Evlenmek İstiyorum

17 Şubat 2020 0 Yazar: medyum

Evlenmeyi İstiyorum

Evlilik, insanların sevdikleri kişi ile bir araya gelerek hayatlarını birleştirmesine denir. Şahitler huzurunda bir ömür boyu hastalıkta ve sağlıkta yan yana olmaya söz verilir. Kişilerin bu sebeple evlenmek istedikleri yani hayatlarına alacakları kişiyi iyi seçmelidirler. Hayatınıza alacağınız kişiyi aileniz ile tanıştırmalı ve yeteri kadar vakit geçirdikten sonra evlilik kararı alınmalıdır. Bazen insanların karşılarına yanlış kişiler çıkabilir. Kişiler karşılarına doğru bir insan çıktığında ve bu durumdan emin olduklarında evlenmek isterler. Bazı kişiler ise ne yazık ki bu kadar şanslı değildirler ve karşılarına hiç doğru kişiler çıkmaz. Böyle durumlarda bazı kişiler evlilik büyüsü, kısmet açma büyüsü gibi büyü yaptırmak isterler. Büyü yaptırmak kesinlikle çok tehlikelidir ve yapılması zor işlemlerdir. Kısmet açma büyüsünü genel olarak kişiler evlenmek istiyorum sevgilim ile artık evlenmek istiyorum diyen kişilerin ve sevgilim olsun istiyorum diyen kişilerin yaptırdığı bilinir. Evlenmek isteyen gençlerin kesinlikle acele etmemeleri acele ettikleri takdirde yanlış bir evlilik yapma ihtimallerinin yüksek olduğu bilinir. Yanlış yapılan evliliklerin iki tarafı da yıprattığı gözlemlenmektedir. Bu sebeple kişiler evleneceği kişiyi iyi seçmelidir. Evlilik için seçtiğiniz kişi yakında sizin çocuğunuza anne veya babalık yapabilecek aynı zamanda size karılık veya kocalık yapabilecek bir kişi olması gerekir. Zor zamanlarınızda yanınızda olması ve bu durum sizin için de geçerlidir. Evlendiğinizde eşinizin zor zamanlarında yanında olmanız gerekmektedir. Evlenmek isteyen fakat kendisi için doğru insani bulamayan insanlar, belirli bir süre sonra büyü yapmak gibi yapılması günah olan yollara başvururlar. Evlilik kesinlikle büyü ile yürüyemez. Bunun sebebi ise büyülerin etkileri ömür boyu sürmemektedir fakat evlilikler ömür büyü sürmektedir. Genel olarak kısmet açma büyüsü yaptırmak kişiler evlenmek istediklerini dile getirmişlerdir.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Kısmet açma büyüsü için kişilerin ilk önce alanında uzman medyumlardan yardım alması gerekir. Yardım alınmasının sebebi ise kesinlikle yapılan kişi için çok tehlikeli bir büyüdür. Kısmet açma büyüsünü genel olarak kişiler evlenmek için yaptırır. Fakat bu durum bazen ticaretle uğraşan bir esnafın dükkânın bereketlenmesi içinde yaptırılabilir. Çoğunluk olarak evlenmek istiyorum, sevgilim ile artık evlenmek istiyorum diyen kişilerin kısmet açtırma büyüsü yaptırdığı bilinir. Günümüzde ne yazık ki en çok yapılan büyüler arasında yer almaktadır. Kısmet açma büyüsü kuvvetli ve tehlikeli olmasından dolayı maliyeti yüksek büyüler arasında yer alır. Kuvvetli ve tehlikeli olması sebebi ile yardım alınması şarttır. Bu büyünün yapımında yardım alacağınız kişi ile kesinlikle kan bağınızın olmaması gerekmektedir. Kısmet açma büyüsü yapımı için daha önceden kısmet açma büyüsü yaptırmış ve olumlu sonuç almış kişilerden veya kısmet açma büyüsü hakkında yeteri kadar bilgiye sahip olan kişilerden yardım almanız gerekir. Aynı zamanda kısmet açma büyüsü yeniletilmesi gereken büyüler arasında yer almaktadır. Etki süresinin yaklaşık olarak kırk beş ve elli gün arasında olduğu bilinmektedir. Kısmet açama büyüsünü doğru yaptırdığınız takdirde karışınıza bir sürü kısmetiniz çıkacağı bilinmektedir. Genel olarak kısmet açma büyüsü yaptıran kişilerin bu kişiler arasından bir tanesi le tanışıp evlendiği gözlenmiştir. Kısmet açtırma büyüsü yapılmadan önce büyüyü yapan kişinin ve büyüyü yaptıracak olan kişinin vücut temizliği önemlidir. Eğer kişiler temiz olmazlarsa büyü tutmaz. Fakat kırk beş günde yeniletmeniz gerekir aksi halde sizinle evlenmek isteyen kişi kırk beş gün sonra fikir değiştirebilir. Kısmet açma büyüsü yapım işleminde eğer yanlış giden bir olay olursa kesinlikle büyü yapımı durdurulmalıdır. Kuvvetli olan kısmet açma büyüsü başak bir büyünün yapımı ile çok benzemektedir. Eğer kısmet açama büyüsü yapımında yanlış yapılırsa büyü hem başka bir büyü olabilir hem de tam tersi tutabilir. Yani zaten çevrenizde olmayan kısmetleriniz sizden iyice uzaklaşır ve evlenme hayalinize biraz ara vermek zorunda kalırsınız. Yapılan yanlışlık kısmet açma büyüsü bozulma işlemi ile bozulabilir. Kişiler isterlerse yeniden yardım alarak kendileri için kısmet açtırma büyüsü yaptırabilirler.

