Ayrıldığım Eski Eşimle Barışmak İstiyorum

14 Şubat 2020 0 Yazar: medyum

Eşimle Barışmak İstiyorum

Birçok evli çiftin anlık karar ile boşanmalarından dolayı ülkemizde boşanma oranları çok fazladır. Bu oran günden güne de çoğalmaktadır. Bazı evli çiftlerin anlık bir karar ile boşanalım kelimesinden sonra gereksiz yere boşandığı bilinmektedir. Aynı şekilde gereksiz gurur yapan evli çiftelerinde boş yere boşandıkları bilinir. Evlilikte kavga elbette olacaktır. Fakat büyütülmesi gerekmeyen konuları büyütmemeli ve karşı tarafı alttan almasını bilmeliyiz. Bazı kişilerin boşandıktan sonra çok pişman oldukları bilinir. Bu kişiler ise ayrıldığım eski eşimle barışmak istiyorum gibi araştırmalar yaptığı gözlemlenir. Kişiler eşlerinden ayrıldıktan sonra yanlış kişiler ile eski eşlerinin yerini doldurmaya çalışır. Bu ne yazık ki bir çözüm yolu değildir. Yanlış ilişkiler yaşayan kişilerin eski eşlerine olan özlemi daha da artmaktadır. Günümüzde bu kişilerin büyü yapmak gibi yanlış yollara ve tehlikeli işlere karıştığı gözlemlenmektir. Ne yapacağını bilemeyen kişiler büyüyü bir çözüm yolu olarak görürler. Erkeklerin büyü ile işleri yokmuş gibi görünse dahi erkekler kadınlardan daha fazla büyü yaptırmaktadır. Kişilerin çözüm yolu olarak gördükleri büyü yaptırma, kesinlikle çok tehlikelidir. Bu tehlikeyi göze alan kişiler eski eşlerini geri kanamak için birçok büyü yaptırır. Bu büyülerden bazıları geri getirme büyüsü ve bağlama büyüsüdür. Özellikle geri getirme büyüsü maliyeti yüksek büyüler arasında yer alır. Kimi kişiler ise geri getirme celbi yaparlar. Geri getirme celbinin alanında uzman medyumların söylediklerine göre herhangi bir şekilde günahı yoktur.  Aynı zamanda da geri getirme büyüsü kadar maliyetinin yüksek olmadığı tam aksine daha uygun bir maliyetinin olduğu bilinir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Yapılır?

Geri getirme büyüsü kesinlikle çok tehlikelidir. Bu büyüyü yaptırmak için yardım alınması şarttır. Yardım alınmasının en önemli sebebi ise tehlikeli olması ile birlikte kişilerin kendileri veya yakın çevreleri için yapamayacakları büyü çeşidi arasında olmasıdır. Hem yapımın tehlikeli olması hem de yakın çevreye yapılamaması sebebi ile maliyeti oldukça yüksek büyü çeşitleri arasında yer alır. Geri getirme büyüsünü ayrıldığım eski eşimle barışmak istiyorum diyerek yaptıran kişilerin çoğunlukta olduğu bilinir. Eski eşiniz ile barışmak için geri getirme büyüsü yaptırdığınız zaman eski eşiniz size dönecektir. Fakat geri getirme büyüsünün çok uzun süren bir etkisi bulunmamaktadır. Aynı zamanda hemen etkisini gösteren geri getirme büyüsü yaklaşık kırk beş gün sonra etkisini kaybedecektir. Etkisini kaybeden geri getirme büyüsü, eski eşinizi yeniden kaybetmenize sebep olur. Bu büyüyü kırk beş günde yeniletmeniz gerekmektedir. Yeniletilmeyen geri getirme büyüsü sadece kırk beş gün etki gösterecek ve kırk beş gün sonra etkisi kalmayacaktır. Bu sebep ile eski eşiniz sizden uzaklaşacaktır.

Geri getrime büyüsü yapmadan önce kesinlikle vücut temizliğine önem göstermelisiniz. Aynı zaman da eski eşiniz başka bir büyünün tesiri altında ise geri getirme büyüsü yardım alsanız dahi işe yaramayacaktır. Büyü yapmak için yardım alacağınız alanında uzman medyumların öncelikle eski eşinizin üzerinde başka bir büyü var mı ona bakmalıdır. Eğer eski eşinizin üzerinde herhangi bir şekilde başka bir büyü yok ise geri getirme büyüsü yapım işlemine başlanabilir. Ayrıldığım eski eşimle barışmak istiyorum diyorsanız geri getirme büyüsü ile eski eşiniz ile barışabilirsiniz. İslam’da geri getirme büyüsüne yer verilmiştir. Yer verildiği kısımda ise yapmanın haram olduğu yazmaktadır. Birçok kişi bu geri getirme büyüsünü yaptırmıştır fakat kısa zaman sonra pişman olup bozdurmak istemişlerdir. Alanında uzman medyumların açıklamalarına göre bu işlem çok tehlikeli olduğu için günümüzde pek çok yapan kişinin bulunmamasıdır. Bununla birlikte çok az kişinin bu işlemi yaptığı bilinir ve maliyetinin fazla olması da bundan kaynaklanmaktadır.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Bozulur?

