Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet Açma Büyüsü

2 Ocak 2021 1 Yazar: medyum

Kısmet Açma Büyüsü

Kısmet açma büyüsü, kişinin kapalı kısmetinden ve hayatındaki tıkanıklıktan kurtulmak için yaptırabileceği bir büyüdür. Büyünün etkileri ile kişinin hayatındaki duygusal tıkanıklık açılacak ve kişinin kısmetine kavuşması ile arasında herhangi bir engel kalmayacaktır. Büyüden istenilen sonuçların alınabilmesi için büyü ritüelinin uzman bir medyumun elinden yapılması gerekmektedir.

Kısmet açma niyeti ile yapılan büyülerin önemi sadece kişinin kısmetini açması değildir. Kısmeti kapanan kişinin hayatında ciddi bir tıkanıklık oluşacaktır. Çünkü kapalı kısmet beraberinde duygusal çöküntüleri de getirebilecektir. Yaşı gelmesine rağmen kısmetini veya taliplerini bulamayan kişilerin kendisine olan özgüveni ve bireysel sevgisi azalır. Bu gibi durumlarda bireylerde ciddi psikolojik çöküntüler görülebilir.

Kısmet Açma İşlemi Etkileri

Kapalı bir kısmet sebebiyle insanların üşengeçliğe, hayatı sevmemeye ve içe kapanıklığa sürüklenmesi olasıdır. Kapalı kısmetten ötürü kişinin hayatında oluşan tıkanıklık, psikolojik açıdan bir çok soruna daha yol açacaktır. Kişi kapalı kısmetin etkilerinden ötürü kendisini eve kapatacak, asosyal ve içe kapanık bir hale bürünecektir. Zamanla üşengeçlik ve hayat sevgisinde azalma dahi görülebilecektir.

Tüm bunlardan kurtulmak için kısmet açma büyüsü yaptırmak gerekebilir. Bazen insanın kısmetine kavuşmak için sadece beklemesi yeterli olmayacaktır. Eğer kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız bunun sebeplerini öğrenmek için gerekli adımları atmalısınız. Çünkü kimisinin kısmeti kötü niyetli büyülerden ötürü kapanmış olabilir. Bu durumda sadece kısmet açma niyetli büyüler yeterli olmayacaktır.

Kapalı Kısmet Nasıl Açılır

Eğer kısmetinizin kapanmasının sebebini öğrenmek istiyorsanız medyum hoca bakımlarına başvurabilirsiniz. Yapılan bakımlar ile üzerinizdeki büyüleri tespit ettirebilirsiniz. Eğer kısmetiniz kötü niyetli kısmet kapama büyüsü veya kötü enerjiler gibi sebeplerden kapanmış ise kısmet açma niyetli büyü yeterli olmayacaktır. Bu gibi durumlarda kalan kişiler öncelikle büyü bozma veya kötü enerji arındırma işlemleri yaptırmalıdır.

Eğer üzerinizdeki kısmet kapama büyüsünü bozdurmazsanız kısmetiniz açtırmanız mümkün olmayacaktır. Kısmet açma işlemi ancak ve ancak kısmet kapama büyüsü bozulduktan sonra uygulanabilir. Uzman bir medyum hocaya danışıp büyü bozma işlemi yaptırdıktan sonra bir süre beklemelisiniz. En az bir hafta bekledikten sonra kısmet açma işlemi yaptırarak kısmetinizi tamamıyla açtırabilirsiniz.