Bez Bebek Büyüsü İle Aşık Etme

26 Ocak 2020 0 Yazar: medyum

Bez bebek büyüsü bir bağlama büyüsüdür. Diğer bağlama büyülerinden biraz daha farklıdır. Bu büyünün gerçekleşebilmesi için, büyü yaptırılacak olan kişinin bez bebek ile sembolleştirilmesi gerekmektedir. Bez bebek, büyü yaptırılan kişinin ruhunu alıp, ona hayat verecektir. Ve sonucunda bez bebeğe yapılan her şey, büyü yaptırılan kişinin bedenini etkileyecektir. Bu işlem sonrasında artık o bez bebek sıradan bir bez bebek olmaktan çıkar. Fakat tabi ki büyü yapılan kişinin benliğini tamamen ele geçirmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bez bebek büyüsü ile âşık etme durumunda da dikkat edilmesi gereken, önemli yerler vardır. Bundan dolayı öyle herkesin denememesi, işini profesyonel medyum ya da işin ehli hocalar tarafından yapılması gerekmektedir.

Bez Bebek Büyüsü ile Âşık Etme Nasıl Yapılır?

İlk Olarak, büyü kim için yapılacaksa, yapılacak kişinin bir tane fotoğrafı gerekmektedir. Sonrasında ise bez bebeğin içine konması için kişiye özel bilgiler lazımdır. Ayrıca bu bez bebek büyüsü ile âşık etme esnasında, büyüyü yapan medyum ya da hoca özel olarak ilgilenmesi gerekmektedir çünkü bez bebeğe atacağı her düğüm ve çağrılan ruhani varlığın bez bebeğin himayesine gireceği için bilgileri dikkatli bir şekilde toparlaması gerekmektedir. Bu büyü sırasında, her duayı temsilen, her okumadan sonra bez bebeğin yüzüne üfürmesi gerekir. Ve bu durumla beraber, büyü işlemi biraz zaman almaktadır. Ayrıca büyü esnasında ve sonrasında mutlaka ama mutlaka yaptıran kişinin kurallara uyması gerekir.

Bez bebek büyüsü ile âşık etme süreci sonlandıktan sonra bez bebek ortadan kaldırılır. Ve onun için ayrıca bir muska yazılır. Sonrasında yazılan bu muskanın her dikişi bir aşk tılsımını temsil eder. Kişinin duyguları gün geçtikçe yoğunlaşmaya başlar. Bu yüzden atılan her dikişin tek tek özenli bir şekilde atılması ve daha önce bahsettiğimiz İbranice ayetlerinde sırasıyla okunması çok önemlidir ki bu durum artık tamamen gittiğiniz hoca ya da medyumun sorumluluğu altındadır. Bu yüzden seçtiğiniz hocanın ya da medyumun işinde uzman olması oldukça önemlidir. Büyü işleminden sonra artık olay tamamen büyü yaptırılan kişi üzerine odaklanır. Amaç ne ise o noktaya gelindiğinde büyü işlemi durdurulur ve koruma düğümleri atılmaya başlanır. Bu son koruma düğümleri ile işlem son bulur. Yalnız atılan her bir düğüm büyüyü bozmak isteseniz dahi o güne kadar ya da bozmak istemezseniz sonsuza kadar saklanır. Ve böylece tüm büyü artık yapılmış olan muskanın içine hapsedildiği için zaten bez bebek tüm tesirini kaybetmiş olacaktır.

Bez bebek büyüsü ile âşık etme genel olarak eğer âşık ettirilecek kişiye ulaşması mümkün değilse, yapılabilecek bir uygulamadır. Fiziki olarak bir uzaklık varsa ya da kişiye herhangi bir şekilde bir şeyler yedirme veya içirme gibi eylemleri gerçekleştirmesi mümkün değilse bu işlem kişiler tarafından daha çok talep görmektedir. Çünkü yakında olan ya da ulaşması kolay olan kişilere yapılabilecek daha farklı büyüler denenebilir. Bez bebek büyüsü biraz daha uzun ve zorlu bir süreç olacaktır.

Bez Bebek Büyüsü İle Âşık Etme Etkileri

Bu büyü evini terk etmiş ve eve geri dönmesi istenen ya da ayrılığın ucundaki çiftlerin tekrar barışması, platonik âşık kimselerin son çaresi olarak yapılmaktadır. Farklı durumlar için kullanılsa bile, bu büyü bir bağlama büyüsü olduğu için genel olarak bu amaca hizmet etmektedir. Ve bu büyünün etkisini bu konuda daha fazla göreceksinizdir. Bez bebek büyüsü ile âşık etme süreci yaklaşık olarak dört ile sekiz gün arasındadır. Fakat hazırlık süreci de hemen hemen üç gün sürdüğünü düşünürsek on bir günlük bir süreç bez bebek büyüsü ile âşık etme için yeterli bir süreç olacaktır. Duruma ya da malzemelere göre bu süreç uzayabilir ya da kısalabilir. Büyünün gidişatına göre değişebilir.

