Geri Getirme Büyüsü

26 Aralık 2019 0 Yazar: medyum

Geri Getirme Büyüsü Nedir?

Büyü yöntemini insanlar kendi çıkarları ve amaçlarına ulaşabilmek için kullanırlar. Büyü gücü büyük bir yöntem olduğu için amacınız ne ise en kısa zamanda ulaşacaksınızdır. Sadece büyü yöntemini kullanırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Büyü yönteminin gücü büyük olduğu kadar tehlikeleri de büyüktür. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Büyü yöntemleri genelde kişilerin sevip de kavuşamadıkları insanlara kavuşmak için tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Sevgilisinden ayrılan ve tekrar beraber olmak isteyen kişiler de büyü yöntemi ile sevdiklerine ulaşabilirler. Geri getirme büyüsü de bu amaçla uygulanan büyü yöntemlerinden biridir. Bu büyü yöntemini kullandığınıza kısa süre içerisinde sizi terk eden kişi size geri dönecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu bir birliktelik yaşamaya devam edebilirsiniz. Büyü yönteminin gücü büyük olduğu için kişi sizi sevmiyor bile olsa kısa zamanda size geri döneceği için gene sizinle birlikte olmaya devam edecektir. Bu büyü yöntemi aynı zamanda tehlikeli olduğundan dolayı mutlaka büyünün yapımı için kişilerin medyuma gitmesi gerekmektedir. Asla kendi başınıza büyü yöntemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu kez büyünün bütün gücü sizi sarmaya başlayacak ve siz büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka kendinizi garantiye almalısınız ve büyü yapımı için medyuma gitmeyi tercih etmelisiniz.

Geri Getirme Büyüsü Yapım Şekli

Geri getirme büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde sevdiğiniz kişiye ait olan herhangi bir eşyanın üzerine büyü yapılması gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişi büyünün etkisi altına girebilecektir. Bu yüzden mutlaka bu eşyayı medyuma götürmelisiniz. Medyum eşya üzerine büyülü sözcükleri söyler ve daha sonra bu eşya kişinin evine tekrar geri konulmalıdır. Eşya kişiye ne kadar yakın olur ise etkileri de o kadar büyük olacaktır. Aksi taktirde kişi büyünün etkisi altına giremez. Kişi büyüden etkilenmeye başladığı anda tüm davranışlarında değişiklikler olacaktır. Bu yüzden de kişi büyü etkisi ile artık sürekli olarak sizinle alakalı konular düşünmeye başlar ve sizinle alakalı hayaller kuracaktır. Bu şekilde büyü yöntemini kullanarak rahatlıkla sevdiğiniz kişinin size geri dönmesini sağlayabilirsiniz. Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi kısa zamanda sizi düşüneceği için artık sadece gözü sizden başkasını göremez hale gelir ve sürekli olarak sizin yanınızda kalmak isteyecektir. Kısa zamanda kişi size gelerek sizi tekrar sevdiğini söyleyecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin tekrar sizi sevmesini sağlayabilirsiniz. Büyünün gücü çok büyük olduğu için kısa zamanda amacınıza ulaşmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde büyü yöntemi ile rahatlıkla amacınıza ulaşacaksınızdır.

Geri Getirme Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Geri getirme büyüsü tesir süresi oldukça uzun sürmektedir. Büyünün gücü büyük olduğu için etkisi de uzun süreli olarak kişi üzerinde kalıcı olacaktır. Fakat gene de kişilerin ara sıra büyünün tesir süresini kontrol etmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde büyünün gücü bittiğinde kişi gene normal davranışlarına geri dönecek ve kısa süre içerisinde büyünün etkisi biteceği için sizi gene terk edecektir. Büyünün gücü çok büyüktür fakat tesiri sonsuz değildir. Bu yüzden mutlaka belli bir süre geçtikten sonra büyünün yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilme işlemi gerçekleştirilmesi için kişiler gene medyuma gitmelilerdir. Medyuma gittiğinizde büyü yeniden aynı şekilde yapılacaktır. Bu şekilde büyünün gücü yenilenmiş olacaktır. Büyü yeniletildikten sonra gene aynı şekilde kişi üzerinde etkileri görülmeye devam eder. Büyünün gücü büyük olduğu için gene kişiyi saracaktır. Sadece Geri getirme büyüsü tesir süresinin bitmeden önce yeniletilmesi çok önemlidir. Eğer büyünün tesir süresi biter ise kişi kısa zaman içerisinde gene normal hayatına geri dönecektir. Aynı zamanda kişi büyünün etkisinden çıkacağı için üzerinde büyü olup olmadığını da anlayacaktır. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mutlaka medyuma zamanında gidip büyünün yeniletilmesini sağlamanız gerekmektedir. Büyü yeniletildiği sürece kişiler üzerinde etkisi sürmeye devam edecektir. Bu şekilde sevdiğiniz kişinin sürekli olarak sizin yanınızda olmasını sağlayabilirsiniz.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulmalıdır?

