Kendine Bağlama Büyüsü Etkileri Nedir

22 Nisan 2020 1 Yazar: medyum

Sevdiğim biri vardı ve onun bana bağlanıp beni sevmesini istemiştim. Onu kendime aşık etmek için elimden gelen her şeyi yaptım. Ama hiçbir şekilde sevdiğim beni sevmedi sürekli olarak beni reddetti hep. Ben de en sonunda dayanamadım ve bir arkadaşıma durumumdan bahsettim. O da bana celb yaptırmayı önerdi. Kendine bağlama celbi yaptırarak sevdiğim kişiye kavuşabilirmişim. Ben de arkadaşımın önerisini değerlendirdim ve medyuma giderek celb yaptırdım. Ben bu celbi yaptırdıktan sonra kısa zamanda sevdiğim kişi bana geldi ve beni sevdiğin söyledi. Kısa zamanda sevdiğim kişiyle birlikte olduk ve şuan çok güzel giden bir ilişkimiz var. Gerçekten çok mutluyum iyi ki de bu celbi yaptırmışım yoksa ben hala sevdiğim kişiyi bekliyor olacaktım. Ama bu celb sayesinde gerçekten sevdiğim kişi de beni sevdi. Herkese de tavsiye ederim.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır

Bağlama büyüsü çok önemlidir. Bu büyü çok güçlüdür. Bu büyünün yapımı da oldukça zordur. Bu büyü yöntemini kullanmak oldukça tehlikelidir. Büyünün yapımı için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Medyuma gittiğiniz de bu bağlama büyüsü farklı şekillerde uygulanabilir. En güçlü uygulama şekli urgana yapılan bağlama büyüsüdür. Medyum bir urgana büyü yapılacak olan kişinin isim okunarak sürekli olarak düğümler atılır. Bu düğümler kişinin size bağlanmasını sağlayacaktır. Bu şekilde rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonra bu düğümlü urganı mutlak kişinin yatağının altına koymanı gerekir. Bunun yanı sıra kilit üzerine de bağlama büyüsü yapılmaktadır. Bu yöntem için de bir asma kilit kullanılır. Bu kilit üzerine büyülü sözcükler söylenerek kitlenir daha sonra bu asma kilidin bir su içine atılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi üzerinde etkileri görülmeye başlanacaktır. Ayrıca muska yazılarak da büyü yapılabilmektedir. Muska yönteminde de medyum üç harflileri kullanarak bir muska hazırlar. Bu muskayı daha sonra mutlaka kişinin eşyaları arasına koymalısınız. Bu şekilde muska saklandığında etkileri de görülmeye başlanacaktır. Kendine bağlama büyüsü etkileri nelerdir denildiğinde bu şekilde büyü yapıldıktan sonra büyünün etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanacaktır. Kişi artık tamamen büyünün etkisi ile hareket eder. Kendi iradesini hiçbir şekilde kullanamaz hale gelir. Bu yüzden de kısa zaman içerisinde sizinle alakalı şeyler düşünmeye başlayacak, sizi sevecektir. Kısa zaman da sürekli sizi düşüneceği için size gelerek duygularını açacaktır. Özellikle büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar sürekli olarak kişiye sizin hakkınızda vesveseler verecektir. Kişi de tamamen büyünün etkisi ile bu vesveselere göre hareket etmeye başlara ve size aşık olacaktır.

