Çamaşır Büyüsü

16 Ocak 2020 0 Yazar: medyum

Çamaşırla Yapılan Büyüler

Çamaşır büyüsü bağlama büyüleri içerisinde en fazla tesir gösteren büyülerden biri olarak bilinmektedir. Bu büyü kişinin giydiği çamaşırlara yapılır. Özellikle atlet, çorap, tişört, boxer ya da şapka bigi şeylere yapılabilir. Her büyü gibi bu büyünün de bir uzman tarafından yapılması tavsiye edilmektedir. Çamaşır büyüsü için öncelikle inançlı ve kararlı olmanız gerekmektedir. Bu nedenle de büyüyü yapmadan önce neden yaptığınıza ve ne kadar istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Çamaşırlar sürekli bedenle temas halinde olmasından kaynaklı olarak çabuk tesir eden büyülerden biri olarak bilinmektedir. Çamaşır büyüsü eski sevgiliye kocaya anneye babaya ya da çocuğa yani size bağlanmasını istediğiniz herkese yapılabilir. Bu nedenle kime yapmak istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Bu büyüyü yapmak için öncelikle kullanacağınız çamaşırın sadece ve sadece büyü yapılacak kişi tarafından giyildiğinden emin olmanız gerekmektedir. Eğer o çamaşırı o kişi dışında başka bir kişi giyerse etki etmeyecektir. Bu nedenle seçilen çamaşırın iç çamaşırlardan seçilmesi etki için daha iyi olacaktır. Bu büyüyü normal bir insanın yapması mümkün değildir. Bu nedenle olası yanlış sonuçlardan kaçınmak için büyünün detaylarına girmeyeceğiz. Bu büyüyü bir medyum ışığında yapmanız etkisi için daha iyi olacaktır. Büyü yapılırken çok ütopik rakamlar teklif eden kişilere itibar etmeyiniz. Bu nedenle de iyi bir medyum araştırması yapmanız gerekmektedir.

Çamaşır Büyüsü Etkileri

Çamaşır büyüsü etkileri daha önce de bahsedildiği gibi kullanılan çamaşıra ve kullanan kişiye yakınlığına göre değişmektedir. Yani iç çamaşırı kullanımı çorap kullanımından aha fazla etki gösterecektir. Bu nedenle kadın ya da erkek olsun bu kişileri seçerken kullandığınız materyalin de iç çamaşırı olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Çamaşır büyüsü 1 hafta gibi çok kısa bir süre içerisinde etkisini göstermektedir. Ama bu etki tabi ki kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Bu nedenle de etki süresi bir haftayı geçerse endişelerinizden arınmanız gerekmektedir. Her büyü de olduğu gibi bu büyüyü yaptıran kişi belirli bedeller ödemek zorundadır. Doğanın dengesi ile oynamanın cezası doğaya dengeleyici bir şeyler vermektedir. Yani siz sevdiğinize kavuşurken çok sevdiğiniz başka bir insanla aranız bozulabilir bu gibi etkilere her zaman hazırlıklı olmalısınız. Bazı zamanlarda ya da bazı iradesi sağlam kişilerde büyü belirli aralıklar ile yenilenmek ister bu nedenle farklı medyumlar yerine aynı medyum ile düzenli zaman aralıkları ile bu büyüyü yenilemeniz gerekmektedir. Ayrıca büyüyü her yenilemenizde sevdiğiniz başka bir şeyden vazgeçmek zorunda kalacaksınız. Daha önce de söylediğim gibi alanında uzman ve ne yaptığını bilmeyen bir medyumla bu işi yaparsanız sevdiğiniz kişiye zarar verebilirsiniz. Bu nedenle medyumu iyi seçmeli ve sürekli olarak iletişim halinde olmalısınız. Bu nedenle de alanında iyi bir medyum bulmak zorundasınız.

Çamaşır Büyüsü Nelere Etki Etmek İçin Uygulanır?

Tabi ki her büyünün kendine özel alanları bulunmaktadır. Bu nedenle de hangi büyünün hangi alana hizmet ettiğini bilmeniz gerekmektedir. Çamaşır büyüsü etki alanlarına bir bakacak olursak;

  • Ayrılmak üzere olan aileleri yeniden barıştırmak,
  • Geniş ailelerde kayınvalide ya da kayınpeder için susturma ve şirinlik işlemlerinde,
  • Terk eden erkeğin ya da kadının pişman olması,
  • Kalbine perde inmesi durumunda bu perdenin kaldırılması,
  • Eşine ve çocuklarına karşı eskisi gibi hissetmeyen bir adamın tekrar onlar için yaşayan biri haline dönüşmesi,
  • Aldatan eşin, aldattığı insandan tamamen kopması için yapılabilir,
  • Evlilik mutlaka olması gereken bir detaydır, sevgili ilişkileri için iç çamaşırı büyüsü tercih edilmez. Bu tarz durumlarda farklı tılsımlar yazmak daha doğru olacaktır.

