Boncuk Büyüsü

Boncuk Büyüsü

22 Aralık 2019 0 Yazar: medyum

Boncukla Yapılan Büyüler

Büyülerin gücü Çok büyüktür ve yapıldıktan hemen sonra kişi tesir altına alırlar. Bu yüzden kişi artık iradesiz bir şekilde hareket etmeye başlayacaktır. Artık Büyü nasıl isterse kişi ona göre hareket etmeye başlar. Bu yüzden insanlar büyü yöntemini kullanmayı geçmişten günümüze kadar tercih etmişlerdir. Fakat büyüğüne kadar güçlü bir yöntem olsa da aynı zamanda çok da tehlikeleri vardır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanırken çok dikkatli olmanız gerekmektedir. İnsanlar büyü yöntemini genellikle sevdikleri kişilere Kavuşamadıklarında kullanmayı tercih etmektedirler. Bu yüzden en fazla kullanılan büyü çeşidi aşk büyüleridir. Boncuk Büyüsü de bu aşk büyülerinden biridir. Boncuk büyüsü yapımı ile zor bir büyüdür asla kendiniz bu büyü uygulamaya kalkmamalısınız. Boncuk büyüsü yapımı için mutlaka medyuma gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde Siz büyü uygularken yanlış bir şey yaparsanız Bu kez sizde büyüden olumsuz yönde etkileneceksinizdir. Böyle bir olumsuzluğun yaşanmaması için mutlaka boncuk büyüsü yapımı için medyuma gitmeniz şarttır. Medyuma gittiğinizde büyüğünün yapımı için üç harflilerden yardım alınır. Bu varlıklar büyüğünün çok daha etkili ve hızlı bir şekilde kişi üzerinde etki etmesini sağlarlar. Bu şekilde boncuk büyüsü ile kısa süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınız. Artık sevdiğiniz kişi büyü etkisi altında olduğu için o da size karşı hisler beslemeye başlar.

Boncuk Büyüsü Yapımı

Boncuk büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde bir ip üzerine serili boncuklar üzerine aşk büyüsü okunur. Daha sonra bu boncuklardan bir bileklik yapılır ve büyü yapılacak kişinin ismi bileklik üzerine okunulur. Bu şekilde boncuk büyüsü tamamlanmış olur üç harflilerin de etkisiyle büyüdü çok daha güçlü bir hale gelecektir. Büyü tamamlandıktan sonra bu bileziği mutlaka büyü yapılan kişiye vermeniz gerekmektedir. Boncuk büyüsü bu şekilde yapılmaktadır. Kişi bileziği taktığı sürece büyüğünün etkilerinden etkilenecektir. Kişi kısa süre içerisinde büyü etkisi altına girecek ve size aşık olacaktır. Büyünün etkisi yüzünden kişi artık farklı bir şekilde davranmaya başlar. Sürekli olarak geceleri rüyalarında sizi görecek Sabahları ise sürekli olarak gene sizi düşünecektir. Kişi Sizin hayaliniz ile yatıp kalkar artık her yerde sizi görecektir. Bu şekilde kısa zaman içerisinde boncuk büyüsü ile kişi size aşık olacaktır. Kişi sürekli olarak sizin yanınızda olmak ister kısa zamanda Bu duygularını size açacaktır. Bu şekilde sevdiğiniz kişiyle mutlu bir birlikteliğimiz olacak. Boncuk büyüsü Çok etkili bir büyü olduğu için sizi hiç sevmeyen Hatta sizden nefret eden bir insanı bile kendinize rahatlıkla Aşık edebilirsiniz. Bu şekilde boncuk büyüsü ile istediğiniz kişiyle birlikte olabilirsiniz. Sadece bu büyü yönteminde büyünün tesir süresine çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer büyüğünün teslim süresi sona erer ise kişi kısa süre içerisinde normal hayatına geri dönecek ve büyünün etkisinden kurtulacaktır. Bu yüzden mutlaka büyüyü kontrol etmeli ve zamanı geldiğinde yeni iletilmesini sağlamalısınız.

Boncuk Büyüsü Tesir Süresi Nedir?