Bu büyünün bozulması da yapılması kadar tehlikelidir. Geri getirme büyüsü yapım işleminde nasıl yardım alınması gerekiyor ise kesinlikle geri getirme büyüsü bozulma işleminde de yardım alınması gerekmektedir. Kişiler geri getirme büyüsü bozulma işlemini kendi başlarına yapamazlar. Kendi başlarına yapamamalarının sebeplerinden bir tanesi yakın çevreye yapıldığı zaman işlemin gerçekleşmemesinden kaynaklanır. Diğer bir sebebi ise geri getirme büyüsü bozulma işleminde kişilerin gözle göremeyecekleri varlıklardan yardım alınarak yapılmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıldığım eski eşimle barışmak istiyorum derken daha da uzaklaşabilir hatta bu isteğinizi kendi elleriniz ile yok edebilirsiniz. Büyü yapmak veya yaptırmak geçtiğimiz yıllarda hep tehlikeli olmuş ve gelecek yıllarda da tehlikeli olmaya devam edecektir. Geri getirme büyüsü yapım işlemini kişiler kendi başlarına yapmaya çalıştıklarında tutmadığı bilinir. Tutmaması ile birlikte yanlış bir yapım sonucu ortaya çıkan tehlikeli durumlar sayesinde kişilerin istediklerinin yeni ne isteyerek büyü yaptırıyorlar ise kesinlikle ters tuttuğu bilinir. Eski eşiniz size geri dönmesi gerekirken sizden daha da uzaklaşacaktır. Bu sebep ile günümüzde birçok kişi yaptırmak istemiş ve sonucunun olumsuz olmasından korkup vazgeçmiştir. Geri getirme büyüsü yerine bası kişilerin geri getirme celbi yaptırdığı bilinir.

Geri Getirme Celbi Nasıl Yapılır?

Kişilerin geri getirme celbini yaptırmak için birçok sebebi bulunabilir. Bu sebepler arasında en popüler olanlarından bir tanesi maliyetinin uygun olmasıdır. Maliyeti uygun olan geri getirme celbinin yapımı kolaydır ve asla tehlikeli değildir. Geri getirme celbini yaptırmak isteyenlerin başka bir sebebi ise yenilenmesi gerekmeyen ve aynı zamanda koruyucu olarak ta bilinmesinden kaynaklanır. Günümüzde geri getirme celbini kişiler ayrıldığım eski eşimle barışmak istiyorum. Ayrıldığım sevgilimin geri gelmesini istiyorum ve kocam evine geri gelsin diyen kişilerin yaptırdığı bilinir. Alanında uzman medyumlardan alınan bilgilere göre geri getirme celbinin yapım işlemi ile geri getirme büyüsünün yapım işlemin tamamen farklı olduğu bilinir. Aynı zamanda geri getirme celbinin günah olmadığını da söyleyen alanında uzman medyumlar geri getirme celbi yapım işlemi sırasında kişilerin gözle göremedikleri varlıklardan yardım alınmadığı da söylenmektedir. Eğer eki eşiniz için geri getirme celbi yaptıracaksanız yardım almanız önerilir. Geri getirme celbi yapım işlemi için daha önceden geri getirme celbi yapmış ve olumlu sonuç almış kişilerden. Alanında uzman medyumlardan ve geri getirme celbi hakkında yeteri kadar bilgiye sahip kişilerden yardım alabilirsiniz. Kişiler içleri rahat bir şekilde geri getirme celbi yaptırabilirler. Geri getirme celbi yapım işlemi sırasında yanlış bir işlem yapılsa dahi telafisinin kolay olduğu bilinmektedir.

Geri getirme celbi yaptırdığınız eski eşiniz size hemen geri dönecektir. Alanında uzman medyumlar tarafından yardım alınarak yapılan geri getirme celbinde hemen tesir etkisi görüldüğü bilinir ve artık ortadan ayrıldığım eski eşimle barışma istiyorum gibi bir düşünceniz, derdiniz ortadan kalkmış olur. Bu geri getirme celbinin hem e koruma özelliği vardır. Kişiler koruma olarak da herhangi bir celbi yaptırabilir. Hem eski eşinizin size geri dönmesi sağlayan hem de sizi ve eşli eşinizi her türlü kötü amaç ve kötü niyetle yapılmış olan büyülerden korur. Bu sayede eşiniz ile eskisinden daha mutlu bir hayat sürdürebilirsiniz ve aranıza girmek isteyen kişilerden zarar hiçbir zarar görmemiş olursunuz. Günümüzde geri getirme celbi yaptıran kişilerin hayatlarından ve yaptırmış oldukları celbelerden memnun kaldıkları gözlemlenmektedir.