Karım Beni Çok Sevsin

26 Şubat 2020 0 Yazar: medyum

Karım Beni Sevsin

Evlilik ilişkilerinde sorunların yaşanması olan bir durumdur fakat arada bir sevgisizlik var ise sorun olan dışı olmaya adaydır. Özellikle günümüzde evliliklerin çoğunda sorunlar yaşanmaktadır. İletişimin kolaylaştı ama iletişim kurmanın zor olduğu bir dönemden geçmekteyiz. Evliliklerde her ne kadar karılar kocalarıyla ilgili sorun yaşıyor gibi görünse de kocalar da karıları ile ilgili sorunları aynı oranda yaşamaktadır. Bir de işin içinde sevgisizlik var ise mücadele etmek biraz daha zorlaşacaktır. Karım beni sevsin İsteyen bir koca öncelikli çareyi bekleyerek ve sevgiyi hak etmeye çalışarak geçirmiş olsada hak ettiği sevgi almakta zorlanabilir. Bu nedenle de büyü gibi mistik olaylardan yardım alması oldukça normaldir. Sevgisizlik bir nevi çağımızın vebasıdır. Büyü, celb, muska, dua okutmaları gibi yöntemler ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlamanız mümkündür. bahse geçen yöntemlerin tamamına internet erişimi olan bir yerden erişim sağlamanız normaldir. Ama internette çok fazla bilgi kirliliği olduğundan dolayı İşlem yapmak istediğiniz zaman konuda uzman olan bir kişiden yardım almanız yapacağınız işin kalitesi konusunda oldukça önemlidir. İster bir medyumdan isterseniz de dualar için bir hocadan imamdan ya da bir din aleminden yardım alabilirsiniz. İşlemi yaptırmak için arayışlara girmeniz halinde seçeceğiniz medyum din adamı camii imamı gibi kişilerin istediğiniz işlemle daha önce deneyimli olup başarılı olmuş olması gerekmektedir.

Karım Beni Sevsin Niyeti için Yapılacak Olan Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri bir insanın sevdiği insanı kendine bağlaması için yapılan ve mistik güçlerden yardım alınarak belirli muska ya da tılsımlar üzerinden kişilere enerji verme olaylarına denir.  Karım beni sevsin niyetiyle yapacağınız bağlama büyüleri birden fazla yöntem ile yapılabilmektedir. Bağlama büyüleri en fazla etki gösterenden en az etki gösterene kadar yapım aşaması oldukça önemli olan büyülerdir. Büyüleri kendi evinizde yapabileceğiniz gibi medyum gibi mistik güçler açısından kuvvetli olan kişilerden yardım alarak da yapabilirsiniz. Büyürler öyle insanları oturup kendi kafalarına göre yazdıkları birkaç satırdan ibaret şeyler değildir. Yer yüzünde yer alan büyülerin büyük bir kısmı eski kadim kitaplardan alıp eski dillerden çevrilen tarihi milattan öncesine kadar dayanan büyülerdir. Çok çok uzun zamanlardan biridir binlerce yıldır kadın erkek ilişkilerinde anne ol ilişkilerinde ya da iki devlet arasındaki bir mesele çözmek için bile büyülerden yardım alınmıştır. En çok bilinen bağlama büyülerini bir bakacak olursak;

  • Sabun ile bağlama büyüsü
  • İğne ile bağlama büyüsü
  • Kibrit ile bağlama büyüsü
  • Saç ile bağlama büyüsü
  • Bakır ile bağlama büyüsü

Bahse geçen büyülerin tamamı bağlama büyüleri içerisinde en popüler olan beş büyüden meydana gelmektedir. Hala kullanılan ve bilinen yüzden fazla bağlama büyüsü bulunmaktadır. Bağlama büyüleri yapım aşaması her biri için ayrı ayrı çok önemlidir.

Bağlama Büyüleri Nasıl Etki Eder?

İki insan arasındaki iletişimi daha da kuvvetlendirmek iki kişi arasındaki aşkı alevlendirmek ya da iki kişi arasındaki arkadaşlığı güçlendirmek amacıyla yapılan büyülerin tamamında bağlama büyüleri denilmektedir. Her böyle olduğu gibi bağlama büyüleri de kişiye yavaş yavaş etki etmektedir. Büyüklerin etki süreci aynı zamanda kişilerin bünyeyle alakası olan bir durumdur. Bir kişinin büyüklere karşı direnci doğuştan gelen bir yetenektir. Yani bir insanın iradesi çevresine karşı ne kadar kuvvetliyse o insana büyüye maruz kalma olasılığı o oranda düşmektedir. Ama tabii ki bu duruma çözüm getirebilecek kuvvetli büyüler de mevcuttur. Karım beni sevsin niyetiyle yapılan bağlama büyüleri hemen hemen etki eden hafif büyüklerden de oluşabilirken oldukça kuvvetli büyüklerden de oluşmaktadır. Mesela hayatı boyunca hiç sevilmemiş bir insana yapılan bir büyü ile aralarında bir dönem sevgi bağı olan ama bir sonraki dönemde aralarındaki bağ zayıflayan kişilere yapılan büyüler aynı olmayacaktır. Tabii ki bu durumları kendiniz karar vermeyecek medyumunuza danıştığımızda o size gerekli yönlendirmeleri yapacaktır. Yani size hafif bir büyü mü yoksa ağır kuvvetli bir büyüme yapılacağına ve diyorsunuz karar verecektir ama bazı medyumlar müşterilerinden sırf daha fazla para alabilmek için zahmetli ama konuyla alakası olmayan büyüler yapmayı teklif etmektedir. Bu nedenle gideceğiniz medyumu daha önce bu tarz işlemler yapmış ve olumlu sonuçlar almış olan kişilerden olması gerekmektedir.          

