Gümüş Büyüsü

24 Aralık 2019 0 Yazar: medyum

Gümüşle Yapılan Büyüler

Büyü yöntemi çok fazla tercih edilen bir yöntemdir. Bu yöntemi kullanarak istediğiniz kişinin kontrolünü ele alabilir ve kişinin hayatını istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Büyü yöntemi genel de insanların günlük yaşamlarında ulaşmadıkları, reddedildikleri kişiler için, aşk için uygulanan bir yöntemdir. Bu büyü yöntemini kullandığınızda istediğiniz kişiyi rahatlıkla kendinize aşık edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi de size karı duygular besleyeceği için kısa zamanda birlikte olacaksınızdır. Gümüş büyüsü de aşk için uygulanan gücü ve tesiri büyük olan bir büyü yöntemidir. Gümüş büyüsü uygulandıktan sonra kısa zaman içerisinde sevdiğiniz kişi ile birlikte olacaksınızdır. Gümüş büyüsü gücü büyük bir büyü olduğu için yapımı da zordur. Bu yüzden bu büyü yöntemini kendiniz uygulayacaksanız çok dikkatli olmalısınız. Hiçbir şekilde uygulamada hata yapmamanız gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız. Büyünün olumsuz özelliklerinden etkilenmemek için mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Gümüş Büyüsü Yapımı

Gümüş büyüsü yapımı için kişiler medyuma gittiklerinde gümüş bir nesne kullanılarak büyü yapılır. Genelde büyünün yapımı için gümüş bilezik ya da gümüş kaşık gibi materyaller kullanılmaktadır.  Gümüş nesneler üzerine medyum büyülü aşk sözcüklerini okur. Daha sonra üç harflilerin de yardımı ile kişinin ismi okunarak büyü tamamlanmış olacaktır. Bu gümüş nesneyi mutlaka kişinin kullanmasını sağlamalısınız ve nesne kişiye yakın olması için onun evinde olmalıdır. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Gümüş büyüsü yapıldıktan sonra artık tamamen büyünün etkisi ile kişi hareket etmeye başlayacaktır. Bu şekilde kişi sürekli olarak sizinle alakalı şeyler düşünmeye başlar. Özellikle üç harfliler kişiye sürekli olarak sizin hakkınızda olumlu vesveseler vereceklerdir. Kişi de bu vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Kişi büyünün etkisi ile artık size karşı duygular hissetmeye başlar. Kısa zaman içerisinde kişi size aşık olacaktır. Bu yüzden de size gelerek duygularını açacaktır. Gümüş büyüsü çok güçlü bir aşk büyüsü olduğu için anında sonuçlarını göreceksinizdir.

Gümüş Büyüsü Tesir Süresi

Gümüş büyüsü tesir süresi güçlü olan ve uzun süren büyülerden biridir. Bu büyü ile sevdiğiniz kişiyi uzun süreli olarak yanınızda tutabilirsiniz. Fakat mutlaka belli bir zaman geçtikten sonra büyünün etki süresi sona erecektir. Bu yüzden çok dikkatli olmalı ve mutlaka büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Ancak bu şekilde büyünün tesir süresini kontrol edip yeniletilmesini sağladığını sürece büyünün etkileri gene kişi üzerinde sürmeye devam edecektir. Gümüş büyüsü yeniletilmesi için kişilerin mutlaka medyuma gitmeleri gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde büyüden siz olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Büyü gene aynı şekilde yapılarak yeniletilecektir. Daha sonra gene etkileri kişi üzerinde görülmeye başlanır. Büyü yeniletilme işlemi için tesir süresine mutlaka çok dikkat etmelisiniz. Büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için sizi terk edecektir ve üzerinde de büyü olduğunu anlayarak önlem alacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka büyünün tesir süresi bitmeden önce yeniletilmesine önem vermelisiniz. Büyülerin tesir süreleri kişiler üzerinde etkilerinin devamlılık kazanması için çok önemlidir. Büyüler yeniletildikleri sürece etkileri devamlılık kazanacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi sürekli olarak yanınızda olacaktır.

Gümüş Büyüsü Nasıl Bozulur?