Kendine Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Kendine bağlama büyüsü çok kuvvetli bir büyüdür. Etkileri uzun bir süre kişi üzerinde görülmektedir. Fakat bu etkiler belli bir zaman sonra kişi üzerinden kalkar. Yani büyünün belli bir süre geçtikten sonra mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Bunun için de kişilerin mutlaka medyuma giderek büyünün yeniletilmesini sağlamaları gerekmektedir. Büyünün yeniletilmesi için mutlaka medyuma gitmelisiniz siz kendiniz hiçbir şekilde yenileme işlemini gerçekleştirmemelisiniz. Medyum büyünün yeniletilmesi için uygulama yöntemini tekrar eder. En başından itibaren büyü tekrarlanır. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişi üzerinde devam etmesi sağlanır. Kendine bağlama büyüsü etkileri nelerdir denildiğinde bu etkiler devam etmesi için yenilemeye çok önem vermeniz gerekmektedir. Bu büyü yönteminin kullanımı sonucunda kişinin davranışlarına bakarak da büyünün yeniletilmesi gerektiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Büyü tesir süresi bittiğinde kişi normal davranışlar sergilemeye başlar. Yani size karşı da soğuk davranmaya başlayacaktır. Böyle bir durumda hemen büyünün yeniletilmesini sağlamalısınız. Bu şekilde büyünün etkilerinin kişinin üzerinde devamlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kendine bağlama büyüsü bozulması zor büyüler arasında yer alır. Bu yüzden çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bu büyünün bozulması için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyünün bozulması için siz kendiniz bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyü bozulması sırasında üç harfliler medyuma yardım ettikleri için bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Büyü bozulduktan sonra kısa zaman içerisinde büyünün tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Bu şekilde büyü etkileri bittiği için kişi normal hayatına devam eder. Sadece büyünün gücü çok büyük olduğu için kişinin çok dikkatli olması gerekmektedir. Büyü gücü kişinin gücünü emdiği için kişi bir süre enerjisiz kalacaktır. Bu yüzden büyü bozulduktan belli bir süre sonra kişinin enerjisini toparlaması gerekecektir. Bu şekilde belli bir süre geçtikten sonra ancak her şey normale dönecektir.

Kendine Bağlama Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Kendine bağlama büyüsü yaptırmak tabi ki günahtır. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak son derece günahtır. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmamalıdırlar. Kendine bağlama büyüsü  ile amacınıza ulaşabilirsiniz fakat çok dikkatli olmalısınız büyü günahtır. Büyü yöntemini kullanan kişiler kesinlikle cehennem ile cezalandırılacaklardır. Bu yüzden de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Bu büyü yöntemini denemek yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Doğal yollar ile amacınıza ulaştığınız da zarar da görmeyeceksinizdir. Kendine bağlama büyüsü etkileri nelerdir denildiğinde bu büyü yöntemini yaptırdığınız da mutlaka sonuç alırsınız ama günaha girmiş olacağınız için sizlere bu yöntemi kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Biz de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Bunun yerine sevdiğiniz kişi ile konuşarak sorunlarınınız halletmeye çalışmak daha iyi olacaktır.

Kendine Bağlama Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Kendine bağlama büyüsü yaptırdığınız da amacınıza ulaşabilirsiniz fakat bu büyü çok güçlü olduğu için tehlikeleri de çok büyüktür. Özellikle bu büyü yöntemi üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar size musallat olabilirler. Böyle bir şeyin olmaması için mutlaka kendinizi koruma altına almanız gerekmektedir. Mutlaka koruma tılsımı yaptırıp daha sonra büyü yaptırmalısınız. Bu koruma tılsımı sizi büyünün tüm olumsuz etkilerine karşı koruyacaktır. Bu şekilde kendinizi koruma altına alabilirsiniz. Kendinizi koruma altına almadığınız da bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden de zarar göreceksinizdir ve büyüden siz de etkilenmeye başlarsınız ve hiçbir şekilde hayatınız da düzgün gitmeyecektir.

Kendine Bağlama Celbi Yaptırmak

Celb yöntemi çok kullanılan büyü gibi bir diğer etkili yöntemdir. Bu yöntemi medyumlar da büyüye göre çok daha fazla tercih etmektedirler. Bunun ana sebebi ise büyünün zararlarının olmasına rağmen celb de böyle bir durumun söz konusu olmamasıdır. Celb tamamen dualarla  yapılan bir yöntemdir. Bu yüzden de rahmani bir yöntemdir ve herhangi bir şekilde kişiye bir zararı yoktur. Celb yöntemi çok daha fazla tercih edilmektedir bu yüzden. Celbi her türlü amaç için kullanabilirsiniz. Sadece bu yöntemi kullanırken biraz beklemeniz gerekmektedir. 14 gün yapım süreci vardır. Bu 14 gün yapım süreci bittikten sonra da 90 gün boyunca celbin etkilerinin sürmesini beklemeniz gerekmektedir. Bu şekilde celbden sonuç alabilirsiniz.