Kiriş Büyüsü

7 Ocak 2020 0 Yazar: medyum

Kiriş Büyüsü Belirtileri

Büyü yapımı için pek çok farklı yöntem vardır. Her büyünün yapımı için farklı materyaller ve farklı yöntemler kullanılmaktadır. Büyünün yapılış amacına uygun şekilde yöntemler ve malzemeler kullanılmalıdır. Ancak bu şekilde büyü yapılabilir. Kiriş büyüsü genelde çiftlerin birbirlerinden ayrılması için kullanılan bir büyü türüdür. Bu büyü çok kuvvetli bir büyü yöntemidir. Bu büyü yapıldıktan sonra kısa zaman içerisinde tesirini kişiler üzerinde göstermeye başlar. Büyü yöntemini kullandıktan kısa bir süre sonra sonuç alacaksınızdır. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda çiftler birbirlerinden soğurlar ve ayrılma kararı alacaklardır. Kiriş büyüsü yapımı için mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü ne kadar güçlü ise o kadar çok tehlikesi de vardır. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini siz kendiniz uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyü sizi sarmaya başlayacak ve siz büyüden kötü yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Medyum büyünün yapımını sağladıktan sonra siz hiçbir şekilde büyüden etkilenemeyeceksinizdir. Sizin için böylesi çok daha iyi olacaktır.

Kiriş Büyüsü Yapımı

Kiriş büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir yağ ve ya sıvı üzerine büyülü sözcükler okunur. Daha sonra büyü yapılan kişilerin evlerindeki bir kirişe bu büyülü yapın sürülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü kişiler üzerinde etkisini gösterecektir. Bu şekilde büyü etkisini göstermeye başladığında büyünün etkisi altına girecek kişiler kısa zamanda birbirlerinden soğuyacaktırlar. Bu büyü aynı zamanda muskaya yazılarak da yapılmaktadır. Bu şekilde yapıldığında da mutlaka kişilerin evindeki kirişe bu muskanın saklanması gerekmektedir. Muskanın hiçbir şekilde kişiler tarafından bulunmaması, açılmaması ve ev dışına çıkarılmaması gerekmektedir. Ancak bu şekilde etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Aksi taktirde büyünün kişiler üzerinde hiçbir şekilde bir etkisi kalmayacaktır. Kiriş büyüsü yapıldıktan sonra kişiler artık sebepsiz yere bile kavga etmeye başlayacaklardır. Sürekli olarak birbirleri ile kavga etmeye başlarlar ve bu kavgalar her geçen gün daha da büyüyecektir. Bu yüzden kısa zamanda kişiler birbirlerinden soğurlar ve ayrılık kararı alacaklardır. Bu şekilde büyü ile birbirlerini çok seven iki kişinin bile kısa zaman içerisinde birbirlerinden ayrılmasını sağlayabilirsiniz. Büyü gücü çok büyük olduğu için kısa zaman içerisinde sonuç alacaksınızdır. Sadece dikkat etmeniz gereken şey büyünün tesir süresidir. Büyünün tesir süresi devam ettiği sürece hiçbir şekilde bir problem ile karşılaşmayacaksınızdır. Aksi taktirde büyünün tesir süresi bittiğinde artık kişiler de büyünün etkisi altından çıkacakları için normal bir şekilde hareket etmeye başlayacaklardır ve normal hayatlarına kısa zamanda geri döneceklerdir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

Kiriş Büyüsü Tesir Süresi

Kiriş büyüsü tesir süresi kuvvetli olan bir büyü yöntemidir. Bu büyü tesiri bittiğinde ise kişiler eski davranışlarına ve hayatlarına geri döneceklerdir. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyünün tesir süresinin bitmemesi için yenilenmesini sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresi yeniletildiği sürece etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün tesir süresi yeniletilmesi için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Hiçbir şekilde siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma gitmeyi denemelisiniz. Aksi taktirde bu kez büyüden siz de olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Kiriş büyüsü yeniletildikten sonra tüm etkileri gene kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Büyünün etkisi ile kişiler gene kavga etmeye başlarlar ve gene birbirlerinden ayrılacaklardır. Büyünün tesir süresinin bitip bitmeyeceğini kişilerin davranışlarından rahatlıkla anlayabilirsiniz. Eğer kişiler birbirlerine karşı yakın davranmaya başladılar ise büyünün tesir süresi sona erecek demektir. Bu yüzden mutlaka dikkatli olmalısınız. Bu gibi davranışlar ile karşılaştığınızda mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız.