Geri getirme büyüsü yapımı kadar bozulması da zor bir büyüdür. Bu büyünün etkileri çok büyük olduğu için kişilerin mutlaka dikkatli olmaları gerekmektedir. Büyü bozulması için medyum büyülü eşya üzerindeki büyü etkilerini üç harflilerin yardımı ile ortadan kaldırır. Büyü etkilerinin kaldırılması için bu varlıklardan yardım alınması şarttır. Bu şekilde ancak büyünün etkileri ortadan kalkacaktır. Büyünün gücü sona erdiğinde ise kişi artık tamamen normal bir insan gibi hayatını sürdürmeye devam edecektir. Artık kişi sizi sevmediği için gene sizi terk edecektir. Kişi büyünün etkisinden çıktıktan sonra hiçbir şekilde üzerinde büyü olup olmadığının farkına varmayacaktır. Büyü etkisi sona erdiğinde kişi hiçbir şey olmamış gibi yaşamaya devam eder. Geri getirme büyüsü bozulması zor ve tehlikeli büyülerden olduğu için siz kendiniz bu büyü yöntemini bozmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamalısınız. Siz kendiniz büyü yöntemini bozmaya kalktığınızda bu kez üç harfliler size musallat olabilirler. Böyle bir olumsuz durum ile karşılaşmamak için mutlaka medyuma giderek büyünün bozulmasını sağlamanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde siz büyüden zarar görmeyeceksinizdir.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak Haram mıdır?

Dinimizde büyü yöntemleri ile ilgili ayetler yer almaktadır. Fakat bu ayetler insanları büyü yapmaktan uzak tutmak ve uyarmak için gönderilmiştir. Büyü yöntemi insanların iradelerini istekleri dışında kullanmalarına sebep olan bir güç olduğu için çok büyük günahtır ve bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz. Hiçbir şekilde amacınız ne olursa olsun büyü yöntemini kullanmaktan uzak durmalısınız. Aksi taktirde büyünün bütün olumsuz yönleri sizi sarmaya başlayacaktır. Aynı zamanda günaha girdiğiniz için bu kez dinimizce cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Büyü yapan ve yaptıran kişiler dinimizce cezasız kalmazlar. Bu büyü yöntemi haramdır. Hiçbir şekilde insanlar büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Geri getirme büyüsü yapmak yerine sevdiğiniz kişi ile konuşarak aranızdaki sorunları doğal yollar ile çözmeye çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde günaha girmemiş olacaksınızdır. Ayrıca büyü yöntemini kullandığınızda sevdiğiniz kişi size geri dönecek olsa bile bu durum tamamen geçicidir ve kişi büyünün etkisinden kurtulduğunda gene sizi terk edecektir. Böyle bir durum yerine mutlaka doğal yollar ile amacınıza ulaşmaya çalışmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişi size gerçekten geri dönmüş olacaktır.

Geri Getirme Büyüsünden Korunmak

Büyü yöntemlerini kullanarak insanlar amaçlarına ulaşabilirler fakat büyü yönteminin tehlikeleri oldukça büyüktür. Bu yöntemi kullanmak yerine doğal yolları tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. Büyü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için bu varlıklar belli bir süre sonra size musallat olabilirler. Ayrıca siz de belli bir süre sonra büyünün etkisi altına girerek hareket etmeye başlayacaksınızdır. Hiçbir şekilde davranışlarınızı kontrol edemez durum düşersiniz. Bu yüzden de büyü sizi sarmaya başlar ve hayatınızı kontrol etmeye başlayacaktır. Mutlaka kendinizi Geri getirme büyüsü etkilerinden korumak için bir koruma muskası yaptırmalısınız. Ancak bu şekilde büyü etkilerinden korunabilirsiniz.