Kadını Kendine Bağlama Büyüsü

23 Ocak 2020 0 Yazar: medyum

Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyü yöntemleri genelde eski zamanlardan bu yana hep aşk için kullanılmıştır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak insanlar günlük yaşamlarında elde edemedikleri amaçlarını elde etmektedirler. Büyü yöntemini genelde erkekler sevdikleri kadını elde etmek için kullanmaktadırlar. Kadını kendine bağlama büyüsü kuvvetli bir bağlama büyüsüdür. Bu şekilde bu bağlama büyüsünü kullanarak rahatlıkla amacınıza ulaşabilir ve sevdiğiniz kadının da sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde sevdiğiniz kadın da kısa zaman içerisinde sizi sevecek ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Büyü yönteminin gücü çok büyük olduğu için kısa zaman içerisinde hemen sonuç alacaksınızdır. Kadını kendine bağlama büyüsü ile istediğiniz kişinin sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Fakat bu büyü kuvvetli bağlama büyülerinden biri olduğu için mutlaka büyü yapımında dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyünün yapımı için kişilerin kendileri herhangi bir şey yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Medyuma büyüyü yaptırdığınızda siz hiçbir şekilde büyüden etkilenmeyeceksinizdir.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Kadını kendine bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık sürekli olarak sizi yanında isteyecektir. Kadın kısa zaman içerisinde size aşık olacak ve sizinle birlikte yaşamak isteyecek artık hiçbir şekilde sizden ayrı bir hayat yaşamak istemeyecektir. Özellikle bu büyü üç harflilerin etkisi ile yapıldığı için kişi tamamen bu varlıkların etkisi altına girer. Kişiye üç harfliler sürekli olarak vesvese verirler. Kişi de tamamen bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Bu yüzden kısa zaman içerisinde kişi tamamen sizi düşünmeye başlar ve sizinle birlikte olmak isteyecektir. Kadını kendine bağlama büyüsü bu şekilde etkisini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiye kavuşabilirsiniz ve onunla mutlu bir birlikteliğe sahip olabilirsiniz.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün uygulanması için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Büyü üç harfliler ile birlikte uygulanan zor bir büyü yöntemi olduğu için siz kendiniz büyü yöntemini uygulamaya kalktığınızda bu kez bu varlıklar size musallat olabilirler ya da büyüden siz de olumsuz yönde etkilenmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Kadını kendine bağlama büyüsü yapımı için mutlaka büyü yapılacak olan kadına ait olan özel bir eşyaya ihtiyaç vardır. Bu eşya üzerine medyum büyülü sözcükleri okuyacaktır. Daha sonra kişiye fark ettirmeden mutlaka bu büyülü eşyayı kişinin evinde bir yere saklamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Kişi kısa zaman içerisinde büyünün etkisi ile hareket etmeye başlar. Artık sürekli olarak her yerde sizi görmeye başlar ve rüyalarında bile sizinle ilgili şeyler görecektir. Bu şekilde kadın artık tamamen hayatında sizi isteyecek ve sadece sizinle birlikte olmak isteyecektir.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Büyülerin tesir süreleri birbirlerinden farklılık göstermektedir. Büyü tesir süresi aynı zamanda çok önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kısa zaman içerisinde artık kişi büyünün etkisi altından çıkacaktır ve bu yüzden kişi normal hayatını yaşamaya devam eder. Mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyülerin tesir sürelerinin yeniletilmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü tesiri yeniletildiği sürece etkileri kişiler üzerinde görülür. Kadını kendine bağlama büyüsü tesir süresi yeniletilmesi için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Büyü gene en başından itibaren aynı şekilde yapıldığı sürece kişi üzerinde etkileri sürmeye devam edecektir. Bu şekilde büyü yeniletildiğinde kişi gene büyünün etkisi altına girer ve sizi sevmeye devam edecektir. Kişinin size karşı olan davranışlarından da rahatlıkla bu tesir süresinin bitip bitmeyeceğini anlayabilirsiniz. Kişi eğer size karşı soğuk davranmaya başladı ise kısa zaman içerisinde büyünün bütün etkisi sona erecek demektir. Bu yüzden mutlaka dikkatli olmalısınız ve kişinin davranışlarını kontrol etmelisiniz. Bu şekilde büyünün etkisinin devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Nasıl Bozulur?

Büyülerin yapılması ve bozulması oldukça zordur. Bu yüzden mutlaka çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü bozma işlemi için kişiler internetten okudukları bilgilere göre işlem yapmaya çalışmaktadırlar. Fakat bu çok tehlikelidir. Büyüler genel olarak üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar büyünün bozulmasını istemezler. Bu yüzden siz büyüyü kendiniz bozmaya kalktığınız da bu kez bu varlıklar size musallat olmaya kalkacaklardır. Böyle bir durumun olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde siz büyüden zarar görmemiş olacaksınızdır. Kadını kendine bağlama büyüsü bozulması için medyuma gittiğiniz de mutlaka büyülü eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu şekilde büyülü eşya üzerindeki etki ortadan kaldırılır. Bu şekilde büyünün etkileri kişi üzerinden kalkacaktır ve kişi kısa zaman içerisinde normal hayatını yaşamaya devam edecektir. Büyünün etkisi bittiğinde kişi hiçbir şekilde kendi üzerinde büyü olduğunu anlamaz ve büyüye dair herhangi bir şey de hatırlamayacaktır. Bu şekilde büyünün bozulmasını ve kişi üzerindeki etkisinin tamamen ortadan kalkmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda kişi büyünün etkisinden kurtulacağı için sizi de sevmediğini fark edecek ve sizi kısa zaman içerisinde terk edecektir. Bu şekilde büyü bozulmuş olur.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Büyü yöntemi ile ilgili dinimizde çok fazla ayet yer alır ve bu ayetlerde insanlar sürekli olarak uyarılmaktadırlar.  Kadını kendine bağlama büyüsü gibi bir büyü yöntemini kullanarak sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz fakat bu durum oldukça riskli ve günahtır. Büyü yöntemini kullandığınız da mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu dünyadaki hiçbir işiniz artık rast gitmeyecek ve öldükten sonra da mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanan kişiler Allah’a şirk koşmuş olurlar. Bu da en büyük günahtır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde doğal yollar ile sevdiğiniz kişiyi etkilediğiniz de kişi sizi gerçekten gerçek duygular ile sevecektir. Bu yüzden mutlaka doğal yolları denemelisiniz. Büyü yöntemini kullandığınız da ise kişi sizi sadece büyü süresi boyunca sevecektir. Böyle bir durumda büyü tesiri bittiğinde kişi de sizi anında terk edecektir. Bu yüzden bizler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizlere de büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Bu yöntemi kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız.

Kadını Kendine Bağlama Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü yöntemleri mistik bir güç olduğu için ve üç harfliler ile birlikte kullanıldığından dolayı kesinlikle bu yöntemi kullanmak çok tehlikelidir. Kişiler hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde büyü yönteminin olumsuz özellikleri ile karşı karşıya geleceksinizdir. Büyü tehlikelerinden en büyüğü ise belli bir süre sonra etkileri sizi de sarmaya başlar ve siz bu durumun farkına bile varmayacaksınızdır. Böyle bir şeyin olmaması için büyüden uzak durmalısınız. Aynı zamanda büyü üç harfliler ile yapıldığı için de bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzdende büyü yönteminden uzak durmayı tercih etmek sizin için daha iyi olacaktır.