Nişanlım Benden Ayrılır mı?

28 Mart 2020 0 Yazar: medyum

Nişanlımla kısa süre önce çok büyük bir kavga etmiştik. Bu kavganın sebebi ise benim ona yalan söylememdi ve o bu konuda oldukça hassastı. İlişkimiz boyunca ona hiç yalan söylememiştim ama ailesi yüzünden ona yalan söylemek zorunda kaldım ve o bu durumu çok büyüttü. Şimdi işler gittikçe karışık bir hal almaya başladı bana karşı çok soğuk davranmaya başlamıştı. Artık beni sevmediğini hatta nişanı bile atabileceğini düşünmüştüm. Ben de çok korktum ve bir medyuma giderek durumu anlattım. Nişanlım benden ayrılır mı bilmediğim için bana bağlansın benden asla ayrılmasın diye celb yaptırdım. Bu celb sayesinde nişanlım kısa zaman içerisinde eski davranışlarına geri döndü. Sanki yalanı ve aramızda geçen her şeyi unutmuş gibiydi. Kısa zamanda bu celb sayesinde gene eskisi gibi olduk. İyi ki bu celbi yaptırmışım yoksa her şey kötü sonuçlanabilirdi belki de ayrılabilirdik ama şimdi çok mutluyuz.

Urgan Büyüsü ile Bağlama

Büyü işlemlerinin hepsinin yapım şekli birbirinden farklıdır bu yüzden güçleri de farklılık göstermektedir. Bağlama büyüleri kuvveti büyük olan büyülerden biridir. Bu büyünün uygulanması içinde farklı yöntemler kullanılmaktadır. Urgan büyüsü ile bağlama için kişilerin mutlaka medyuma giderek işlemi uygulatmaları gerekmektedir. Medyuma gitmeden kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Medyuma gittiğiniz de bu işlemin uygulanması için bir urgan kullanılır. Urgan üzerine büyülü sözcükler söylenir ve sürekli olarak düğümler atılır. Bu şekilde nişanlınızın  yatağının altına bu urganı koyduğunuz da artık tamamen size bağlı biri olacak ve aklından ayrılığı bile geçirmeyecektir. Nişanlım benden ayrılır mı diye korku yaşamanıza da gerek kalmaz. Bağlama büyüleri farklı şekillerde de uygulanabilmektedir. Özellikle muska yöntemi de çok fazla tercih edilen yöntemlerden biridir. Muska yöntemini de kullanarak kısa zaman içerisinde amacınıza ulaşabilirsiniz. Muska yöntemi için de medyum üç harflilerden yardım alarak bir muska yazar. Bu muskayı da gene büyü yapılan kişinin evinde bir yere ya da yatağına saklamanız gerekmektedir. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte olmaya devam edebilirsiniz. Hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınız ve ayrılmayacaksınızdır. Sevdiğiniz kişi artık size eskisinden de daha bağlı biri haline dönüşecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir hayat yaşamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Zincir Büyüsü ile Bağlama

