Bağlama Büyüsü

13 Ocak 2020 0 Yazar: medyum

Büyülere karşı ilgi duyan ya da ilgi duymayan herkes mutlaka bağlama büyüsü adı altında bir takım duyumlara kulakları aşina olmuştur. Fakat internet kaynaklarında bağlama büyüsü hakkında birçok gereksiz bilgi kirliliği yer almaktadır. Bizler de bu yazımızda bağlama büyüsü hakkında gerçekçi bilgileri internet sitelerini kaynak kullanarak sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu yazımızda bağlama büyüsü nedir, bağlama büyüsü nasıl yapılır, nasıl bozulur ve bağlama büyüsü belirtileri hakkında geniş yelpazede bilgilere erişebilmeniz için geniş çaplı bir araştırma yaptık. Peki, bağlama büyüsü nedir?

Bağlama Büyüsü Nedir?

Bağlama büyüsü çok eski tarihlerden günümüze kadar ulaşan gizli ilim çalışmalarından birisidir. Kimi zaman şeytani cinler görevlendirilerek yapıldığı gibi, kimi zaman da iyi niyetli melekler görevlendirilerek yapılabilmektedir. Bağlama büyüsünün asıl amacı iki insanı birbiriyle muhabbet içinde olmalarını sağlamaktır. Ayrılmak üzere olanlar, birbirlerine küsenler, evli çiftlerin arasında olan soğukluk, sevgililerin küsmesi gibi durumlarda yaptırılır ve ara düzelten bir büyü olarak uygulanır. Görevini başarılı bir şekilde yerine getirmek için güçlü bir çalışmayla elde edilen bağlama büyülerinin birçok çeşidi vardır. Her medyum kolaylıkla yapabildiği gibi her insanda farklı sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir. Evliliğini kurtarmak isteyen çiftlerden birisi bağlama büyüsü yaptırdığı zaman aralarındaki tüm sorunlar adeta bir buz gibi erir. Sevgililer ayrılmak üzereyken veya ayrıldılarsa eğer bağlama büyüsü ile yeniden bir araya gelerek bir ömür boyu birlikteliklerine devam ederler. Bağlama büyüsünü en güçlü kılan unsur ise doğru medyumlar tarafından yapılmasıdır.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bağlama büyülerinin birden fazla çeşidi vardır. Her biri aynı sonuçlar için yapılıyor olsa da yapılma aşamaları birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Okunacak olan esmalar, söylenecek olan tılsımlar medyumdan medyuma göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yanlış yapılması durumunda çok riskli sonuçlar ortaya çıkarabilecek kadar güçlü olan bağlama büyüsü tek başına medyum desteği olmadan yapılamaz. Mutlaka bilirkişiler tarafından ele alınarak belirli zaman aralıklarında, belirli günlerde yapılabilen büyülerden birisidir. Medyum kişiler bağlama büyüsünün nasıl yapılacağına dair bilgileri hiçbir yerde paylaşmazlar. Dini bütünlüğe sahip olan kişiler tarafından yapılabilen bu çalışma çoğu zaman tutmaktadır. Ancak her medyumum diyene de yaptırılması beraberinde negatif sonuçlar doğurabilmektedir.

Bağlama Büyüsü Belirtileri

Bağlama büyüsünün belirtileri çoğu zaman kimse tarafından sorgulanmaz. Ancak örnekle açıklayacak olursak bazı kişiler mecburen birinin yanında olduklarında, sevmese de sevmeye başlamasında, asla aşık olmam dediği kişiyle aşk yaşamaya başladığında işte o zaman bağlama büyüsünden şüphe duymaya başlarlar. Evlenmek istemeyen bir kadın evlenmeye rıza gösterdiği zaman üzerinde bir bağlama büyüsü olabilir. Kısacası isteksiz olunan konularda hızlı bir şekilde istek gösteriliyor ise mutlaka büyüye maruz kalmış olabilir. Ancak kişi medyumdan destek almadan üzerinde büyü olduğunun teşhisini asla koyamaz.

Bağlama Büyüsü Etkileri

Bir insanla hiçbir problem yaşamadan birlikte yaşamak istediğinizde bağlama büyüsü yaptırabilirsiniz. Bağlama büyüsünün etkisi birkaç gün içinde kendisini gösterir. Özellikle de evli çiftler üzerine yapılabilen bağlama büyüsü 3 gün gibi kısa bir sürede yapılabilmektedir. Tesiri ile etkisi aynı anda ortaya çıkan bu büyünün en büyük özelliği ise kolaylıkla bozulamamasıdır.

Bağlama Büyüsünü Kim Yapar?

Bağlama büyüleri yakın bir arkadaşınızla, ailenizden birisiyle ya da tek başınıza yapabileceğiniz bir büyü değildir. Bağlama büyüsü yapan hocalar ya da bağlama büyüsü yapan medyumlardan danışmanlık hizmeti almanız gerekmektedir. Her medyumum diyen kişi bağlama büyüsü konusunda başarılı bir sonuç ortaya koyamayabilir. Bu konuda araştırmacı olmanız size artı katacaktır. Birkaç medyumla çalışma yaparak maddi ve manevi kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu kayıpların önüne geçmek için çok ciddi bir araştırma yaparak hiç olmasa da en azından medyumun daha önce bağlama büyüsü yaptığına dair referans göstermesini isteyebilirsiniz. Medyum danışmanlık hizmeti verdiğine dair vergi levhasını görmeniz de size yine artı katacaktır.