Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

19 Ocak 2021 1 Yazar: medyum

Kaşık Büyüsü

Kaşık ile yapılan büyü işlemi, çok amaçlı bir büyüdür. Bir başka ismiyle çift ağızlı büyüler arasında yer almaktadır. Çift ağızlı büyüler, neredeyse aynı büyü ritüelinin uygulanması ve farklı sonuçlar alınması mümkün olan büyülere verilen isimdir. Kaşık büyüsü ritüelinde de ufak bir değişiklik yaparak birbirinin tam anlamı ile zıttı olan iki farklı sonuç almak olağandır.

Kaşık kullanarak yapılan soğutma büyüsü, günümüzde en çok tercih edilen soğutma büyüleri arasında yer almaktadır. Soğutma ve ayırma niyeti ile yapılan büyülerden en kuvvetlisi kaşık işlemi değildir. Fakat buna rağmen büyü daha kuvvetli alternatiflerinden daha sık tercih edilir. Bunun sebebi uzman bir medyumun yardımı alınır ise evinizde dahi yapabileceğiniz bir büyü olmasıdır.

Soğutma için Kaşık İşlemi

İki çifti birbirinden soğutmak için uygulanan kaşık büyüsü ritüelinde belli bir ön hazırlık aşaması vardır. Bu aşamada sizin veya medyum hocanızın temin edeceği iki adet ahşap kaşık kullanılacaktır. Bu kaşıklar daha önce başka hiçbir amaçla kullanılmamış olmalıdır. Aksi takdirde büyü tutmayacaktır.

Büyünün hazırlığı için kaşıkların birine ilişkideki kişilerden birinin bilgilerini içeren tılsımlı cümleler yazılır. Diğer kaşığa ise ilişkideki diğer kişinin bilgileri ile birlikte tılsımlı sözcükler yazılır. Bu tılsımlama aşaması uzman bir medyum tarafından özenle tamamlanmalıdır. Sonrasında medyumunuz kaşıkları size gönderecek ve ritüeli tamamlamanız için gerekli talimatları verecektir.

Bağlama için Kaşık İşlemi

Büyünün geri kalan aşamalarına başlarken kaşıkları birbirine bağlamanız gerekecektir. Fakat bu noktada bir detaya dikkat etmeniz çok mühimdir. Kaşıkları birbirine içleri dışa bakacak şekilde bağlarsanız soğutma büyüsü yapmış olursunuz. Kaşıklar iç içe geçecek şekilde bağlanır ise bağlama büyüsü yapılmış olacaktır. Bağlama niyetiyle büyü yaparken kaşıklardan erkeği temsil eden dışta kalacak ve onun iç yüzeyi diğer kaşığın dışına gelecek şekilde iç içe geçirilecektir.

Büyünün niyetine yönelik kaşıklar doğru bir şekilde bağlandıktan sonra büyünün geri kalan aşamaları uygulanır. Bu aşamalarda kaşıklar her gece yarısı avuca alınıp büyünün niyeti ve büyü yapılan kişilerin isimleri telkin edilir. Bu telkin yaklaşık 10 dakika boyunca aralıksız bir şekilde yapılmalıdır. 3 Gece tekrar eden işlem sonrasında istenilen sonuçlar alınmaya başlayacaktır.