Evli Çifti Ayırmak İstiyorum

20 Şubat 2020 0 Yazar: medyum

Evlileri Ayırmak

Günümüzde birçok evli çift büyük bir aşkla evlense dahi karşılarındaki kişi ile uyum sağlamadıkları için boşanmak zorunda kalırlar. Karşınızdaki kişiyi evlenmeden önce iyice tanımalı hatta ailesini iyice analiz etmelisiniz. Bazı çiftlerin boşanma sebebi ne yazık ki aileler olabilmektedir. Evliliğin en başından karşı çıkan ailelerin bu tarz boşanmalarda büyük payı olduğu bilinmektedir. Bazı boşanmalar ise ne kadar acı ki aldatma sonucunda olmaktadır. Evli çiftlerin birbirlerini aldatmaları sonucunda boşanmalar meydana gelir. Aldatılan taraf bazen erkek olur. Ülkemizde ne yazık ki kadınlar daha çok aldatılmaktadır. Özellikle maddi durumu iyi olan erkeklerin aklına giren kadınlar vardır. Bu kadınlar sadece maddiyat için erkekleri baştan çıkartırlar. Baştan çıkarttıkları erkeklerin ailelerini bozup o erkek ile evlenmek istedikleri görülmüştür. Maddi durumu iyi olan bir erkekle evlendikten donra hayatlarının hiçbir döneminde zorluk yaşamayacaklarına inanırlar. Bazı kadınlar o kadar hırslıdır ki bu durumu kendileri yapamadıkları zaman alanında uzman medyumlardan yardım alarak büyü yaptırırlar. Bu büyüler genel olarak evli çiftleri ayırma ve aşk büyüsüdür. Büyü yapmak hiçbir zaman kesin sonuç değildir ve aynı zamanda çok büyük günahı vardır. Özellikle yuva yıkmak gerçekten büyük günahtır. Halk arasında bu durumla ilgili yuva yıkanın yuvası olmaz gibi birçok söylem vardır. Bu durumu bazen de aileler yapmaktadır. Çocuklarının evlenmesini istemediği kişi ile evlendiği sırada bu durumu alanında uzman medyumlardan yardım alarak büyü ile halletmek isterler. Bu durum sonucunda çocuklarının ayrılmaları için ayırma büyüsü olarak bilinen ve evli çifteleri ayırdığına inanılan büyüyü yaparlar. Aileler oğulları veya kızları boşandıktan sonra daha mutlu olacaklarına inandıkları için böyle bir yol seçerler. Bu durum bazen işe yarasada ne yazık ki çoğu zaman işe yaramaz sadece evliliğe zarar verir. Bu sebeple bir sonraki aşamaya geçen aileler çocuklarını ayırmak için en kuvvetli ayırma büyüsünü yaparlar.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü

En kuvvetli ayırma büyüsü genel olarak evlilere yapılmaktadır. Bu büyü yapıldığı zaman evli çiftlerin birbirlerini ne kadar çok severlerse sevsinler ayrıldıkları bilinmektedir. Ayırma büyüsü işe yaramadığı zaman yapılmaktadır. En kuvvetli ayırma büyüsü maalesef ayırma büyüsünden daha zor ve maliyetinin daha yüksek olduğu bilinir. Bazı aileler direk olarak en kuvvetli ayırma büyüsü yaptırmak isterler. Bu durum imkansızdır. En kuvvetli ayırma büyüsü iki aşamadan ve iki büyüden oluşmaktadır. İlk önce normal ayırma büyüsü yapılır. Bu sayede evli çiftin arasında soğukluk ve kavga etmeye başlarlar. Bu durum biraz böyle sürer. Yaklaşık olarak kırk beş gün sonra büyük bir kavga ile ayırılırlar. Eğer ayrılmazlar ise kesinlikle en kuvvetli ayrılık büyüsü yapılmalıdır. Evli çiftleri ayırma işlemi yarıda kalmamalıdır. Yarıda kalırsa sürekli kavga ederler. Ne ayrılabilen nede barışabilen evli çiftler zor dönemden geçerle. Böyle olayların olmaması için ya büyüyü tamamlamak gerekir ya da ayrılık büyüsünü bozdurmak gerekir. En kuvvetli ayrılık büyüsü kesinlikle çok tehlikeli bir büyüdür. Büyü yapında yardım alınması oldukça önemli ve gereklidir. Yapımında alanında uzman medyumlardan ve en kuvvetli ayırma büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden yardım alabilirsiniz. Bazı büyülerde daha önceden büyüyü yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden de yardım alındığı bilinmektedir fakat bu en kuvvetli ayırma büyüsü için geçerli değildir. Bunun sebebi ise yapımının gerçekten zor olmasından ve en kuvvetli ayrılık büyüsü yapacak kişinin konu hakkında gerçek ve doğru bilgi sahibi olması gerekmektedir. Aileler çocuklarının bu ayrılıktan zarar görmemesi için alanında uzman medyumlardan yardım alırlar. Bu sayede çocukları alabilecekleri en az zararı almaktadır. Yapım aşamasında kesinlikle çok dikkatli olmaları ve yapılan bir hata sonucunda büyünün hemen bozdurulması gerekmektedir. Bunun sebebi ise büyü yapımında kullanılan varlıklardan kaynaklanmaktadır.

