacaksınızdır. Bizler bu sebeple hiçbir şekilde büyü yöntemini uygulamıyoruz ve bu yöntemi sizlere de kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine sevdiğiniz kişiye giderek duygularınızı açıp ona jestler yaparak kalbini kazanmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde günaha girmediğiniz gibi aynı zamanda kişi de sizi gerçek duygular ile sevecektir. Büyü yönteminde ise kişinin sevgisi gerçek olmadığı için tesir süresi bittiğinde anında sizi terk edecektir. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Sarımsak büyüsü gibi bir büyü yöntemini kullanmak yerine kişiyi gerçekten etkileyerek elde ettiğinizde kişi sizi terk etmeyecektir. Ayrıca günaha da girmemiş olacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemeli tamamen doğal yollar ile sevdiğiniz kişiye ulaşmaya çalışmalısınız.

Sarımsak Büyüsünden Korunmak

Sarımsak büyüsü gücü çok büyük olan bir büyü olduğu için tehlikeleri de oldukça fazladır. Büyünün tehlikelerinden kendinizi korumak için mutlaka bir koruma büyüsü yaptırmalısınız. Aksi taktirde büyü sizi de sarmaya başlar ve farkına varmadan sizin hayatınızın kötü gitmesine sebep olacaktır. Bu yüzden büyüyü yaptırmadan önce kendinize bir korunma büyüsü yaptırmalısınız. Bu koruma büyüsü sizi üç harflilerin musallat olmasından ve büyünün kötü özelliklerinden koruyacaktır. Siz hiçbir şekilde büyüden etkilenmeyeceksinizdir. Bunun için sadece koruma büyüsünü sürekli olarak yanınızda taşımaya dikkat etmelisiniz. Eğer büyüyü yanınızdan ayırırsanız üç harfliler bu fırsatı kaçırmayacaklar ve anında sizinle uğraşmaya başlayacaklardır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Sarımsak büyüsü tehlikelerinden bu şekilde korunma büyüsü sayesinde korunacaksınızdır ve sizi hiçbir şekilde etkileyemeyecektir.