Kocam Başka Kadınlarla Görüşmesin

8 Şubat 2020 0 Yazar: medyum

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımızda sizlere bir erkeğin istemediğiniz bir kadından soğuması, uzaklaşması ve onunla bir daha görüşmemesi için havas ilmi çalışmalarından nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine dair bir takım bilgileri sizlere aktarmak istiyoruz. Havas ilmi olarak belirtmiş olduğumuz detay aslında büyüler ve dualar ile elde edilebilen gizli ilim çalışmalarıdır. Burada belirtilen açıklama tamamen diğer internet siteleri kaynak kullanılarak gereksiz bilgilerden arındırılmış bir paylaşım oluşturulması adına sizlerle paylaşılmaktadır. Yazımızın detayında soğutma büyüsü, ayırma büyüsü veya uzaklaştırma büyüsü gibi konulara değinilecektir. Ancak bu gibi büyü çalışmalarını bizler yapmıyoruz. Ayırma celbi, uzaklaştırma celbi, soğutma celbi gibi işlemler için bizlerden yardım alabilirsiniz.

Kocayı Başka Kadınlardan Uzak Tutma

Evlilik çok ciddi sorumluluk isteyen bir süreçtir. İnsanoğlu belli bir yaş grubuna geldiklerinde evlenerek aynı evin içerisinde yaşamaları anlamına gelir. Ancak aynı evin içerisini paylaşmak belli bir zaman sonra tahammülsüzlüğü beraberinde getirebilmektedir. Bu durum her çift için aynı olmasa da ilerleyen zamanlarda monoton bir yaşam sürecine gelebilmektedir.

Evlilikte sık karşılaşılan sorunlardan birisi de kadının kocası dışarıdayken başka kadınlarla görüşmesi, kendisine bir dost, bir metres edinmesi veya bu gibi konulara eğim göstermesi gibi gözlemlenmektedir.  Bu durum ile karşılaşmak istemeyen kadınlar veya bu durumla yüzleşmek zorunda kalan kadınlar çareyi büyü süreçlerinden yardım almakta bulmaktadır. Kocanızı başka kadınlardan uzaklaştırmak veya o kadınlardan uzaklaştırmak için ayırma celbi, ayırma büyüsü, uzaklaştırma celbi, soğutma vefki gibi çalışmalar yaptırabilirsiniz.

Bu bahsi geçen çalışmaları yapmak için mutlaka bir medyumdan destek almak gerekmektedir. Hiçbir şekilde internetten anlatılanlara veya kendi araştırmalarınız dahilinde bu gibi çalışmaları yapmaya kalkışmamalısınız. Aksi taktirde bazı negatif etkileri ile karşılaşmak zorunda kalabilirsiniz. Her daim önceliğinizin profesyonel anlamda çalışma sağlayan mümkün mertebe medyum danışmanlık hizmeti konusunda vergi levhasına mensup medyumlardan destek almanız önerilerimiz arasındadır.

Kocanızı Başka Kadınlardan Uzaklaştırma Çalışması Nasıl Sonuç Verir?

Kocanıza karşı yeteri kadar ilgi gösteriyorsanız, çocuklarınız varsa, mutlu bir şekilde evliliğinizi sürdürüyorsanız hiç beklenmedik bir dönemde kocanız sizi başka bir kadınla aldatıyorsa veya bu konuya meyil gösteriyorsa çok sıkıntılı bir dönem içerisine girebilirsiniz. Çoğu evli kadının ortak sorunlarından birisi olan aldatma meselesi hiç ummadık bir anda karşınıza çıkabilir. Kocanızı başka bir kadından uzaklaştırmak için bazı büyüler vardır.

Kocayı Dostundan Ayırma Büyüsü

Ayırma büyüleri birçok kategoride ele alınan bir süreçtir. Profesyonel bir medyum desteği alınarak yapılması durumunda görevini başarıyla tamamlayan büyülerden birisidir. Ancak dinimizde ayırma büyüsü yaptırmak veya diğer büyüleri yaptırmak günah olduğu gibi bazı psikolojik sorunları da size ce yakın çevrenizdeki insanlara etki edebilmektedir. Buna göre insanlar büyü yaptırmadan önce bu araştırmaları yaptıklarında çoğu zaman vazgeçtikleri bilinir. Bu her kişide aynı etkiyi gösterecek, herkeste aynı sonuçları ortaya koyacak diye bir şey söz konusu değildir. Bu gün çok rahat bir şekilde medyumun yanına gitmeden sadece internetten yazışma ile veya telefondan konuşma ile ayırma büyüsü yaptırılabilmektedir. Ancak medyum olarak tanıdığınız kişi işinde uzman değilse işiniz bir hayli zorlaşacaktır.