Bu alanlar dışında yapmış olduğunuz büyü asla işe yaramayacaktır. Tüm büyüler böyledir. Sadece kendi etki alanlarına hizmet ederler. Bu nedenle de büyü yapmak istediğinizde etki alanlarına iyice bir göz atmanız gerekmektedir. Çamaşır büyüsü yukarıda verilen nedenler dışında kullanmaya kalkarsanız geri dönülemez yollara girmiş olursunuz. Bu nedenle de iyice araştırmadan büyü olaylarına girmenizi pek tavsiye edilmez. Bu büyüden hemen sonra pişman olmanız halinde ise bozmak için belirli bir süre beklemeniz gerekmektedir. Büyü hemen bozulup hemen yapılacak bir oyunca değildir. Bu nedenle de yapmadan önce iyice düşünmeniz gerekmektedir.

Çamaşır Büyüsü Nasıl Bozulur?

Çamaşır büyüsü nasıl bozulur? Daha önce de bahsettiğimiz gibi bir büyüyü bozmak hemen olacak iş değildir. Ve büyü yapan ve yapılan kişilere ciddi zararlar verebilir. Bu nedenle de ısrarla yapılma aşamasında düzgünce düşünmeniz konusunda sizleri uyardık. Yine de sizler bu büyünün bozulmasına yani doğanın dengesini ikinci kez bozmaya kesin kararlı iseniz çamaşır büyüsü bozma konusundan biraz bahsedelim. Öncelikle büyüyü hangi medyuma yaptırmış iseniz biraz daha fazla para ve biraz daha meşakkatli işlemlere hazır olarak yanına tekrar gitmelisiniz. Eğer bozmak için tehlikeyle bir zaman aralığında bulunuyorsanız medyum sizlere doğru zamanı söyleyecektir. Ayrıca büyü yapılan çamaşırı da geri isteyecektir. O çamaşırın yok edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle onu kendi imkânlarınız ile yok etmeniz hatta yakmanız çok yanlış sonuçlar doğuracaktır. Bu yüzden lütfen ne yaptığınızı bilmiyorsanız bu işe hiç bulaşmayın. Altığınız çamaşırı medyuma götürdükten söylediklerini harfi harfine yapmanız gerekmektedir. Bu nedenle iyice dinlemeli ve adımlarınızı iyi belirlemeniz gerekmektedir. Medyum sizden çamaşır bolca sirke biraz pamuk ip biraz mum ve birkaç özel bitki isteyecektir. Bu nedenle dediklerini tamamen götürmek zorundasınız.  Medyumun dediği saatler ve tarihlerde banyo yapmalı ve bol bol dua okumanız gerekmektedir. Daha sonra ise büyü yapılan kişi sizden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaktır. Bu etkinin geçmeye başladığı manasına gelmektedir. Bu nedenle kişiyi iyice gözlemlemeniz gerekmektedir.

Çamaşır Büyüsü Günah Mıdır?

Çamaşır büyüsü günah mıdır? Bunu belirtmeye gerek var mıdır bilmem ama tarihin başlangıcından beri kullanılan mistik yöntemler hem çok tanrılı dinlerde hem de günümüz dinlerinin tamamında günah olarak kabul edilmektedir. Çamaşır büyüsü bir büyü çeşididir ve yapılması kesinlikle günahtır. Bu nedenle de büyülerin tamamı büyük dinde ve büyük kitapta haram olarak kılınmıştır. Öyle ki bundan birkaç yüzyıl önce büyü yapan kişiler diri diri yakılmaktaydı. Büyü tamamen doğanın dengesi ile oynamaktadır. Her şeyin belirli bir dengede durduğu yaşam döngüsünde bir taşı bile olması gereken yerden uzağa koymanız dengesizliğe yol açabilmektedir. Bu nedenle bir şey yapmak isteseniz mutlaka o konu üzerine iyice düşünmeli ve olası sorunlarına karşı hazırlıklı olmalısınız. Büyünün günah olduğu hem kuranda hem de diğer dini kitaplara belirtilmiştir. Nedeni ise Allah dışında kimse bir şeyi kendi isteği ile değiştiremez ve asla geleceği bilemez. Sizler de büyü yapmak ya da yaptırmak isterseniz bu işlere bulaşan kişilerin dinimizce cennete alınmayacağını bilmesi gerekmektedir. Tüm bu şartlar altınsa hala çamaşır büyüsü yaptırmak isterseniz mutlaka bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Bu medyumları ister internetten isterseniz de bu işleri seven kişiler aracılığı ile bulabilirsiniz. Ayrıca büyü yapılırken tamamen kararlı olmayı ve denge için sevdiğiniz bir şeyden vazgeçmek zorunda olduğunuzu asla ama asla unutmamanız gerekmektedir.