Erkek Arkadaşım Beni Aldatmasın

23 Şubat 2020 0 Yazar: medyum

Günümüzde ve geçmişte ilişkilerde en önemli konu sadakat olmuştur. Sadakat ilişkilerde bazen sevginin önüne bile geçmektedir. Her kişi hayatına alacağı insanın kendisine karşı sadakatli olmasını istemektedir. Hiç kimse ilişkisinde sevdiği kişi tarafından aldatılmak istemez. Bu durum korkulan ve çekinilen bir konu olmuştur. Sürekli şüphe duyulan ilişkilerde de hep sorun olmuştur. Sevdiği insanın aldatmasını istemeyen kişiler farklı çözüm yolları aramışlardır. Bu çözüm yollarından biri de büyü yöntemidir. Büyü yöntemi kullanılarak sevdiği kişinin aldatması engellenmek istenmiştir. Bu gibi durumlarda kullanılan büyü yöntemi bağlama büyüsü olmaktadır. Bağlama büyüsü kişinin sevdiğinden başka kimseyi görmemesini sağlamaktadır. Bu yöntem sayesinde erkek arkadaşım beni aldatmasın isteğiniz gerçek olacaktır. Bağlama büyüsü yöntemiyle birlikte erkek arkadaşınızla ilgili şüpheleriniz son bulacak ve ilişkinize daha mutlu bir şekilde devam edebileceksiniz.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Erkek arkadaşım beni aldatmasın isteğinde olan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konu büyünün nasıl yapıldığıdır. Bağlama büyüsü büyü tarihinin en önemli büyülerinden biridir. Oldukça güçlü bir büyü türüdür. Yapılması da oldukça zordur. Bu sebeple bağlama büyüsünün tek başına yapılması oldukça sakıncalı bir durumdur. Büyü yapımı sırasında oluşacak en küçük hatada sizin zarar görme ihtimaliniz ya da büyünün ters tepme ihtimali vardır. Bağlama büyüsü yapımı için en mantıklı yöntem alanında uzman bir medyum bulmaktır. Medyumlar büyü yapımı konusunda oldukça deneyimli kişilerdir. Büyüyü medyumun yapması sizin için daha faydalı olacaktır. Bağlama büyüsünün yapımı için büyü yaptıracağınız kişinin bilgilerini medyuma vermeniz gerekmektedir. Bilgilerin eksiksiz ve doğru olması gerekmektedir. Büyü uygulanacak kişinin bilgilerinin yanlış olması başka birine etki etmesine sebep olmaktadır. Bu konuya dikkat etmeniz gereklidir. Gerekli malzemeler tamamlandıktan sonra medyum bağlama büyüsü işlemini tamamlayacaktır. Büyü tamamlandıktan sonra kısa zaman içinde etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyünün etkisiyle birlikte sevdiğiniz kişinin gözü sizden başka kimseyi görmemeye başlayacaktır.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Erkek arkadaşım beni aldatmasın isteğinde olan kişilerin merak ettiği konulardan biri de bağlama büyüsünün etkileri olacaktır. Bağlama büyüsü güçlü bir büyü türüdür. Bu sebeple etkileri de oldukça fazla ve güçlüdür. Bu büyü türünün en büyük etkisi sevdiğiniz kişinin sizden başka kimseye bakmaması olacaktır. Size tamamen bağlanacak ve gözü sizden başka kimseyi görmeyecektir. Sizin isteklerinizi hep ön planda tutacaktır. Gece rüyalarında bile sizi görmeye başlayacaktır. Sizin yanınızda olmak için kendine bahaneler bulacaktır. Büyünün etkisi altındayken sizi aldatma ihtimali kesinlikle yoktur. Bağlama büyüsünün yapıldığı kişi sadece sizi sevecektir. Bu büyü yöntemiyle istekleriniz gerçek olacaktır. Aranızda bu sebepten gerçekleşen kavgalar ve tartışmalar zaman içinde azalmaya başlayacaktır. Sevgilinizin başka kişilere yönelme huyları var ise bu huyları yok olacaktır. Sizin isteklerinizi gerçekleştirmek için ne gerekiyorsa yapmaya başlayacaktır. Etrafındaki insanlar da bu değişimi fark etmeye başlayacaklardır. Zaman geçtikçe ailesinden çok sizi düşünmeye başlayacaktır. Sizinle zaman geçirmek için ne gerekiyorsa yapmaya başlayacaktır. Sizin üzerinize düşmeye başlayacak ve sizin mutluluğunuz için çabalamaya başlayacaktır. Bu şekilde sevgiliniz sizi aldatmadan birlikteliğinize devam etmeniz mümkün olmaktadır. Böylece şüphe duymadan güven içinde ilişkinize devam etmeniz mümkün olmaktadır.

