Kocam Beni Aldatmasın

11 Şubat 2020 0 Yazar: medyum

Kocanın Aldatmaması İçin Neler Yapılmalı?

Evlilikte kadınların korkulu rüyası olan eşleri tarafından aldatılmak günümüz de birçok örnekleri ile devam etmektedir. Bazı kadınlar bu durumu tecrübe ederken bazı kadınlar ise eşleri tarafından hiç aldatılmamış ve çok şanslıdır. Kadınlar yüzyıllardır böyle bir durum ile karşılaşmamak için birçok yol denemektedirler.Kocam beni aldatmasındiyerek bazı kadınların büyü yaptırdığı bilinmektedir. Bu yol ne kadar tehlikeli olsa dahi ne yazık ki günümüz de hala yapılmaktadır. Eşleri tarafından aldatılan kadınların genel olarak bakımsız ve eşlerine karşı ilgisiz olduğu gözlenmiştir. Sizde büyü yaptırmak yerine eğer böyle bir korkunuz var ise kesinlikle kocanıza ve ailenize ilgi göstermelisiniz. Bu sayede eşiniz zaten size bağlı olacaktır. Hem de değişik yollar aramanıza gerek kalmayacaktır. Ülkemizde görücü usulü evlilik diye bir kavram vardır. Bu kavramda ailelerin anlaşarak kızlarını ve oğullarını evlendirdikleri bilinir. Eğer görücü usulü evlendiyseniz işiniz biraz daha zordur. Görücü usulü evlilikler genel olarak zoraki evliliklerdir. Böyle evlilerin hep aldatılma ile sonuçlandığı bilinmektedir. Bu şekilde evlenen kadınların ise eşlerini kendilerine bağlamaları daha zordur. Sonuç olarak tanımadığı bir kişi ile evlenenler, eşlerini hep evlendikten sonra tanımaya çalışırlar. Eşlerini tanıyan kadınların aldatılmamak için aldığı bazı önlemlerden biri ise kocasına büyü yaptırmaktır. Bazı kadınlar kocaları evine bağlı olması ve aldatılmanın söz konusu olmaması için eşlerine bağlama büyüsü yaptırdığı bilinir. Kadınlar günümüz de kocaları tarafından aldatılmamak için kendilerine şirinlik büyüsü yaptırdıkları bilinir. Şirinlik büyüdü yaptıran kadın sadece eşi tarafından değil tanıdıkları dost, akraba ve arkadaşları tarafından da şirin görünürler. Günümüzde celbler hakkında bilgi sahibi olan çok az kişi vardır. O sebeple kişiler hep günah olan şirinlik büyüsüne yönelmektedir. Bazı kadınlar ise büyü yaptırmayı huy haline getirmişlerdir. Çevrenizde sürekli alanında uzman medyumlardan yardım alarak büyü yaptıran kişiler var ise o kişileri uyarınız. Büyü her zaman yapılmaz. Her zaman yapıldığı takdirde kişiler büyük tehlike altına girerler ve geri dönülemez yollara saparlar. Bu sebeple kişilerin büyü yaptırmadan önce kesinlikle iki kez düşünmeleri gerekmektedir.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kadınların eşleri tarafından aldatılmamak uğruna yaptırdıkları şirinlik büyüsü sayesinde çevrelerinden de şirin gözükürler. Şirinlik büyüsü yaptırmış olan kadın çevresine ve eşine ne derse desin dedikleri kulağa hep hoş gelir. Bu sebeple kocam beni aldatmasın, eşim benden başka kimseye bakmasın diyen kadınların şirinlik büyüsü yaptırdığı bilinmektedir. Şirinlik Büyüsü ne kadar güzel bir büyü gibi gözükse dahi ne yazık ki tehlikeli bir büyüdür. Yapımında kesinlikle yardım alınması gereken büyü çeşitleri arasında yer alır. Şirinlik büyüsü yapımında kesin olarak konu hakkında bilgili ve daha önceden şirinlik büyüsü yaptırmış, alanında uzman medyumlardan yardım alınmalıdır. Şirinlik büyüsü yapımında yanlış bir işlem gerçekleşir ise kesinlikle büyü yapımı durdurulmalı ve şirinlik büyüsü bozdurulmalıdır. Kendilerine şirinlik büyüsü yaptıran kadınların bu gerçeği saklamaları gerekmektedir. Eğer bu durumu birisi öğrenirse şirinlik büyüsü bir işe yaramaz. Şirinlik büyüsünün aynı zaman da yapım işlemi maalesef pahalı bir işlemdir. Bu sebeple kişiler bu şirinlik büyüsü yapımından çekinmektedir. Kısa zamanda etki gösteren şirinlik büyüsü diğer büyüler gibi yeniletilmelidir. Şirinlik büyüsü uzun zaman sonra tesirini kaybeder. Tesirini kaybetmemesi için yaklaşık olarak kırk beş günde bir yenilemek gerekir. Kişiler belirli bir zaman sonra şirinlik büyüsü işlemi yaptırmaktan yorulur ve farklı yollar denemeye başlar. Tehlikeli olan şirinlik büyüsü yanlış yapıldığı zaman ters etki gösterir. Bu ters etki sayesinde eşiniz ve dostlarınız sizi bir düşman gibi görebilir, yaptığınız her hareket onlar için bir hata olabilir. Şirinlik büyüsü yanlış yapılmış ise bunu hemen anlarsınız. Eğer bozdurursanız bu ters etki ortadan kalkacaktır. Bozdurmak için elinize bir fırsat geçmemiş ise kırk beş gün sonra her şey eski düzenine gelecektir.

