Kısmet Açma Büyüsü

1 Ocak 2020 0 Yazar: medyum

Kısmet Açıp Kapatan Büyüler

Büyü yöntemleri farklı amaçlar için kullanılabilmektedir. Özellikle bazı büyülerin gücü diğerlerine göre daha farklıdır. İnsanlar günlük hayatlarında erişmedikleri emellerine ulaşabilmek için büyü yöntemini kullanmayı tercih etmektedirler. Kişi özel hayatında yalnız ise artık birini hayatına alabilmek ve aşık olabilmek için büyü yöntemini kullanmaktadır. Bunun için kısmet açma büyüsü kullanılmaktadır. Kısmet açma büyüsü aslında kişinin kapalı olan kısmetinin açılmasını sağlar, bunu da kişinin yıldızını yükselterek yapar. Yani kişinin yıldızı düşük olduğu için hayatında bazı şeyler olumsuz yönde ilerlemektedir. Kısmet açma büyüsü bu durumu düzeltir. Bu büyünün gücü çok büyük değildir. Bu yüzden de çok uzun süreli olarak etkili olmaz. Büyünün sürekli olarak yeniletilmesi gerekmektedir. Kısmet açma büyüsü kolay büyüler arasında yer alır. Fakat her büyünün tehlikeli yanları vardır. Kişiler büyüyü kendileri uygulayabilirler. Fakat büyüyü yanlış bir şekilde uyguladığınızda olumsuz yönleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyüyü doğru şekilde uygulamaya çalışmalısınız. Büyünün olumsuz yönlerinden etkilenmemek için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Böylece büyüden olumsuz yönde etkilenmeyeceksinizdir.

Kısmet Açma Büyüsü Yapımı

Bu Büyü yapımı için medyum özel bir muska yazar. Bu muska kişinin yıldızını yükseltmek için yazılmaktadır. Kişi bu muskanın etkisi ile artık yıldızı yüksek bir kişi olacaktır. Muska yazımı için medyum üç harflilerden yardım almaktadır. Ancak bu şekilde büyü tamamlanacaktır. Bu kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra kısa süre içerisinde kişinin büyünün etkisi altına girmesi için muskanın kişinin evinde bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişi üzerinde etkili olacaktır. Kişi kısa zamanda büyünün etkisi altına girecek ve artık yıldızı yükseleceği için çevresi tarafından fark edilir biri haline dönüşecektir. Bu şekilde kişi artık karşı cins tarafından da fark edilir biri haline dönüşecektir. Bu yüzden kişi kısa zaman içerisinden hayatının aşkı ile karşılaşacak ve kısmeti açılacaktır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak kişiler kendi kısmetlerini açtırmaktadırlar. Bu büyülü muskayı kişi üzerinde taşıdığı sürece herhangi bir sorun olmayacaktır. Aynı zamanda büyünün tesir süresine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyünün kişi üzerinde bir etkisi kalmayacaktır. Bu yüzden mutlaka tesir süresine dikkat edilmeli ve bu süre sona ermeden önce büyünün yeniletilmesi sağlanmalıdır.