Boncuk büyüsü çok güçlü bir büyü olduğu için tescil süresi de uzun süreli olarak kişiler üzerinde etki etmektedir. Fakat gene de bu büyünün teslim süresi 1 gün sona erecektir. Bu yüzden mutlaka büyünün tesir süresini Yeniletmeniz gerekir. Bu büyünün yeniletilmesi için kişilerin mutlaka medyuma gitmesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde büyüyü kendiniz yenilemeye kalkmamalısınız. Aksi taktirde Bu kez büyünün olumsuz özelliklerini kendi üzerinize almış olacaksınız. Boncuk büyüsü yeniletilmesi için medyuma gittiğinizde gene aynı şekilde büyü yöntemi uygulanacak. Büyü aynı şekilde uygulandıktan sonra kişi gene büyünün etkisi altına gireceği için gene size aşık olacaktır. Büyülerin tesiri çok önemlidir mutlaka büyünün tesiri sona ermeden önce yeniletilmesine önem vermelisiniz. Büyü tesiri bittiğinde kişi her şeyin farkına varabilir. Üzerinde büyü olduğunu anlayabilir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde önlem alacaktır. Böyle bir şeyin olmaması için çok dikkatli bir şekilde büyünün tesir süresini kontrol etmelisiniz. Kişinin hareketlerinden rahatlıkla büyünün bitip bitmeyeceğini anlayabilirsiniz. Eğer kişi size karşı, soğuk davranmaya başladı ise büyünün tesiri sona erecek demektir. Bu yüzden büyüyü hemen yeniletmelisiniz. Büyü yeniletildiği sürece kişi sizi sevmeye devam edecek.

Boncuk Büyüsü Yaptırmak Günah mıdır?

Dinimize göre büyü yöntemini kullanmak en büyük günahlardan biridir. İnsanlar günlük hayatta amaçlarına ulaşamadıklarının da bu büyü yöntemini kullanmayı tercih ederler. Fakat dinimize göre büyü yöntemini kullandığınızda Allah’a şirk koşmuş olursunuz. Bu yüzden de en büyük günahlardan birini işlemiş olacağınız için cehennem ile cezalandırılacaksınızdır. Bizler bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz sizlere de bu yöntemi tavsiye etmiyoruz. Hiçbir şekilde büyü yöntemini ne amaçla olursa olsun kullanmaktan uzak durmalısınız. Büyü gibi bir yöntem kullanmak yerine mutlaka doğal yollarla amacınızı ulaşmayı denemelisiniz. Doğal yollarla amacınıza ulaştığınızda günaha girmemiş olacaksınız böylesi sizin için çok daha iyi olacak. Aynı zamanda büyü yöntemini kullandığınızda kişi Sizi gerçekten sevmez en kısa sürede büyünün tesiri bittiğinde kişi sizi terk edecektir. Doğal yollarla sevdiğiniz kişiyi etkilediğinizde kişi Sizi gerçekten seveceği için terk etmez. Boncuk büyüsü yaptırmak kesinlikle çok büyük günahtır bu yöntemi kullanmayı tercih etmemelisiniz.

Boncuk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Boncuk büyüsü güçlü aşk büyülerinden biridir Bu yüzden bozulması çok zordur. Bu büyünün bozulması için mutlaka kişilerin medyuma gitmesi gerekir ve asla kendiniz bu yöntemi bozmaya kalkmamalısınız. Aksi takdirde pek çok olumsuz durum ile karşı karşıya gelirsiniz. Büyü sizi tesiri altına almaya başlar ve Siz bunun farkına bile varamazsınız. Bu yüzden artık siz de büyüden etkilenmeye başlayacaksınız. Büyü sizi kontrol altına aldığı için normal bir şekilde hayatınıza devam edemezsiniz. Bu yüzden mutlaka büyünün bozulması için medyuma gitmeniz şarttır.  Medyum bu yöntemin bozulması için üç harflilerden yardım alır. Ancak bu şekilde Bu varlıkların yardımı ile büyü bozulmuş olacaktır. Boncuk büyüsü  bu şekilde bozulmaktadır. Kişi büyünün etkisinden çıktıktan sonra normal bir şekilde hayatını yaşamaya devam eder ve sizi de kısa sürede unutacak ve terk edecektir. Büyü bozulduktan sonra kişi hiçbir şekilde büyü ile alakalı bir şey hatırlamaz.

Boncuk Büyüsü Tehlikeli midir?

Büyü yöntemleri çok tehlikelidir ve hiçbir şekilde insanlar bu yöntemleri kullanmayı tercih etmemeliler. Aksi taktirde büyünün tüm olumsuz özellikleri sizi sarmaya başlayacaktır. Büyü sizi etkilemeye başladığında hiçbir şekilde kaçamazsınız. Özellikle boncuk büyüsü üç harfliler ile birlikte yapıldığı için çok tehlikelidir. İlerleyen süreçlerde bu varlıklar size Musallat olabilirler. Bu yüzden boncuk büyüsünü kullanmaktan uzak durmalısınız. Sadece bu yöntemi değil diğer büyü yöntemlerinde kullanmamalısınız. Boncuk büyüsü çok tehlikelidir ve kısa sürede bu etkileri sizi saracaktır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Büyü yöntemini kullanmak yerine doğal yollar ile amacımız ulaşmaya çalışmalısınız. Böyle sizin için daha iyi olacaktır Bizler de bu yöntemi kullanmayı tercih etmiyoruz. Büyü tehlikelerinden korunmak için kendinize bir muska yapabilirsiniz. Bu koruma muskası sizi büyüğünün bütün olumsuz etkilerinden koruyacaktır. Sadece sürekli olarak Üzerinizde taşımanız gerekir.