Bağlama Büyüleri Nasıl Bozulur?

Bağlama büyüleri etki ettikten sonra bağlama büyüsü yapan kişiye bağlanmasını istediği kişi o kadar büyük bir ilgi gösterir ki bu ilgi bir süre sonra sıkıcı olmaya başlar. İlk sıralardaki kadar hevesimiz kalmadı ise yapmanız gereken şey bağlama büyüsünü medyumunuza ya da kendiniz yaptıysanız kendiniz ya da eğer bir hoca hastasıyla yaptırdıysanız da hocaya bozdurmanız gerekmektedir. Evde büyü yapma ya da büyü bozma aşamaları kolay gibi görünse de profesyonel olmadığınız için bazı noktalarda yanlış yapma riskiniz oldukça büyüktür. Yani tamamen pürdikkat isteyen bir işlem için yeterince dikkatli ve yeterince sabırlı değilseniz lütfen evde büyü yapma ya da büyü bozma işlemlerini hiç karışmadan bu işlemi profesyonel birine yaptırmayı tercih ediniz. Bazı mistik güçler geri tepebildiği gibi ruhsal bozukluklara sebep olabilir. Bu hem büyü yapan kişi de hem de büyü yapılan kişi de görülebilen bir aksaklık olmaktadır. Büyü bozma işlemlerini mümkün mertebe tecrübeli bir kişi ile birlikte yapmanız her zaman sizin için daha iyi olacaktır. Ayrıca bir büyü bozma işleminden sonra tamamen gitmemekte azda olsa kalmaktadır. Normal aşk ilişkilerinde de insanlarda iz kalmaktadır bu bir hatıra ya da bir travma şeklinde olabilir bu nedenle geçiş aşamasında duygusal inişler ve çıkışlar yaşamanız oldukça normaldir.

Bağlama Celbi Nedir Nasıl Yapılır?

Yazımızda uzun uzun bağlama büyülerinden bahsettik. Büyürler yapım aşaması uzun yapım aşamasında materyal talep eden ruhsal olarak insanı yaralayan ama etkisini gösterdiği zaman tamamen yapılmak istediğini veren eylemlerdir. Büyüleri alternatif olarak yüzyıllardır kullanılan bir diğer yöntem de celblerdir. Celbler de büyüler gibi etki göstermekte ama bazı konularda büyülerden ayrılmaktadır. Karım beni sevsin niyeti ile bağlama celbi yaptırabilmeniz oldukça kolaydır.  Celpleri büyü demek de onlara dua demekte tam olarak ne olduğu tanımlamaya yetmeyen unsurlardır. Cepler büyüler gibi tılsımlı sözlerden oluşan dualar gibi sadece tek bir yaratıcıdan istenen ve talep edilen bilgilerden meydana gelmektedir. Bağlama celbi de ayırma celbi bir de yapılması mümkündür. Tabii ki bu işlemi yapmak için de uzman ya da profesyonel birine ihtiyacınız olacaktır. Celblerin yapılmasının tarihine bakılacak olursa İslamiyetin ortaya çıkmasından sonra büyülere alternatif olarak yapılmaya başlanmıştır. Tabii ki bu tamamen günah olmadığı anlamına gelmemektedir. Büyüler ve celbler bir kişinin özgür iradesine direkt olarak etki etmesinden dolayı günah ve mekruh kabul edilmektedir. Bu tarz konular hakkında İslami yorumlar almak isterseniz ve Kur’anı Kerim’in Türkçe açıklamasını okumanız gerekmekte ya da gidip bir din aleminden konu ile ilgili bilgi almanız gerekmektedir. En doğru bilgiyi her zaman bu konuda uzman olan kişiler verebilmektedir. Konu ne olursa olsun internette herhangi bir konu hakkında hem iyi hem de gereksiz bilgiler dolaşmaktadır bu nedenle araştırmak ve doğru yerde araştırmak oldukça önemlidir.