Kısmet Açma Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kısmet açma büyüsü tesir süresi kısa süren bir büyüdür. Bu yüzden sürekli olarak büyünün tesir süresinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Ancak bu büyü yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Bu şekilde büyüyü yenileterek büyünün etkilerinin kişi üzerinde devam etmesini sağlayabilirsiniz. Büyü yöntemini kullanmaya başladığınız andan itibaren sürekli olarak etkilerini kontrol etmelisiniz. Aksi taktirde büyü sona erdiğinde yıldızınız tekrar geri düşecek ve bu yüzden de artık kişi gene eski hayatına geri dönecektir. Kişinin hayatındaki kişi de büyü yüzünden onunla birlikte olduğu için kısa süre içerisinde onu sevmediğini anlayacağı için terk edecektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka dikkatli olmalısınız ve büyünün zamanında yenilenmesini sağlamalısınız. kısmet açma büyüsü yeniletilmesi için tesir süresinin bitmesini de beklememelisiniz. Mutlaka büyü bitmeden önce yeniletilmesini sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyünün tesirinden hiç çıkmayacağınız için gene aynı şekilde hayatınıza devam edeceksinizdir. Bu büyünün yeniletilmesi için de kişiler kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalıdırlar. Mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün yeniletilmesi sağlanabilir. Siz kendiniz büyü yöntemini yenilemeye kalkarsanız bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmasını önlemek için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamak sizin için daha iyi olacaktır. Böylece siz büyünün olumsuz etkilerinden etkilenmemiş olacaksınızdır.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet açma büyüsü nasıl bozulur denildiğinde bu büyü çok da güçlü  bir büyü olmadığı için büyünün bozulması kolaydır. Fakat gene de dikkatli olunması gerekmektedir. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için mutlaka büyüyü kendiniz bozmaya kalkamamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyüden siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Büyünün bozulması için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyülü muska açılır ve gene üç harflilerden yardım alınarak muska üzerindeki büyünün ortadan kaldırılması sağlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü yönteminden tamamen kurtulabilirsiniz. Bu kısmet açma büyüsü etkileri ortadan kalkmaya başladığında kişi artık eski davranışlarına ve hayatına geri dönecektir. Kişinin hayatındaki kişi onu terk edecektir ve kişi gene yıldızı düşük biri haline dönüşecektir. Bu şekilde kısmet açma büyüsünün bozulmasını sağlayabilirsiniz.

Kısmet Açma Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kısmet açma büyüsü gibi bir büyü ne kadar kolay bir büyü olsa da mutlaka bu büyünün yapılması çok büyük günahtır. Dinimizde insanlar ne amaçla olursa olsun iyi bir sebep için kendi üzerlerine bile büyü yaptırdıklarında çok büyük günaha girmektedirler. Hiçbir şekilde ve sebeple büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde bu kez siz cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanmak Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saymaktır. Bu kaderi değiştirmeye çalışmaktır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu kısmet açma büyüsü gibi yöntemleri kullanmak yerine mutlaka doğal yolları tercih ederek amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Eğer hayatınızda birinin olmasını istiyor iseniz doğal yollar ile karşı cinsin dikkatini çekmeli ve normal bir şekilde davranmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca büyü gibi bir yöntemi kullanmadığınız için günaha girmemiş olursunuz ce cehennem ile de cezalandırılmayacaksınızdır. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda kişi sizi büyü yüzünden sevecekken normal yolları tercih ettiğinizde ise kişi size tamamen sizi sevdiği için aşık olacak ve yanınızda olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye ulaşmak sizin için çok daha iyi olacaktır.

Kısmet Açma Büyüsü Tehlikeli mi?

Kısmet açma büyüsü üç harfliler kullanılarak yapılan bir büyü türüdür. Bu büyü türünü kullandığınızda bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir durum ile karşılaşmamak için mutlaka doğal yolları tercih etmeniz gerekmektedir. Bu varlıklar insanlar ile uğraşmayı çok severler. Bu yüzden de size musallat olacaklardır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için büyü yönteminden uzak durmalısınız. Büyü yönteminin tehlikelerinden korunak için kendinize bir koruma muskası yaptırabilirsiniz. Bu koruma muskası sizi büyünün tüm etkilerinden ve aynı zamanda üç harflilerin etkilerinden de koruyacaktır. Bu şekilde ancak büyünün tüm etkisinden kurtulabilirsiniz. Bu koruma muskasını da mutlaka üzerinizde taşımanız gerekmektedir. Sürekli olarak büyüyü üzerinizde taşıdığınız sürece herhangi bir şekilde bir sorun yaşamayacaksınızdır. Ancak bu şekilde büyünün etkilerinden kendinizi koruyabilirsiniz. Eğer muskayı üzerinizden çıkarır iseniz kısa sürede büyünün koruma etkisi ortadan kalkacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyünün etkilerinin sürmesi için mutlaka büyüyü üzerinizde taşımaya devam etmelisiniz. Muskayı çok iyi bir şekilde muhafaza etmelisiniz. Böylece büyüden korunmuş olacaksınızdır.