Erkek Arkadaşımla Aramı Nasıl Düzeltirim

4 Mayıs 2020 1 Yazar: medyum

Sevgilisi ile ilişkisi güzel gitmeyen kişiler büyü yöntemini kullanarak ilişkilerini düzeltebilirler. Büyü yönteminin gücü büyüktür, mutlaka sonuç alırsınız. Fakat uygulanması için dikkat etmelisiniz. Büyü yönteminin uygulanması sırasında herhangi bir hata yapılır ise büyü etkisi bu kez ters teper. Bu yüzden mutlaka iyi bir medyuma giderek işlemlerinizi yaptırmanız gerekir. Erkek arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler yönlendirme büyülerinden birini yaptırabilirler. Bu büyü yönteminin uygulanması zordur. Mutlaka iyi bir medyuma giderek işlemi yaptırmalısınız. Yönlendirme büyüsü kısa zaman içerisinde tesirini kişi üzerinde göstererek artık kişinin tamamen kendi iradesi dışında hareket etmesine sebep olur. Bu şekilde karşı tarafa istediğinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Hamura Büyüsü ile Kişiyi Yönlendirme

Yıllar önce bile uygulanan bir büyü türü olan Hamura çok etkili ve güçlüdür. Kara büyüler arasında yer alan bu büyüyü eskiden kabileler reislerini yönlendirmek için kullanırlardı. Günümüzde de halen yönlendirme amacı ile bu büyü türü kullanılmaktadır. Erkek arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler hamura büyüsünü kullanarak sevgililerini yönlendirebilirler. Bu büyü yöntemi çok güçlüdür ve kısa zaman da sevgiliniz ile aranızı düzeltmenizi sağlar. Hamura büyüsü yapımı için çok kuvvetli yetenekli bir medyuma gitmelisiniz. Bu büyü öyle kolay yapılmaz. Özel bir ayin gerekmektedir. Bu ayin  sırasında siz de medyumun yanında olmalısınız. Medyum işlemi yapmak için bir bez bebek kullanır. Bu bebeği kendisi yapar. Bebeği yaparken de özel büyülü sözcükler söyler. Bebek yapılırken büyü yapılacak olan kişinin ismi de sürekli olarak tekrar edilir. Bu şekilde bez bebek yapıldıktan sonra birkaç tane iğne üzerine büyülü sözler söylenir. Bu bebek ile iğneleri medyum size verir. Sevgiliniz ne zaman istemediğiniz bir şey yapmaya kalksa bu iğneleri bez bebeğe batırmalısınız. Kişi gerçekten bu iğnenin battığı yer de acıyı hissedecektir. Bu yüzden kısa zaman sonra sizin istediğiniz şekilde hareket etmeye başlar. Bu büyü yöntemi en güçlü en tehlikeli büyülerdir. Bu yüzden çok dikkatli olmanız gerekir. Bu şekilde ancak büyünün etkilerini görebilirsiniz. Büyü doğru bir şekilde uygulanmaz ise hiçbir şekilde siz sonuç alamazsınız.

Hamura Büyüsünün Kişi Üzerindeki Etkileri

Hamura büyüsü yapıldıktan sonra kişinin davranışlarında büyük bir değişiklik meydana gelecek. Kişi artık tamamen farklı biri gibi davranmaya başlar. Artık size karşı çok daha ilgili olur ve artık siz ne isterseniz onu yapmaya başlar. Bu şekilde sevgilinizi istediğiniz şekilde yönlendirerek istediğiniz gibi biri olmasını sağlayabilirsiniz. Kötü giden ilişkinizi hamura büyüsü ile kurtarabilirsiniz. Bu büyü sayesinde kişi size çok daha bağlı biri haline gelir ve ilişkiniz artık bitmez. Erkek arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler bu büyü yöntemini kullandıklarında kısa zaman içerisinde kişi üzerindeki değişiklikleri görürler. Büyü etki süresi bir hafta kadardır. Bir hafta sonra büyünün etkilerini rahatlıkla kişi üzerinde görmeye başlarsınız. Bu şekilde rahatlıkla amacınıza ulaşabilirsiniz.

Hamura Büyüsünün Tesir Etme Süresi Nedir?

Hamura büyüsünün tesir süresi oldukça uzundur. Bu büyü özellikle bir bez bebek üzerine yapıldığı için en uzun süren büyülerden biridir. Gücü çok büyüktür ve neredeyse aylarca büyünün etkisi görülür. Bu yüzden sürekli olarak diğer büyüler gibi büyüyü yeniletmenize gerek yoktur. Bu büyünün tesiri bitmeye başladığında kişi üzerinden zaten rahatlıkla anlarsınız. Kişi artık sizi dinlememeye başladığında medyuma giderek rahatlıkla büyünün yeniletilmesini sağlayabilirsiniz. Erkek arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyenler büyünün tesir süresine de dikkat ettikleri sürece herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazlar. Bu şekilde rahatlıkla amacınıza ulaşırsınız.