Zincir büyüsü de güçlü bağlama büyülerinden biridir. Bu büyü yöntemini de kullandığınız da mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Büyü yapımı için bir zincir üzerine medyum büyülü sözcükleri söyler. Daha sonra bu zincirin akan bir su içerisine atılması gerekmektedir. Büyü ancak bu şekilde etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde kişinin size karşı olan davranışları değişmeye başlar ve artık tamamen size bağlı biri olacaktır ve aklından ayrılığı bile geçiremez hale gelir. Bu büyü uygulandıktan sonra  Nişanlım benden ayrılır mı diye düşünmenize gerek yok. Büyü etkisi altında kalan kişi artık sizi eskisinden de daha çok sevecektir. Size karşı olan davranışları tamamen değişecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyi eliniz de tutabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için uzun süreli olarak etkisini göstermeye devam eder. Aynı zamanda kilit büyüsü de uygulayarak sevdiğiniz kişinin size bağlı olmasını sağlayabilirsiniz. Bu büyü için de medyum bir asma kilit üzerine büyülü sözcükler söyler ve kilit kişinin ismi söylenerek kilitlenir. Daha sonra bu kilidin işe yaraması için kişinin evinde kimsenin göremeyeceği bir yere saklanması gerekmektedir. Kilit kişiye yakın olduğu sürece etkileri de kişi üzerinde görülecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi tamamen size bağlı biri haline dönüşür. Artık ne yaparsanız yapın sizden ayrılmayacaktır. Bu şekilde nişanlınızın sizden ayrılmasını önleyebilirsiniz. Bu yöntemlerin hepsi için sadece dikkat etmeniz gereken konu tesir süresidir. Tesir süresi bitmeden önce mutlaka büyülerin yeniletilmesini sağlamalısınız ki etkileri kişiler üzerinde devam etsin. Bu şekilde büyünün devamlılığını sağlamış olursunuz ve sevdiğiniz kişi de sürekli olarak size bağlı biri haline dönüşecek ve yanınızda olacaktır.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Her büyünün belli bir tesir süresi vardır. Bu tesir süresi sona erdiğinde ise kişiler tamamen büyünün etkisinden çıkarlar ve eskisi gibi davranmaya devam edeceklerdir. Bu yüzden mutlaka işlemin tesir süresine çok dikkat ederek hareket etmeniz gerekmektedir.  Tesir süresi yeniletilmesi için kişiler medyuma gitmelilerdir. Hiçbir şekilde siz kendiniz internetten ya da kitaplardan okuduğunuz bilgilere göre işlem yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde pek çok olumsuz durumla karşı karşıya kalabilirsiniz. Medyum büyüyü yeniledikten sonra gene nişanlınız ile aranız düzelecek ve mutlu olmaya devam edeceksinizdir. Kişinin size karşı olan davranışlarından da büyünün etkisinin bitmeye yakın olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı soğuk ve uzak davranmaya başladı ise büyünün tesiri bitiyor demektir. Bu durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Nişanlım benden ayrılır mı diyorsanız mutlaka işlemin tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu şekilde işlemin devamlılığını sağlayabilirsiniz.

Bağlama Büyüsü ile Aşık Etme Günah mıdır?

Bizim dinimize göre büyü yapan ve yaptıran kişiler en büyük günaha girmiş olurlar ve mutlaka cezalandırılacaklardır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü ya da bunun gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bu tarz işlemlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bunun yerine doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehennem ile cezalandırılırlar. Aynı zamanda hayatınızda da hiçbir şey yolunda gitmemeye başlayacaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmaya kalkmamalısınız. Mutlaka sıkıntılarınızı konuşarak halletmeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacak ve sorunlarınızı da kalıcı olarak çözmüş olacaksınızdır. Büyü yöntemini kullandığınız da ise bu durum tamamen geçicidir. Bu yüzden de büyü kullanıp günaha girmemelisiniz.

Bağlama Celbi Kullanmak

Celb yöntemini kullanarak da kişiler büyü gibi amaçlarına ulaşabilirler. Bu yöntem için de mutlaka kişilerin medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gitmeden bu yöntemi kendiniz uygulayamazsınız. Medyum celb işlemini uyguladıktan kısa bir süre sonra mutlaka amacınıza ulaşacaksınızdır. Celb işlemi uygulandıktan sonra nişanlınız ya da sevdiğiniz kişi bir daha sizden ayrılamaz. Celb işlemi büyü yöntemine göre çok daha fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bunun sebebi ise büyünün pek çok zararı olmasına rağmen celb işleminin herhangi bir zararı yoktur. Büyü yapılırken genelde üç harfliler kullanıldığı için bu varlıklar size musallat olabilirler fakat celb yönteminde böyle bir durum yoktur. Celb yöntemini kullandığınızda dikkat etmeniz gereken tek şey süresidir. Celb yönteminin tesir süresi büyüye göre çok daha kısa sürmektedir. Bu yüzden mutlaka celbin belli bir zaman geçtikten sonra yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Celb işlemi yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etki etmeye devam eder. Celb yeniletilmez ise kişi gene eskisi gibi davranmaya devam edecek ve bu yüzden de sizi terk edecektir. Böyle bir şeyin olamaması için mutlaka celb yönteminin süresine önem vermelisiniz.