Kocayı Başka Kadından Soğutma Büyüsü

Soğutma büyüleri de kadim büyü kitaplarında geniş yere sahip büyülerden birisidir. İkili insan ilişkilerini koparmak, bağlantılarını zayıflatmak amacıyla yapılabilmektedir. Sevgilileri birbirinden soğutmak, eşleri birbirinden soğutmak veya kocanızı başka bir kadından soğutmak için yaptırabilirsiniz. Ancak soğutma büyüleri de ayırma büyüleri gibi tehlikeli olan büyü gruplarından birisidir. Kocayı başka kadından veya dostundan ya da metresinden soğutmak için soğutma büyüsü yaptırmak yerine soğutma celbi yaptırmak daha etkili bir süreç olacaktır.

Kocayı Dostundan Uzaklaştırma Büyüsü

Uzaklaştırma büyüleri de yine ayırma ve soğutma büyüsü kadar etkili olan havas ilmi çalışmalarından birisidir. Örneğin; kocanız başka bir kadınının yanında yakınlık gösteriyorsa ve bu durumda sizi rahatsız ediyorsa kocaya uzaklaştırma büyüsü yaptırarak aralarındaki muhabbeti soğutabilirsiniz. Büyü etkisini hızlı bir şekilde gösterir. Ancak soğutma büyülerinin çeşitleri vardır. Hangisinin nasıl etki edeceği, ne zaman tesir edeceği de farklılık gösterebilmektedir. Büyü etkisini gösterdikten sonra bu iki kişi birbirinden nefret ederler. Tabi herkeste aynı etkiyi gösterecek diye bir şey söz konusu değildir. A kişisinde 20 günde etkisini gösterdiyse B kişisinde hiç etki etmeyebilir. Ayrıca uzaklaştırma büyüsü dinimizde günah olarak kabul edilmektedir. Kendi kendine bu büyü bozulmaz. Yaptıran kişi, büyüye maruz kalan kişi ve yakın çevrenizdeki insanlar olumsuz etkilerinden zarar görebilme ihtimalleri vardır.

Kocayı Başka Kadınlardan Uzaklaştırma Celbi

Celb işlemleri büyüler kadar etkili ama dinimizce günah olmadığı çeşitli internet sitelerinde anlatılanlar arasındadır. Bunun tam olarak günah olup olmadığının kararını elbet bizler vermiyoruz bunun için bilirkişilerden yardım almanız daha iyi olacaktır.

Uzaklaştırma, Ayırma ve Soğutma Celbi Nedir?

Yukarıdaki paragraflarımızda uzaklaştırma büyüsü, ayırma büyüsü ve soğutma büyüleri hakkında detaylara yer verdik. Aynı etkileri ayırma celbi, soğutma celbi ve uzaklaştırma celbi de göstermektedir. 7 günlük sürecek bir çalışma ile elde edilen celb işlemleri etkisini 40 gün içinde göstermektedir. Tesiri ise yapıldıktan sonra 2 hafta içerisinde göstermektedir. Kocanız başka kadınlarla birlikte yan yana geliyorsa bu durum karşısında boşanmak yerine kocanızın aklını başına alarak evli olduğunun farkına varmasını istiyorsanız bu celb işlemlerinden yaptırabilirsiniz.

Celb İşlemlerini Kime Yaptırabilirsiniz?

Büyüler ve celb çalışmaları birbirinden farklı süreçlerdir. Bu kapsamda bizler büyü yapan medyumlar değiliz. Ancak kocanızı başka kadından soğutmak veya uzaklaştırmak için celb yaptırmayı düşünürseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yapacağımız çalışma 7 günde tamamlanır ve dua, tılsımlı sözcüklerden ibarettir. Elde edilen vefk işlemi tarafınıza kargo ile gönderilecektir. Bizimle yan yana veya yakınımıza gelmenize gerek olmadan bu işlemi telefondan bizlere dile getirerek talep edebilirsiniz. Çalışma alanımız Konya’da bulunmaktadır. Medyum Danışmanlık Hizmeti adı altında vergiye tabii olduğumuzun altını çizmek isteriz.