Hamura Büyüsünü Bozdurmak Zor mudur?

Hamura büyüsü bez bebek üzerine yapılan güçlü bir kara büyü olduğu için çok dikkat edilmesi gerekir. Siz kendiniz bu  büyüyü hiçbir şekilde bozamazsınız. Bunun sebebi ise büyünün bozulması için şeytani güçlere ihtiyaç vardır. Bu varlıkların gücü sayesinde ancak büyü bozulabilir. Aksi taktirde hiçbir şekilde büyüyü bozamasınız. Büyü bozulduktan sonra ise kişi kendi hayatına ve düşüncelerine geri döner. Artık kişi kendi kararlarını kendisi verebilir. Büyü ile ilgili de herhangi bir şeyi hatırlamaz. Asla üzerinde büyü olup olmadığını anlamaz. Hamura büyüsü etkileri büyük bir büyü olduğu için büyü bozulduktan sonra kişi kendini yorgun hissedebilir. Bu geçici bir durumdur. Kişi çok uzun bir süre büyünün etkisi altında olduğu için kendini yorgun hissedecektir. Fakat kısa süre içerisinde kendisini toparlar.

Hamura Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Hamura büyüsü ile kişiler sevdikleri ile aralarını düzeltebilirler fakat bu işlemi uygularken dinimizce günah olduğunu unutmamalısınız. Büyü yapmak ve yaptırmak ne amaçla olursa olsun en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde kişiler büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelidirler. Aksi taktirde büyü yöntemini kullandığınız da çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalırsınız. Dinimize göre zaten büyü yöntemini kullanan kişi öldükten sonra cehennem ile cezalandırılır. Bu dünyada da kişinin hayatı hiçbir şekilde yolunda gitmez hatta şeytani güçler bile büyü yaptıran kişiye musallat olabilirler. Bu yüzden sizlere her ne amaçla olursa olsun büyü yöntemini kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Büyü yöntemini kullanmaktan kesinlikle uzak durmalısınız. Biz de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Siz de hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Hamura Büyüsünü Yaptırmak Tehlikeli midir?

Hamura büyüsü çok kuvvetli bir büyü türü olduğu için tehlikeleri de çok büyüktür. Kişiler bu büyüyü yaptırırken mutlaka tehlikelerini de bilmemeliler. Bu büyü türü kara büyülerden olduğu için şeytani güçler ile birlikte yapılır. Bu varlıklar insanlara musallat olabilirler. Bu yüzden dikkatli olmalısınız. Büyünün yapımından önce bu varlıklardan kendinizi koruyabilmek için mutlaka bir koruma tılsımı yaptırmalısınız. Ancak bu şekilde kendinizi büyünün etkilerinden ve şeytani güçlerden koruyabilirsiniz. Aksi taktirde bu varlıklar size musallat olurlarsa bu kez sizin de duygu ve düşüncelerinizi yönlendirmeye başlarlar. Bu yüzden tılsımı yaptırarak kendinizi korumalısınız.

Yönlendirme Celbi ile Sevdiğini Yönlendirmek

Yönlendirme celbi de kullanarak istediğiniz gibi sevdiğiniz kişinin duygu ve düşüncelerini yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde de rahatlıkla sevdiğiniz kişi ile ilişkinizi düzeltebilirsiniz. Erkek arkadaşımla aramı nasıl düzeltirim diyen kişiler celb yöntemini kullanmak için mutlaka medyuma gitmeliler. Bu yöntem uygulaması ile oldukça farklıdır. Bu yöntemin uygulanması için medyum ya da hoca 2 hafta boyunca sürekli olarak gece gündüz demeden dua ederler. Bu dualar sonucunda üç ay beklemek gerekir. Bu üç aylık süreç boyunca da sizin sürekli olarak dua etmeniz gerekir. Mutlaka niyetinizi de temiz tutmalı ve kalpten istemelisiniz. Gerçekten kalpten bir şekilde dua ettiğiniz de sonuç alacaksınız. Bu işlem uygulandıktan sonra üç ayın sonucunda mutlaka sevdiğiniz kişi celbin etkisi altına girerek hareket etmeye başlar. Kişi artık bambaşka biri olur ve ilişkinizi celb ile kurtarmış olursunuz. Celbin bir zararı yoktur ve tamamen dualar ile uygulanan bir yöntem olduğu için de günah değildir. Bu şekilde büyü yerine bu celb yöntemini kullanarak amacınıza günaha girmeden ulaşabilirsiniz.