Kısmet Açma Büyüsü Nasıl Bozulur?

Kısmet açama büyüsü bozulması içinde yardım almak önemlidir. Yardım alınmadığı takdirde zaten yanlış yapılan kısmet büyüsü iyice kötü bir hale gelir. Bu durumun sizin için zararı ortaya çıkmaktadır. Böyle durumlarda hem kısmetiniz iyice kapanır hem de kendinizi çok yorgun ve bitkin hissedersiniz. Kısmet açma büyüsünü bozdurmak için alanında uzman medyumlardan yardım alabiliriz. Aynı zamanda kısmet açtırma büyüsünü bozdurmak için daha önceden kısmet açma büyüsü bozmuş kişilerden ve olumlu sonuç almış kişilerden veya kısmet açama büyüsü bozma işlemi hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden yardım alabilirsiniz. Evlenmek istiyorum diyerek yaptırdığınız kısmet açma büyüsünü yanlış yaptığınız zaman ortaya çok tehlikeli olaylar ve durumlar çıkartabilir hatta hiç evlenemeyebilirsiniz. Kısmet açma büyüsü yapımında olduğu gibi bozdurma işleminde de vücut temizliği önemlidir. Büyü bozumunda büyüyü bozan kişinin ve büyüyü bozduran kişilerin temiz olması gerekir. Genel olarak kısmet açtırma büyüsünü bozdurmak isteyen kişilerin yapım aşamasında yanlış bir işlem yaptığı bilinir. Bu büyünün bozulması da yapılması kadar zor ve meşakkatlidir. Kısmet açma büyüsü tehlikeli bir büyü olduğundan dolayı her alanında medyum uzman bu işlemi yapmak istemez. Aynı zamanda kuvvetli büyüler arasında yer aldığı için bozulma işlemi bazen yapılma işleminden daha zor olabilmektedir. Kısmet açma büyüsü her insanın kaldırabileceği bir büyü değildir. Aynı zamanda kısmet açma büyüsü yaptırmak isteyen kişilerde başka bir büyü var ise bu yapılan büyü o kişiye zarar verebilir ve büyünün bozulması gerekir. Birçok kişinin kısmet açma büyüsünü kaldıramadığı ve bu sebeple bozdurdukları bilinir. Eğer sizin de bünyeniz kısmet açma büyüsünü kaldırmadıysa kısmet açma celbi yaptırabilirsiniz.

Kısmet Açma Celbi

Kısmet açma celbi alanında uzman medyumlardan alınan bilgilere göre günah değildir. Bunun sebebi ise kötü niyetli kişilerin isteseler dahi kısmet açma celbi yaptırmadıklarındandır. Genel olarak kişiler kısmet açma celbini kısmet açma büyüsünü kaldırmadıklarından veya günah olmadığından dolayı yaptırırlar. Kişilerin özellikle evlenmek istiyorum düşüncesi ile yaptırdıkları kısmet açma celbi kesin sonuç vermektedir. Kısmet açma celbinde alanında uzman medyumlardan ve kısmet açma celbi hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden yardım alınarak yapılmalıdır. Bu yardım için kesinlikle kan bağınızın olmadığı kişilerden yardım almanız gerekir. Kuvvetli olan kısmet açma celbi aynı zamanda da kesinlikle zararsızdır. İçiniz rahat bir şekilde kendiniz için kısmet açma celbi yaptırabilirsiniz. Kısmet açma celbi yaptırdığınız zaman çevrenizdeki insanlar tarafından daha iyi görüneceksiniz ve kısmetiniz açılacak sizinle evlenmek isteyen kişiler ile tanışacaksınız. Aynı zamanda kendiniz için yaptırmış olduğunuz bu kısmet açma celbi kesinlikle sizi kötü niyetle büyülerden ve kötü niyetli kişilerden koruyacaktır. Koruyucu olarak da bilinen kısmet açma celbini günümüzde bir ok kişi yaptırmış ve memnun kalmıştır. Kısmet açma büyüsüne göre maliyeti azdır ve yeniletilmesine gerek kalmaz. Fakat yapım aşamasında temiz olunması gerekli ve önemlidir. Kısmet açma celbi yaptıran kişiler genel olarak memnun kaldıkları bilinir ve mutlu bir evlilik yaptıkları da gözlemlenmektedir.