Bu bez bebek büyüsü ile âşık etme olayı en çok platonik âşıklar için kullanılmaktadır ki etkisini yine bu durumda fazlasıyla görebilirsiniz. Fakat burada değinmek istediğim ufak bir nokta var ki platonik aşklarda ne yazık ki başka bir insanın hayatına hükmedilmeye çalışıldığı için bazı hocalar bu konuda büyü yaptırmak isteyen kişilere pek fazla olumlu şekilde dönüş yapmayabiliyor.

Bez Bebek Büyüsü ile Âşık Etme Sonuçları

Bez bebek büyüsü ile âşık etme işlemi sonrasında yaptırılan kişi artık istese de istemese de büyünün tesirinden, bozdurulmadığı sürece çıkamayacaktır. Ve büyü gününden sonra yavaş yavaş büyüyü yaptıran kişiye karşı ısınmaya, bir şeyler hissetmeye başlayacaktır.

Bez bebek büyüsü ile âşık etme durumu sonlandığında büyü yapılan kişilerde maalesef aniden değişimler meydana gelecektir, bunu unutmamanızda fayda var. Bu büyü ile büyü etkisi altındaki kişi çok kısa bir zamanda büyü yaptıran kişinin etkisine girecek, aklında yalnızca o olacaktır. Bu sürece gark süreci denir. Bu süreçle bilinmesi gereken bir diğer durum ise büyü yaptırılan kişide meydana gelecek olan fiziksel değişimlerdir. Bunlardan bazıları; baş ağrısı, kaşıntı, mide bulantısı ya da baş dönmeleridir. Bu büyü işleminde kişinin tam olarak bedenini ele geçirdiğiniz için, irade kontrolü sağlarken bu gibi fiziksel problemler ortaya çıkabilir. Yukarıda bahsettiğim fiziksel durumlar, kişiden kişiye farklı etkileri meydana gelebilir. Bütün benliği ele geçirildikten sonra ise büyü yaptırılan kişinin büyü yaptıran kişiye yönlenmesi sürecinde de yine her türlü etki ortaya çıkabilir ki asıl önemli olan konu ise bu sürecin iyi bir şekilde yönetilmesidir.

Bez Bebek ile Âşık Etme Nasıl Bozulur?

Bez bebek ile âşık etme sürecinin sonunda yapılan muska açılırsa, kaybolursa ya da üçüncü kişilerin eline geçerse bozulur. Ayrıca ettiğiniz yemin üzerine gidip herhangi bir kimseyle bu durumu paylaşmanız da büyüyü bozacaktır.

Bez Bebek Büyüsü İle Âşık Etme Sürecinde Ve Sonrasında Önemli Detaylar

Bez bebek büyüsü ile âşık etme sürecinde en önemli ayrıntılardan birisi bu büyüyü yaptıran kişinin konuyla alakalı kimseye herhangi bir şey söylememesi ve bu sırrı sonsuza kadar saklaması gerekmektedir. Bu büyü yapılırken, her şey sırayla yapıldığı gibi konuyla alakalı yemin etme olayına da mutlaka yer verilir. Bu yemin edildikten sonra, görüştüğünüz medyum ya da hoca işleme devam eder. Yalnız yemin edildikten sonra bu konunun herhangi bir yerde paylaşılması büyüyü bozar, bilginiz olsun. Zaten böyle bir büyü yaptırdığınızı da kimsenin bilmesini istemezsiniz. O yüzden bu konuda bilhassa dikkatli olmanız, sır tutma üzerine ettiğiniz yemin konusunda da hassas davranmanız çok önemlidir.

Bez bebek ile âşık etme için kullanılan bebeğin tam olarak ortaya çıkması tamamen kumaşların ve diğer malzemelerin düzgün şekilde dikilmesi sonucunda olacaktır. Bu dikme işlemi herhangi biri tarafından amatör şekilde yapılmaması gerekmektedir. Bez bebek ile âşık etme büyüsünde okunan tüm dualar İbranice olduğu için, bu büyüyü yapacak olan hocanın ya da medyumun dile hâkim olması gerekir. Çünkü bez bebek büyüsü ile âşık etme sürecinde okunacak olan duaların ya da ayetlerin bazı çevirilerinin de yapılması gerekecektir. Ve bu durum biraz karmaşık olduğu için dikkat edilmesi gerekir. Ve ne yazık ki gerekli tüm detayı internet üzerinden bulabilmeniz çokta mümkün değildir.

Bez bebek büyüsü ile âşık etme çok etkili bir bağlama büyüsü çeşididir. Bu yüzden çok fazla tercih sebebi olsa bile, herhangi bir şekilde öyle gelişigüzel yapımı çokta doğru olmaz. Ayrılmış insanları bir araya getirmek, sevenleri kavuşturmak, aile bütünlüğü sağlamak adına güzel işlere vesile olmak amacıyla kullanılabilir. Bu yüzden âşık olmak ya da çok sevmek değil de karşınızdaki insana değer vermek en önemlisidir. Sırf birine saplantılı olduğunuz için, büyüyü yaptırdıktan sonra elde ettiğinizde vazgeçecekseniz eğer ne kendi hayatınızı ne de bir başkasının hayatını mahvetmeyin.