Şirinlik Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şirinlik Büyüsü genel olarak yanlış yapıldığı zaman bozdurulmak istenir. Eğer şirinlik büyüsü yapımında yardım almazmış ve kendi başınıza yapmaya çalışmış iseniz kesin olarak yanlış yapmışsınız. Şirinlik Büyüsü kırk beş gün içerisinde etkisini kaybeder. Yapımı için yardım aldığınız da herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Şirinlik büyüsü yapımında nasıl yardım alınıyor ise bozulma işleminde de yardım alınması gereklidir. Eğer şirinlik büyüsü bozulma işleminde yardım almazsanız bu durum gerçekten çok tehlikeli olabilir. Kocam beni aldatmasın diyerek yaptığınız şirinlik büyüsü kesin ve net bir şekilde ters tutar. Bozulma işleminde yardım almayıp yeniden kendiniz yapmaya kalktığınız takdirde ve yeniden yanlış yaptığınız takdirde ne yazık ki geri dönmesi güç olan bir yola girmiş olursunuz. Bozulma işlemi kesinlikle yapılma işleminden daha zor ve karışıktır. Eğer elinize bozdurmak için bir fırsat geçmemiş ise kırk beş gün bekleyiniz. Kir beş gün sonra her şey eski düzenine girecektir. Alanında uzman medyumların yardımı ile bozdurulması gereken şirinlik büyüsünün, tek başınıza ve yardım almadan bozulması imkânsızdır. Alanında uzman medyumlardan veya konu hakkında bilgili kişilerden yardım alınarak bozdurulan şirinlik büyüsü yeniden yaptırılabilir. Fakat bu işlemler gerçekleşirken her zamankinden daha dikkatli olunması gereklidir.

Şirinlik Celbi Nasıl Yaptırılır?

Şirinlik celbi hakkında bilmeniz gereken ilk şey şirinlik büyüsü gibi tekrarlanan bir yöntem olmadığıdır. Şirinlik celbi bir kere yaptırdığınız takdirde neredeyse ömür boyu sürecek kadar tesirlidir. Bu işlem her türlü büyüden daha kuvvetlidir. Halk arasında şirinlik celbi pek bilinmez. Bu sebeple kişiler kocam beni aldatmasın diyerek hep büyü yaptırmakta ve sonuçtan hep bir pişmanlık duymaktadır. Şirinlik celbi işlemi ne yazık ki büyülerden daha maliyetlidir. Fakat bu işlem tekrar istemeyen bir işlemdir. Bu sebeple kişiler içleri rahat bir şekilde yaptırmaktadır. Şirinlik büyüsü kesinlikle zararsızdır. Ne siz nede eşiniz bu işlemden hiç bir şekilde zarar görmez. Bu işlemi yaptırdıktan sonra kesinlikle eşiniz size daha düşkün ve ne yaparsanız yapın sizi affedecektir. Şirinlik büyüsü yapımında yardım almak kesinlikle önemlidir. Bu işlem kişilerin tek başlarına yardım almadan yapabilecekleri bir işlem değildir. Bu sebeple yardım almak gerçekten çok önemlidir. Şirinlik celbi yatırdıysanız eğer bu sizin çevreniz tarafından asla fark edilemez. Herkes sizin ne kadar ılımlı ve olumlu bir kişi olduğunuzu c Ok doğru konuştuğunuzu ve neredeyse her şeyde sizin haklı olduğunuzu düşünecektir. Bu işlemi yaptırdıktan sonra her hangi bir şekilde kötü niyetle yapılan büyülerden etkilenmezsiniz. Şirinlik cebinin diğer bir avantajı ise koruyucu olmasıdır. Koruyucu olan bu şirinlik celbi sizi kötü niyetli yapılan büyülerden ve o kötü niyetli büyü yapan kişilerden de koruduğu bilinmektedir. Şirinlik celbinin bozulma işlemi yoktur. Bazı kötü niyetli kişiler celb yaptırmış isteseler de celbler onlar için değildir. Şirinlik celbi basta olmak üzere iyi niyetli kişilerin ve kalbi temiz insanların yaptırabileceği bir işlemdir. Kötü kalpli kişilerin yaptırmak istedikleri celbler ne kadar uğraşsalar ve alanında uzman medyumlardan yardım alsalar dahi bu işlem hiç bir zaman gerçekleşmez.