Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

6 Aralık 2019 1 Yazar: medyum

Ayrılık Büyüsü

Ayırma büyüsü kuvvetli büyülerden biridir ve kısa süre içerisinde kişiler üzerinde tesirini gösterir. Bu şekilde istediğiniz kişileri birbirlerinden ayırmanız mümkündür. Ayırma büyüsü kullanarak birbirini çok seven evli çiftlerin bile ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Ayırma büyüsü uygulandıktan kısa bir süre sonra tüm gücünü kişiler üzerinde gösterir ve bu şekilde amacınıza ulaşacaksınızdır. Ayırma büyüsü aynı zamanda üç harfliler tarafından yapıldığı için tehlikelidir de. Bu varlıklar insanlara musallat olabilirler. Bu yüzden büyü yöntemini siz kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Yanlış bir uygulama yaptığınızda büyü sizi etkilemeye başlar ve bu varlıklar size musallat olacaklardır. Bu yüzden mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. Medyum büyüyü yaptığında sizi de büyünün olumsuz etkilerinden koruyacaktır ve hiçbir şekilde büyüden etkilenmeyeceksinizdir.

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ayırma büyüsü yapımı için medyuma gittiğinizde çiftlere ait olan bir eşyayı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Bu eşya üzerine büyülü ayırma sözcükleri söylenir ve üç harflilerinde yardımı ile büyü tamamlanmış olacaktır. Bu şekilde büyü tamamlandıktan sonra mutlaka eşyayı kişilerin evine geri koymanız gerekmektedir. Bu şekilde eşya kişilere yakın olacağı için kısa süre içerisinde kişiler büyünün etkisi içine girerek hareket etmeye başlayacaklardır. Ayırma büyüsü bu şekilde uygulanmaktadır. Büyü uygulandıktan sonra çift sürekli olarak birbirine karşı soğuk davranmaya başlar. Bu yüzden de kısa süre içerisinde birbirleri ile sürekli olarak kavga etmeye başlayacaklardır. Bu kavgalar her geçen gün daha da artacak ve şiddetlenecektir. Bu yüzden de kısa süre içerisinde kişiler birbirlerinden nefret edecek konuma gelirler. Artık büyünün etkisi ile çift birbirinden ayrılma kararı alacaklardır.

Ayırma Büyüsü Etkileri Nelerdir?

Ayırma büyüsü çok kuvvetli bir büyü olduğu için hemen etkisi ve belirtileri görülecektir. Büyü etkisi altında olan kişiler artık normal ve mantıklı bir şekilde hareket edemez duruma gelirler. Bu yüzden de çevreleri tarafından bu davranışları garip karşılanacaktır. Fakat kimse kişilerin üzerinde büyü olduğunu anlamayacaklardır. Kişiler artık tamamen dışarıda farklı evde farklı hareket etmeye başlarlar. Büyü evin içinde olduğu için kişiler eve girdikleri andan itibaren kavga etmeye başlarlar. Fakat dışarı da gayet normal bir şekilde hareket edeceklerdir. Bu yüzden de kişilerin üzerinde büyü olup olmadığı anlaşılmaz. Ayırma büyüsü yapıldıktan sonra artık kişiler çevrelerinden de uzaklaşmaya başlayacaklardır. Tamamen asosyal olacaklar ve arkadaşları, aileleri ile görüşmeyeceklerdir. Sadece birbirleri ile kavga edeceklerdir. Büyü bu şekilde kişiler üzerinde tesir etmektedir.

Ayırma Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

Ayırma büyüsünün pek çok farklı yapım çeşidi vardır. Her ayırma büyüsünün gücü ve tesir süresi de birbirinden farklı olacaktır. Kişiler yumurta büyüsü, papaz büyüsü ya da domuz yağı büyüsü kullanarak çiftlerin birbirlerinden ayrılmalarını sağlayabilirler. Bu büyülerin her birinin yapım şekli farklı olacağı için kendiniz büyüyü yapmaya kalkmamalısınız. Mutlaka medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Ayırma büyüsü için seçtiğiniz büyü çeşidini uyguladıktan kısa bir süre sonra amacınıza ulaşacaksınızdır.

Domuz Yağı Büyüsü ile Ayırma

Domuz yağı büyüsü için medyum bu yağ üzerine büyülü sözcükler okur. Daha sonra bu yağın mutlaka kişilerin evinde kapılarına ya da duvarlarına sürülmesi gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkilerini göstermeye başlayacaktır. Bu büyü çok güçlü bir büyü olduğu için kısa süre içerisinde kişiler üzerinde etkisini gösterir ve kısa sürede sonuç alacaksınızdır. Ayırma büyüsü olarak domuz yağını seçtiğinizde etkileri ve tesiri de diğer büyülere göre çok daha uzun sürecektir.