Bağlama Büyüsünün Yan Etkileri

Erkek arkadaşım beni aldatmasın isteğinde olan kişiler bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdiklerinde yan etkilerini de göz önünde bulundurmalıdır. Bu büyü türünün olumlu etkilerinin yanında olumsuz etkileri de olmaktadır. Bu olumsuz etkilerin başında kişinin kabuslar görmeye başlaması gelmektedir. Bunun yanında büyü yapılan kişide karamsar bir ruh hali görünmeye başlanır. Gün içinde dalgın ve uykulu olmaya başlar. Normal zamana göre daha fazla uyumaya başlar. İlgi duyduğu şeyler zaman içinde değişmeye başlayacaktır. Normalde yalan söylemeyen kişilerde yalan söyleme huyları başlamaktadır. Büyü yapılan kişi psikolojisinin bozulduğunu düşünmeye başlayacaktır. Bunun için kullandığı ilaçlar da yanıt vermeyecektir. Bağlama büyüsü sevdiğiniz kişiyi size tamamen bağlar fakat bu kötü etkilerin de olabilme ihtimali bulunmaktadır. Büyüyü yaptırmaya karar verdiğiniz zaman bu etkileri göz önünde bulundurmalı ve öyle yaptırmalısınız. Sevdiğiniz kişinin zarar görmesini istemiyorsanız büyüyü yaptırmadan önce iyi düşünmeniz gerekmektedir.

Bağlama Büyüsü Tesir Süresi

Erkek arkadaşım beni aldatmasın isteğinde olan kişilerin merak ettiği bir diğer konu bağlama büyüsünün tesir süresidir. Her büyünün kendine göre ayrı tesir süreleri olmaktadır. Bağlama büyüsünün kendi içinde farklı yapılış amaçları ve ritüelleri bulunmaktadır. Her yöntemin ayrı tesir süresi bulunmaktadır. Ayrıca kişiden kişiye de tesir süresi fark etmektedir. Genel olarak büyülerin tesir süreleri iki hafta olmaktadır. Büyü işlemi tamamlandıktan iki hafta sonra etki etmeye başlayacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir konu vardır. Büyü kişinin üzerinde çok uzun süre kalmamaktadır. Tesiri geçmeye başladığı zaman kişi eski hayatına geri dönmeye başlar. Büyünün etkisinden çıkmaya başlayacaktır. Bu olayın olmamasını istiyorsanız bağlama büyüsü yenileme işlemi yapmanız gerekmektedir. Yenileme işlemi tek başınıza yapmamanız gereken önemli bir işlemdir. Büyü yenileme işlemi sırasında oluşacak en küçük hatada büyünün size zarar verme ihtimali ve ters tepme ihtimali olmaktadır. Yenileme işlemini alanında uzman bir medyuma yaptırmanız gerekir. Medyumlar büyü yapımı ve yenileme işlemlerinde daha deneyimli kişilerdir. Medyum bağlama büyüsü yenileme işlemini tamamladıktan sonra kişi tekrar büyünün etkisi altına girecektir. Böylece tekrar size bağlanacak ve sizden başka kimseye bakmayacaktır.

Bağlama Celbi

Erkek arkadaşım beni aldatmasın isteğinde olan fakat bağlama büyüsü ile riske girmek istemeyen kişiler bağlama celbi yöntemini kullanabilmektedirler. Bağlama celbi işlemi havas ilmi ve uygulamalarına dahildir. Yapımı büyü gibi ritüel gerektirmez. Bazı dualar ve sözler kullanılmaktadır. Büyü işlemi yapmak ve yaptırmak oldukça riskli ve tehlikelidir. Dinimize göre büyü yapmak ve yaptırmak günahtır. Celb işleminin günahı yoktur. Büyü yapmanın ve yaptırmanın dinimize göre cezası cehennem olacaktır. Celb uygulamasını kullanarak günaha ve tehlikeye girmeden isteğinize kavuşmanız mümkündür. Bu konu hakkında yaşanan bir örnek verilebilir. Yakın arkadaşım ve erkek arkadaşı uzun zamandır görüşüyorlardı. Araları çok iyi olsa da zaman zaman bazı konular sebebiyle tartışmalar yaşıyorlardı. Arkadaşım sevgilisinin aldatmasından çok korkuyordu. Ona bu konuda bir türlü güvenemiyordu. Aralarında yaşanan bazı tartışmalar da bu güvensizlik sebebiyle olmaktaydı. Ne kadar sevgilisiyle konuşsa da yine de içine sinmiyordu. Bazı şeyleri gizlemesinden korkuyordu. Ne yapacağını düşünürken araştırmalarının sonunda celb uygulamasını buldu. Celb işlemi büyü gibi olmadığı için içi rahatlamış ve ikna olmuştu. Sonrasında bağlama celbi işlemini yaptırdı. Celbi yaptırdıktan iki hafta sonra etkilerini görmeye başladı. Sevgilisi onun üzerine daha çok düşmeye başlamıştı. Düşüncelerine çok önem veriyor ve sürekli ne isterse onu yapıyordu. Eskisi gibi şüphe duymuyordu. Aralarında bu sebepten oluşan kavgaları zaman içinde azalmaya başlamıştı. Bağlama celbi sayesinde sorun yaşamadan mutlu bir şekilde ilişkilerine devam ettiler. Siz de erkek arkadaşım beni aldatmasın isteğinde bulunuyorsanız ve büyü yaptırarak riske girmek istemiyorsanız bağlama celbi yaptırabilirsiniz. Celb uygulamasını gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.