Evlenmek İçin Babamı Nasıl İkna Edebilirim

20 Haziran 2020 1 Yazar: medyum

Merhaba arkadaşlar 3 senedir çıktığım erkek arkadaşım var. Birbirimizi seviyoruz çok iyi anlaşıyoruz 3 yıldır hiç tartışmadık bile biz asla ayrılamayız fakat annem babama bahsetmiş erkek arkadaşımdan babam çok kızdı ben 24 yaşında genç bir bayanım bende sevebilirim, aşık olabilirim ama babam izin vermiyor görüşmeyeceksin diyor. Erkek arkadaşımla da evlenme kararı aldık bana evlenme teklifi etti bende kabul ettim ama babama nasıl derim ben evlenmek istiyorum diye asla izin vermez. İnternetten biraz araştırdım bazı büyülerle babayı anneyi evlenmeye ikna etmek mümkün olabiliyormuş sizin de yorumlarınızı merak ettim. Araştırdığım konulardan birkaç tanesini sizlerle paylaşayım gerçekten aslı var mı bunların teşekkürler.

Aşık Etme Büyüsü ile Evlenme

Aşık etme büyüsü sevdiğinizi, eşinizi, sevgilinizi veya aşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık etmek için kullanılan bir büyü yöntemidir. Bu büyü yapıldığı zaman eğer doğru bir şekilde elde edilirse çok kısa bir sürede büyüye maruz kalan kişi size aşık olur. Birbirlerini seven aşık olan kişilerin evlenememeleri durumunda aşk büyüsü yapılırsa eğer evlenmelerine engel olan tüm sorunların ortadan kalkmasına da yardımcı olan bir büyüdür. Mesela sevdiğiniz kişinin sizinle evlenmek istemesi üzerine ailenizden kimse evlenmenize rıza göstermiyorsa aşk büyüsünün tesiri altına giren kişiler genelde büyüyü yaptıran ve yapılanın yakın çevresini etkisi altına aldığı söyleniyor.

Bağlama Büyüsü ile Evlenme

Bağlama büyüsü de tıpkı aşk büyüsü gibi evlendirme tarafında etkili bir büyü olduğu söylenebilir. Birbirini seven kişilerin bağlama büyüsüyle birbirlerine daha bağımlı bir insan olması amaçlanır. Bu sayede kişinin gözü bir başkasını görmez. Gece rüyalarında sevdiği kişiyi düşünür. Gündüz düşlerinde hep aklında o kişi olur. Bağlama büyüsünün çeşitleri de vardır. Çok farklı tekniklerle metotlarla elde edilebilen bağlama büyüsü her medyumun kendine has yöntemlerle elde ettiği bir işlemdir. Bir araştırma yaptığımda bağlama celbi büyüye göre daha etkiliymiş. Bağlama celbi hakkında da yazının devamında sizlere bilgi vericem.

Evlenme Büyüsü

Aslında aşk büyüsü ve bağlama büyüsüne göre evlenme büyüsü daha mantıklı olan bir büyü çalışmasıdır. Kişinin bir sevdiği varsa evlenmek için kendisine göre bir eş bulduysa eğer evliliğin önündeki engelleri kaldırmak için evlenme büyüsü yapılabilir. Yuva kurma büyüsü olarak da bilinen bu işlem doğru medyum tarafından eksiksiz bir şekilde icra edilirse kişinin evlenmesinin önü açılır.

Evlenmek İçin Ailenin Rızası Nasıl Alınır?

Farklı sebeplerle insanlar sevdikleri kişilerle maalesef yuva kuramadıkları zamanlar olabiliyor. Birçok insanın gönlünde birisi yatıyor olsa da süreç evlenme tarafına gelince bazı sorunlar çıkabiliyor. Bu sorunlar işsizlik, maddiyatsızlık, aile anlaşmazlıkları ve mezhep farklılıkları olabiliyor. Bu gibi sorunlar nedeniyle kişiler evlilik gerçekleştiremiyorlar.

Evlenmek istiyorsunuz fakat babanız veya anneniz ya da ailenizden herhangi birisi o kişiyle evlenmenizi istemiyorsa eğer evlenme celbi, aşk celbi, ya da bağlama celbi yaptırabilirsiniz. Eğer kısmetiniz yoksa kısmet açma celbi yaptırmanız tavsiye edilir.

Evlenmek için büyü yaptırmak yerine evlenme celbi yaptırmanız sizin içinizi ferah tutacak bir işlem olacaktır. Bu celb işlemi bir büyü olmadığı için hiçbir şekilde günaha girmezsiniz. Büyü yaptırmak günahtır ve bazı sorunları ortaya çıkaran amacı olabilmektedir. Çünkü büyüler cinler kullanılarak yapılan işlemlerdir. Çeşitli malzemelerin bir araya getirilerek yapıldığı bilinmektedir. Bu sitede hiçbir şekilde büyü yapılmaz ancak evlenme celbi üzerine bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Celb işlemi yapıldıktan kısa bir süre sonra evlenmenize karşı gelen sizin o kişiyle evlenmenize rıza göstermeyen yakın çevrenizdeki kişiler celbin etkisi altına girerler ve evlenmenizi sizden daha çok ister hale gelirler. Celb işlemleri dua ile yapılan bir süreç olduğu için hiçbir şekilde mum, kaşık ve diğer malzemeler kullanılarak elde edilmez. Medyum sadece size dua eder ve dua yazar bu dua ile amacınıza ulaşmanız amaçlanır.

Günümüzde birçok kişi evlenmek için bu gibi yöntemleri tercih etmektedirler. Bazı insanların kısmetleri kapatılmak için çeşitli büyü yapılabilmektedir. Sevdiği kişiyle eşiyle, sevgilisiyle aralarını bozmak isteyen kişiler ara bozucu büyüler yaptırabilmektedirler. Piyasada yüzlerce medyum bulunduğu için güven konusunu biraz aşmak gerekiyor. Her medyuma güvenmek iste sıkıntılı bir süreç olacaktır. Sonucunda maddi, manevi bir kayıp yaşayabilirsiniz.

Evlenme Celbi Nasıl Etki Eder?

Evlenme celbi medyumun bir haftalık çalışması sonucunda elde edilir. 7 günlük süreç içerisinde günün belirli zaman dilimlerinde medyum kendi odasında dua eder ve dua hazırlar. Sizin niyetinize göre tılsımlı sözcükleri söyler. 7 günün sonunda işlemi bitirir ve size bilgi verir. 15 ile 90 gün arasında etkisini göstermesi beklenir. Herkeste aynı etkiyi göstermesi beklenemez. Yüzde doksan oranlarında tutan işlem olarak bilinir. Büyülere göre daha etkili ve daha güçlü bir işlemdir.