Kiriş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kiriş büyüsü bozulması için de kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Medyuma gittiğinizde büyünün bozulması için büyülü muskayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Muska açılır ve içindeki büyü etkisiz hale getirilir. Bu şekilde büyü bozulmuş olacaktır. Kişiler de eskisi gibi normal bir şekilde hareket etmeye başlayacaklardır. Kiriş büyüsü bozulması için medyum üç harflileri de kullanmaktadır. Medyum bu varlıklar ile iletişime geçer ve kişiler üzerindeki büyünün etkilerinin ortadan kalkmasını sağlar. Bu şekilde büyünün hiçbir etkisi kalmayacaktır. Kiriş büyüsü bozulduktan sonra çift tekrar barışacaktır. Bu şekilde büyünün etkisiz hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Sadece büyü yönteminin bozulması için siz kendiniz herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz etkilerinden siz etkileneceksinizdir.

Kiriş Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimizde büyü yapmak ve yaptırmak son derece günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde Allah’ın buyruklarını yerine getirmediğiniz için cezalandırılacaksınızdır. Büyü insanlarım istekleri dışında hareket etmesine sebep olur. Bu yüzden kişilerin hayatları onların istekleri ve iradeleri dışında değişecektir. Bu da çok büyük günahtır. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz ve mutlaka büyüden uzak durmalısınız. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmak yerine insanlar amaçlarına doğal yollar ile ulaşmayı tercih etmeliler. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Hem günaha girmemiş olursunuz hem de cezalandırılmayacaksınızdır. Kiriş büyüsü yapımı yerine insanların mutluluğu ile değil kendi mutluluğunuz ile uğraşmalısınız. Böylesi dinimiz için daha iyidir.

Kiriş Büyüsü Tehlikeli midir?

Kiriş büyüsü güçlü bir aşk büyüsü olduğu için büyünün tehlikeleri de çok büyüktür. Bu yüzden dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü genelde üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar belli bir zaman sonra size musallat olabilirler. Böyle bir durumla karşılaşmamak için ya önlem almalı ya da büyüden uzak durmalısınız. Büyü aynı zamanda belli bir süre geçtikten sonra sadece karşı tarafı değil sizi de etkisi altına almaktadır. Artık sizde iradenizi tam anlamı ile kaybedersiniz. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Büyü yöntemini yaptırmadan önce kendinize bir koruma muskası ya da tılsım yaptırabilirsiniz. Bu koruma tılsımı sizi büyünün bütün olumsuz etkilerinden koruyacaktır ve hiçbir şekilde büyüden zarar görmeyeceksinizdir. Ayrıca üç harfliler de bu tılsıma yaklaşamazlar ve size zarar veremezler. Bu yüzden mutlaka bu tılsımı yaptırmalısınız. Kiriş büyüsü yaptırmadan önce medyuma gittiğinizde mutlaka bu muskayı yazdırmalısınız. Aynı zamanda kişiler büyü süresi boyunca bu tılsımı üzerlerinde taşımak zorundalardır. Aksi taktirde bu muskayı üzerinizden çıkarttığınızda bu kez tılsımın hiçbir şekilde sizi koruması gibi bir durum olmaz. Tılsım sizi korumayacağı için de büyünün bütün tehlikesi ile gene karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden bu tılsımı çok iyi bir şekilde muhafaza etmeli ve üzerinizden çıkartmamaya çok dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda bu kiriş büyüsünün daha güçlü olması için de ek bir büyü yaptırabilirsiniz. Bu şekilde de büyüyü sürekli olarak yeniletmenize gerek kalmaz. Kolay bir ayrılık büyüsü yaptırdığınız da hiçbir şekilde sorun yaşamayacaksınızdır. Büyü çok daha güçlü bir hale gelecektir.