Gümüş büyüsü yapılması zor olan büyülerden biridir ve bozulması da oldukça zordur. Özellikle büyünün yapımı sırasında medyum üç harflileri kullandığı için bu büyünün bozulması için de mutlaka medyum üç harflileri kullanacaktır. Ancak bu varlıklar isterlerse büyünün gücü ortadan kaybolacaktır. Bu yüzden siz kendi başınıza büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu varlıklar size musallat olabilirler. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Gümüş büyüsü bozulduktan sonra kişi kısa zaman içerisinde eski hayatını yaşamaya kaldığı yerden devam edecektir. Kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için artık sizi sevmediğini de anlayacak ve sizden ayrılacaktır. Gümüş büyüsü gücü  büyük bir büyü olduğu için zaman içerisinde sizin enerjinizi çekmeye başlayacaktır. Bu yüzden kişi büyü bozulsa bile hemen büyünün etkisinden kurtulamaz. Mutlaka belli bir süre geçip kişi enerjisini toplayana kadar büyü etkisini sürdürmeye devam edecektir.

Gümüş Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Gümüş büyüsü gibi güçlü büyü yöntemleri ile amacınıza kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz fakat dinimize göre büyü ve bunun gibi yolları kullanmak kesinlikle çok büyük günahtır. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Böyle bir yöntemi kullandığınızda kişilerin iradeleri ile oynayarak onları istemedikleri şekilde yönlendirmeye başlarsınız. Bu yüzden de kişi kendi hayatı ile ilgili kararları kendisi veremeyecektir. Büyü yöntemini kullandığınızda dinimize göre Allah’ın yazdığı kaderi hiçe saymış olursunuz. Bu yüzden de mutlaka cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Büyü yöntemini kullanan kişiler fani hayatta da cehennem azabı çekeceklerdir. Bizler bu yüzden büyü gibi yöntemleri kullanmayı tercih etmiyoruz ve sizlere de bu yöntemi asla tavsiye etmiyoruz. Böyle bir yöntemi kullanarak amacınıza ulaşmak yerine sevdiğiniz kişiyi doğal yollar ile etkilemeye çalışmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Ayrıca kişi sizi gerçekten sevdiği için yanınızda olacaktır. Büyü ile ise kişi sizi sevmez ve büyünün tesiri bittiğinde anında kişi sizi terk edecektir. Bu yüzden de Gümüş büyüsü gibi bir yöntemi kullanmak yerine doğal yolları kullanmayı tercih etmelisiniz. Aksi taktirde mutlaka olumsuz sonuçlar ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Ayrıca büyü yöntemi ile bir kişinin hayatını kontrol etmeye başladığınızda belli bir süre sonra büyü sizi de olumsuz yönde etkileyecektir. Bu yüzden hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmanızı size tavsiye etmiyoruz ve bizlerde bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Ne olursa olsun büyü ve bunun gibi yöntemlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır.

Gümüş Büyüsü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Büyülerin gücü çok büyük olduğu için tehlikeleri de büyük olmaktadır. Büyüler genelde üç harfliler ile birlikte yapıldıkları için belli bir süre sonra bu varlıklar size musallat olarak sizi de kendi dünyalarına çekmeye çalışabilirler. Ayrıca bu varlıklar sizin enerjiniz üzerinden besleneceklerdir. Bu yüzden de çok dikkatli olmanız ve büyü yaptırmadan önce kendinizi korumaya almanız gerekmektedir. Büyü etkisi bazı durumlarda büyü yaptıran kişiyi de sarmaya başlamaktadır. Bu yüzden de sizde artık büyü nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve büyü gibi bir yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyüden korunmak için medyuma giderek kendinize bir koruma muskası yazdırabilirsiniz. Bu koruma muskası büyünün kişi üzerindeki tesir süresi boyunca sizi büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Bu muskayı mutlaka sürekli olarak üzerinizde taşımalı ve hiçbir şekilde üzerinizden çıkartmamalısınız. Büyü kaybolur ya da açılır ise kısa süre içerisinde koruyucu özelliğini kaybedecektir ve bu yüzden siz de gene büyünün olumsuz özellikleri ile karşı karşıya kalacaksınızdır. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız.