İşimde Başarılı Olayım

28 Nisan 2020 1 Yazar: medyum

Sürekli olarak işlerinin iyi gitmesini ve şanslarının açık olmasını isteyen kişiler limon büyüsünü kullanarak amaçlarına ulaşabilirler. Limon büyüsü iyi şans, yüksek mevkide iş, bol kazanç gibi sizin hayatınızın olduğundan daha iyi ilerlemesini sağlayan bir büyü çeşididir. Bu büyü türünü kullanarak hayatınızla ilgili tüm sorunlarını önünüzden çekebilirsiniz. Uygulanması ile de oldukça kolay bir büyüdür. Bu yüzden kolay büyüler arasında yer alır. Fakat insanlar bu tarz kolay büyüleri kendileri uygulamaya kalktıklarında pek çok olumsuz duruma şahit olurlar. Bu yüzden ne olursa olsun büyü işleminin uygulanması için kişiler medyumlardan yardım almalılar. Medyum büyüyü yaparak sizi de olumsuz tüm etkilerinden korumuş olur. İşimde başarılı olayım diyen kişiler bir medyuma giderek bu limon büyüsünü uygulatabilirler. Bu büyü yöntemini uygulattıktan sonra işlerinizin yolunda gittiğini ve çok başarılı olduğunuzu göreceksiniz. Kısa zamanda işinizin en iyisi olup terfi bile alabilirsiniz.

Limon Büyüsü Kullanarak İyi Şans Elde Etmek

Limon büyüsü yapımı için medyuma gittiğiniz de bir adet limon üzerinde küçük delikler açılır. Bu büyünün tarihi Mısır firavunlarına kadar dayanmaktadır. Eski zamanlarda Mısır Firavunları kendi çocuklarının şansının ve bahtının açık olması için bu büyü yöntemini kullanırlardı. Böylece çocuk doğumundan ölümüne kadar bolluk, bereket içerisinde yaşar, yaptığı her işte başarı elde ederdi. Büyü yapımı için medyum tığ ya da iğne kullanır. Bu iğneler büyülü sözcükler ve büyü yapılacak olan kişini ismi söylenerek limon üzerine saplanır ve küçük delikler açılmış olur. Bu limon bu şekilde iğneler ile doldurulur. Daha sonra limonu karanlık bir odaya koyarak 30 gün boyunca bekletmeniz gerekmektedir. Limon çürüdükten sonra üzerindeki iğneleri alarak bir bez içerisine güzelce sararak kişinin evine saklanması gerekmektedir. Bu iğneler evinizde olduğu sürece etkilerini de hissetmeye başlayacaksınız. Farklı bir uygulama şeklinde ise iğneler bir bahçeye toprak olan bir yere gömülmelidir. Evinizin bahçesine de gömerek büyünün tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. İşimde başarılı olayım diyen kişiler limon büyüsünü bu şekilde uygulamalılar. Büyü uygulandıktan kısa bir süre sonra mutlaka sonuç almaya başlayacaksınız. Yavaş yavaş hayatınızda bir şeylerin değişmeye başladığını hissedeceksiniz. Bu büyünün ömür boyu kişi üzerinde etkili olması için ise büyülü tığlar ile kişiye bir şey örülmesi gerekmektedir. Kişi bu örme işlemini kendi yapmak zorundadır. Bu şekilde tığlar ile kendinize bir kazak ya da farklı bir şey örerek bu örgüyü kullandığınız da büyünün sürekli olarak üzerinizde etki etmesini sağlayabilirsiniz.

Limon Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Limon büyüsü uygulandıktan sonra aradan bir ay zaman geçer ve kişi özellikle kendinde bir şeylerin değiştiğini hissetmeye başlayacaktır. Bu büyü özellikle kişinin işini ve kariyerini etkilemektedir. İşimde başarılı olayım diyen kişiler bu büyüyü yaptırdıktan sonra artık her işlerinin yolunda gittiğini görürler. Bir işe girdiğiniz de büyü sayesinde artık şansta sizden yana olacaktır ve olumsuz bir sonuç almanız nerdeyse imkansızdır. Özellikle beklediğiniz bir iş var ise bu büyü ile ördüğünüz kazağı o gün giyerek işi alabilirsiniz. İş yerinizde terfi etmek istiyorsanız büyü sayesinde kısa bir süre sonra terfi alırsınız. Artık çok daha fazla kazancınız olacaktır. Sadece kariyer ya da maddi açıdan değil bu büyü aynı zamanda sizin özel hayatınızı da olumlu yönde etkilemeye başlar. Limon büyüsü her anlamda kişinin hayatına şans katar. Artık her işinizde çok daha başarılı ve şanslı biri olacaksınız. Bu büyü etkilerini gösterir göstermez hayatınız değişmeye ve düzene girmeye başlayacak.

Dinimize Göre Limon Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Dinimizde büyü ile ilgili kesinlikle yasak olduğu söylenmiş ve insanlar da bu büyü ile ilgili uyarılmışlardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyüyü kendi üzerinize bile yaptırmış olsanız, iyi bir amacı bile olsa çok büyük günahtır. Kesinlikle büyü yasaklanmış ve haram kılınmıştır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanan kişiler cehennem ile cezalandırılırlar. Sizlerin büyü yerine doğal yolları deneyerek iş hayatında başarı elde etmesi çok daha hayırlı olacaktır. Biz bu yöntemi kullanmıyoruz sizin de kullanmanızı kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemi kullanıldığında kişi cezasız kalmayacak kısa zaman sonra olumsuzluklarla karşılaşmaya başlayacaktır. Öldükten sonra da cehennem ile cezalandırılırsınız. Bu sebeplerden dolayı büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemek sizin için daha iyi olacaktır.

Limon Büyüsü Nasıl Bozulur?

Limon büyüsü farklı bir yapıma sahip olduğu için bozulması zor ve zaman alıcıdır. Bu büyünün bozulması için kendiniz bir şey yapmaya kalktığınız da olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden büyünün yapımında olduğu gibi gene büyünün bozulması için de medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Bu büyünün bozulması için büyülü tığlarla yapılan örgünün sökülmesi gerekir. Medyum bu kazağı ya da örgü her ne ise büyülü sözcükler kullanarak sökmeye başlar. Daha sonra bu ipi ve tığları kullanarak okunmuş bir su içine atar. Bu malzemeler karanlık bir oda da 21 gün boyunca bekletilmelidir. Daha sonra bu büyülü eşyaların akan bir suya büyü yapılan kişi tarafından bırakılması gerekir. Bu şekilde büyü etkisiz hale getirilmiş olur. Kişi yavaş yavaş eski hayatına geri dönmeye başlayacaktır. İşimde başarılı olayım diyen kişi büyünün bozulması ile eskiden nasıl bir hayata sahip ise hayatına kaldığı yerden devam eder.

Başarı Celbi Yaptırmak

Çağırmak anlamına gelen celb yöntemi aslında insanın niyetini dualar ile isteme şeklidir. Bu  yüzden celb günah değil rahmani bir yöntemdir. Bu sebeple de büyüden çok daha fazla tercih edilmektedir. Hayatında başarılı olmak isteyen kişiler bu dua yöntemi olan celbi kullanarak da amaçlarına ulaşabilirler. Hamas ilmi olarak geçen bu celb işlemi için gene iyi bir medyum ya da hocaya gitmeniz gerekmektedir. Bu ilmi bilen tecrübeli bir medyum ancak işlemin başarılı bir şekilde sonuçlanmasını sağlayacaktır. Bu yöntemi kendiniz uygulayamazsınız. Celb işlemi için medyuma gittiğiniz de İşimde başarılı olayım diyerek başarı celbi yaptırabilirsiniz. Bu işlem için medyum dualar ederek niyetinizin gerçekleşmesini sağlar. Medyum 14 gün boyunca işlemi uygular. Bu 14 günün sonunda kişinin 90 gün boyunca beklemesi gerekecek. Bu 90 günlük sürç sonucunda ancak işinizin de ya da hayatınızda başarılı olabilirsiniz. Celb yöntemi hemen anında etki etmez. Güçlü bir yöntemdir ama mutlaka 14 gün boyunca işlemin tekrarlanması ve 90 gün boyunca da beklenmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde bu işlemden sonuç alabilirsiniz. Bu işlem sonucunu mutlaka alırsınız. 90 gün sonunda başarısız olma gibi bir durum yoktur. Süre uzun olsa da rahmani bir yöntem oluşu ile insanlar bu yöntemi kullanmayı çok daha fazla tercih ederler. Bu işlem günah değildir tam tersine Allah’tan dua yöntemi ile bir şeyler istemektir. Niyetinizi dua yolu ile istediğiniz için günaha girmezsiniz. Aynı zamanda bu yöntem geçici bir yöntem de değildir. İşlem uygulandıktan sonra herhangi bir şekilde yenileme yaptırmanıza gerek yoktur. Kalıcıdır ve etkileri ömür boyunca kişi üzerinde görülür.