En Kuvvetli Ayırma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Yapım aşamasında olduğu gibi bozulmasında da yardım alınması oldukça önemli olan en kuvvetli ayırma büyüsü, tehlikeli büyüler arasında neredeyse en üst sıralarda yer almaktadır. Evli çiftlerin kendi üzerinde büyü olduğunu aldıkları zaman da bozdurmak istedikleri büyüler arasında yer almaktadır. Aynı şekilde yapım aşamasında yanlışlık ve hata yapıldığında kesinlikle bozulması gerekir. Ayrılma büyüsü yanlış yapılsa dahi bunun çözümü vardır. Ayrılık büyüsü bozulması için alanında uzman medyumlardan ve daha önceden ayrılık büyüsü bozmuş ve olumlu sonuç almış kişilerden de yardım alınabilir. Ailelerin daha sık yaptırdığı bilinen ve evli çiftleri ayırma gücüne sahip olan bu en kuvvetli ayırma büyüsünü sadece alanında uzman medyumlar bozabilirler. Bunun sebebi ise normal kişilerin bu işlemi yapacak kadar güçleri ve bilgisi olmadığından kaynaklanmaktadır. Özellikle daha önceden büyü yapmamış ve büyü konusunda bilgisiz kişilerin bu işlemi yapması kesinlikle önerilmez. En kuvvetli ayırma büyüsünün bozulma işlemi yapım işleminden daha uzun ve daha zor olduğu bilinmektedir. Bu aşamada en kuvvetli ayırma büyüsü yapılan kişiler sürekli hasta oldukları bilinmektedir. Ailelerin en kuvvetli ayırma büyüsü yapmadan önce iyice düşünmeli ve ondan sonra karar vermeleri gerekmektedir. Yapımında kullanılan varlıkların bozulma işleminde de kullanıldığı bilinir. Bu varlıklar kişilerin gözle göremeyeceği varlıklar oldukları bilinir. Evli çiftler için çok zor bir dönemdir. Alanında uzman kişiler evli çiftlerin böyle zor durumda kalmamaları için ayırma celbini önermektedir.

Ayırma Celbi Nasıl Yapılır?

Ayırma celbi yapımı için alanında uzman medyumlardan ve ayırma celbi hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden yardım alınması gerekli ve önemlidir. Günümüzde birçok kişi ayırma celbi yaptırmak istese de yaptıramaz. Bunun en büyük sebebi ise ayırma celbi gibi birçok celbi sadece iyi niyetli kişiler yaptırabilmektedir. Sonucun iyi olmayacağı bir şey için kişiler ayırma celbi yaptıramazlar. Yapılsa dahi tutmadığı yani ayırma celbinin etkisini göstermediği bilinir. Evli çiftleri ayırma konusunda hiçbir zararı olmadan ve kişilere zarar vermeden yapılan bir işlemdir. Ayırma celbi alanın uzman medyumlar tarafından kolaylıkla yapılmaktadır. Aynı zamanda ayırma büyüsünden ve en kuvvetli ayırma büyüsünden daha düşük maliyetli olduğu bilinmektedir. Maliyetinin düşük olmasından dolayı birçok kişi ayırma celbi yaptırmaktadır. Birçoğunun yaptırdığı ayrılık celbi olumlu sonuç verse dahi birçoğunun sonucu olumsuz olmaktadır. Ayrılık celbi olan evli çiftleri aralarında çıkan soğukluktan etkilenerek anlaşmalı bir şekilde boşandıkları bilinir. Bu boşanmadan iki tarafta olumsuz bir şekilde etkilenmez. Sorunsuz olarak boşanan çitler hayatlarına kaldıkları yerden devam etmektedir. Ayrılık celbinin bir tehlikesi yoktur. Tehlikesinin olmamasının asıl sebebi ise yapım aşamasında sadece dua edilerek yapılmasından kaynaklanır. Ayrılık celbinde kişilerin gözle göremediği varlıkların kullanılası gibi bir söz konusu değildir. Alnında uzman medyumlardan alınan bilgilere göre aynı zamanda da ayrılık celbi yapmak ve yaptırmak kesinlikle günah değildir. Kişiler içleri rahat bir şekilde sevdikleri kişilerin iyilikleri için ayrılık celbi yaptırabilirler. Ayrılık celbi ömür boyu etkisini kaybetmez. Aynı zamanda da ayrılık celbi gibi herhangi bir celbi korunma amaçlı yaptırabilirsiniz. Birçok kişi ayrılık celbi gibi koruma celbi de yaptırmaktadır. Kişileri kötü amaçla yapılan büyülerden ve kötü niyetli kişilerden korudukları bilinmektedir.