Yumurta Büyüsü ile Ayırma

Yumurta büyüsü güçlü ayırma büyülerinden bir diğeridir. Bu büyü için medyum yumurtanın akını kullanır. Yumurtanın akı üzerine büyülü sözcükler söylenir ve kişilerin yataklarının altına bu yumurta akı sürülür. Bu şekilde büyü etkilerini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu büyü asla fark edilmeyecektir. Tesir süresi de oldukça uzun bir büyü olduğu için çok sık yeniletilmesine gerek yoktur. Kişiler bu büyü sayesinde kısa süre içerisinde birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır.

Muska Büyüsü ile Ayırma

Muska büyüsü en kuvvetli ayırma büyüsü yöntemidir. Bunun için medyum kişilerin isminin yazılı olduğu ve ayrıma büyüsünün yazılı olduğu bir muska ayarlar. Bu muskanın mutlaka kişilerin evinde hiç kimsenin göremeyeceği ve bulamayacağı bir yere saklanması gerekmektedir. Ancak bu şekilde büyü etkisini kişiler üzerinde göstermeye başlayacaktır. Bu şekilde muska çiftin arasına soğukluk girmesini sağlayacak ve kişiler en kısa sür içerisinde birbirlerinden ayrılma kararı alacaklardır. Ayırma büyüsü bu şekilde tamamlandıktan sonra kısa bir süre içerisinde amacınıza ulaşacaksınızdır.

Papaz Büyüsü ile Ayırma

Papaz büyüsü çok güçlü bir büyüdür. Bu büyünün bozulması da oldukça zordur. Bu yüzden uzun süreli olarak etkisini kişiler üzerinde gösterecektir. En çok tercih edilen ayrıma büyülerinden de biridir. Bu büyü yapıldıktan sonra kesin sonuç alacaksınızdır. Fakat büyü çok tehlikeli olduğu için mutlaka medyuma giderek büyüyü yaptırmanız gerekmektedir. Hiçbir şekilde kendiniz büyü işlemini uygulamaya kalkmamalısınız. Aksi taktirde bu büyünün çok fazla zararını göreceksinizdir.

Ayırma Büyüsü Tesir Süresi

Ayırma büyüleri kuvvetli büyülerden oldukları için tesir süreleri de diğer büyülere nazaran çok daha uzun sürmektedir. Bu yüzden kişiler üzerinde etkileri uzun süre kalıcı olur. Fakat hiçbir şekilde bu büyü yönteminin etkileri sonsuza dek sürmez. Bu yüzden mutlaka büyünün belli bir süre sonra mutlaka tekrar yapılması gerekecektir. Bunun için de mutlaka gene medyuma giderek büyünün yapılmasını sağlamalısınız. Büyü en başından itibaren yapıldığında gene aynı şekilde kişiler üzerinde etkisini gösterecektir. Ayırma büyüsü tesir süresi eğer yeniletilmez ise kişiler kısa zaman içerisinde eski davranışlarına ve duygularına geri dönecekler, birbirlerine karşı oldukça iyi davranacaklardır. Bu yüzden mutlaka büyünün yeniletilmesi şarttır. Büyü mutlaka tesir süresi sona ermeden hemen önce yeniletilmelidir. Aksi taktirde büyü etkilerini yitireceği için kişiler kısa süre içerisinde olup bitenin farkına varacaklar ve üzerlerinde büyü olduğunu anlayacaklardır. Böyle bir durumun söz konusu olmaması için mutlaka medyuma giderek büyünü hemen yeniletilmesini sağlamalısınız.

Ayırma Büyüsü Yaptırmak Günahmı?

Dinimizde büyü yöntemi kesinlikle en büyük günahlardan biri olarak kabul edilmektedir. İnsanların duygu ve düşüncelerini büyü yöntemini ile etkilemek ve onların hayatlarına müdahale etmek en büyük günahlardan biridir. Hiçbir şekilde büyü yöntemini kullanmayı tercih etmemelisiniz. Aksi taktirde dinimize göre mutlaka cezalandırılacaksınızdır. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak yerine bizler sizlere doğal yollar ile amacınıza ulaşmanızı tavsiye ediyoruz. Böylesi sizin için çok daha iyi olacaktır. Dinimize göre büyü yöntemini kullanan kişiler mutlaka cehenneme gideceklerdir. Bizler bu yüzden de büyü yöntemini kullanmayı tercih etmiyoruz. Sizde hiçbir şekilde bu yöntemi kullanmamalısınız. Ayırma büyüsü ile kişilerin duygularını ve düşüncelerini kontrol altına alabilirsiniz. Fakat büyü yöntemi her zaman geçici bir yöntemdir. Büyülerin belli bir tesir süreleri olduğu için ancak bu tesir süreleri boyunca kişiler üzerinde etkilerini göstereceklerdir. Bu yüzden bu tesir süresi sona erdiğinde artık kişiler gene eskisi gibi davranacakları için kısa sürede normal hayatlarına geri dönerler. Bu yüzden büyü yöntemini kullanmak geçici bir çözüm olacaktır.